sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (68)
 • oylar (19)
 • medya (2)

68. Az önce gratis te fiyatının 99.95 tl olduğunı görmemle şok geçirdim. Tamam güzel bir maskara ben de severek kullanıyorum ama bu fiyatlar nedir yahu? eskiden kozmetik alışverişi keyif versin mod yükseltsin diye yapılırdı şimdi hiçbir şeye el değmiyor indirim yoksa... 

11 nisan 13:53

67. Yaa bu rimeli anlatıp anlatıp bitiremedikleri için o kadar heyecanlanıp almıştımki ilk sürdüğümde nerdeyse ağlayacaktım. Benim kısa sarı ve düz kirpiklerim ne yaparsam yapayım anlaşamadı bu rimelle:( Evet uzatıyor birazcık ama hacim dersem olmadı o hacim değil kat kat sürülmüş rimeldi, kıvırma kirpik kıvırıcı kullanmama rağmen sıfırr. Beğenemedim olmadı benim kirpik yapıma benzeyen kirpikliler denesin kesinlikle almadan!

1 nisan 11:32

66. sizi seviyorum sayın unlimited maskara bey. bu zamana kadar high endden drugstorea hemen her markanın maskarasını kullandım, maskara en sevdiğim makyaj ürünüdür ve hiçbirisi bir unlimited olamadı.

benim kirpiklerim kolay kirpiklerdir, orta uzunlukta ve yoğunluktadır, hayatımda hiç kirpik kıvırıcısına ihtiyaç da duymadım, o yüzden maskara benim için seçmesi ve farklı farklı markalara ait olanlarını denemesi kolay bir ürün. bu sahiden kullandıklarımın en iyisi. uzatıyor, dolgunlaştırıyor, kıvırıyor, topaklanmıyor, gözaltıma dökülmüyor. aslında tüm bu açılardan miss baby rollden çok farklı değil, o da bunların aynısını yapıyordu ama unlimitedin baby rollden çok ciddi bir farkı var, o da sadece bir ay içinde kuru ve kullanılmaz hale gelmemesi.

24 mart 15:11

3

65. o kadar büyük beklentilerle almıştım ki bu maskarayı. tam yeni çıktığı dönemlerde meşhur %50'lik gratis indirimine denk getirip 2 tane aldım. ilkini açtım geçenlerde. kesinlikle verdiğimiz parayı hak etmeyen bir ürün (gizlinot: indirimsiz 99.90 tl).

simsiyah bir rengi var bu çok iyi. kirpikleri uzatıyor ama gerçekten hacim vermiyor. düz kirpikleri asla kıvırmıyor. en kötü özelliği de ikinci katı sürerken örümcek bacağı gibi görünüm vermesi. tüm kirpikleriniz birbirine yapışıyor ve asla işin içinden çıkamıyorsunuz. zor çıkma problemi yaşamadım, benim asıl çıkartamadığım maskaram max factor'un dark magic waterproof olanı. ona göre unlimited hemen çıkıyor.

elimdekiler bittiğinde yenisini alacağımı hiç sanmıyorum. belki 1 ay sonra memnun kalırım ama şimdilik 2 kullanımım için de bendeki izlenimi kötü oldu.

bir de, şekli gerçekten nasıl bir kullanım kolaylığı sağlıyor anlayabilmiş değilim. tamamen fiziki yapısı dikkat çekip satılması için kullanılmış bence.

23 mart 03:44

64. Ne zaman sürsem herkesin kirpiklerime iltifat ettiği maskara. Hangi ürünü kullandığınızı bilmeyenler kirpiklerinizin ne kadar uzun ve kıvrık olduğunu sürekli size söyleyebilir. Kesinlikle açık ara Paradise'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Paradise sadece uzatırken unlimited ise resmen takma kirpik takmışım gibi hissettiriyor. Fakat söylemeden edemicem gördüğüm en çirkin ambalaj bu yahu..

17 mart 01:27

63. Sevgili süslüler, bir maskara tutkunu olarak ve piyasadaki bir çok maskarayı denemiş biri olarak yazıyorum bu yazıyı. Öncelikle herkesin kirpik yapısı ve rimelden beklendisi farklıdır, bu yüzden benim yanlış maskaradan dolayı biraz dökülen ve çok kıvrık olmayan kirpiğimdeki etkisini paylaşıyorum. Simsiyah, tek katta hacim ve uzunluk veren ve gün boyu neredeyse sürdüğünüz şeklinde kalabilen bir maskaradır. Bundan önceki tüm maskaraları ezip geçti de diyebilirim. Ben bittikçe alırım, tavsiye ederim.

14 mart 00:07

62. İsterse takma kirpik değil, ipek kirpik etkisi yapsın ( öyle çok bir olayı da yok) o hacdan gelen sürmelerin şişesine benzeyen saçma sapan tasarımı ile asla benim makyaj çekmecemde kendine yer bulamayacak olan maskara.

4 mart 16:11

5

61. İlk açtığımda çok kuruydu hatta iade etmeyi düşündüm bir rimel ilk açıldığında bu kadar kuru olamaz herhalde defolu ürün aldım diye. Bir iki kez denedim, şimdi de aksine çok ıslak geliyor. Sürdükten hemen sonra ellerimi fan gibi kullanarak biraz kurutuyorum hatta alt kirpiklere bulaşmasın diye. Paradise’a kıyasla daha uzun gösteriyor kirpikleri ama onun verdiği hacmi vermiyor. İkinci katı sürünce kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Biraz dikkatli sürmek lazım ikinci katı.

Bunu ayrı paragraf açarak söylemem lazım gerekli vurguyu yapabilmek için, ben bu kadar kirpikleri kaldıran/kıvıran bir maskara görmedim. Kirpik kıvırıcıyı aratmıyor. Biterse bir daha alırım mutlaka. 

Bir de ek olarak fırçasının kıvrılabilir olması özelliğini kullanmayı beceremedim bir türlü. Direkt düz kullanmak daha kolay geliyor.

23 şubat 03:13 23 şubat 03:16

60. Kirpiklere hacim veriyor ve kıvırıyor. Gürleştirme etkisi de var. Dökülme yada akma problemi yapmıyor.

20 şubat 15:27

59. İlk aldığımda hiç beğenmemiştim. Fakat 2 hafta sonra formu iyice oturdu ve çok güzel bir maskara oldu. Şöyle ki benim kirpiklerim çok az kısa ve sarı. Fakat o kadar güzel uzatıp ayırıyor ki "ee var ya kızım işte kirpiklerin!" Dersiniz. Fakat şunu da belirtmeliyim ki sonlarına doğru iyice dökülme yapmaya başlıyor.

19 şubat 22:38