yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • oylar (36)
  • medya (2)

  100. Önceden hep Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 Volumising Mascara kullanırdım. Ondan da çok memnunum ama bunu aldığımdan beridir elimden düşmüyor. Çok güzel hacim veriyor, uzatıyor, kıvırıyor. Bayılıyorum. Fırçasının kıvrılabilir olması da çok hoşuma gidiyor çünkü sık ve kısa kirpiklerim var. Bu fırçayla çok rahat sürüyorum. Tek derdim biraz kirpiklerimi yapıştırıyor olması. Ama zamanla düzelir diye umuyorum.

  18 ağustos 02:51

  99. şu hayattaki en sevdiğim maskara desem abartmış olmam. bende tam bir takma kirpik etkisi yaratıyor. bir kere kirpiklerimi çok çok fazla uzatıyor ve güzel bir yoğunluk veriyor. bunu sürdüğümde kirpiklerim neredeyse kaşıma değiyor.

  çıkarması evet zor. ama ben bir misel su ile silmeden önce, su ile hafif bir çözüyorum. o zaman kirpiklerinizi dökmeden hemencecik çıkarabiliyorsunuz.

  fiyatı evet biraz pahalı. ama performansını düşünecek olursanız kesinlikle fiyatını hakediyor. ben şu ana kadar bende bu kadar güzel etki veren bir maskara ile karşılaşmadım. benim için tek eksisi; normalde gözlük kullanan birisiyim ve bu maskarayı sürdüğümde kirpiklerim gözlüğün camına çok değip gözümü açıp kapatırken rahatsız ediyor.

  25 temmuz 08:13 25 temmuz 08:14

  98. Loreal paradise rimel bazının üzerine sürüldüğü zaman çok beğeniyorum. Birkaç kutu bitirdim. Waterproof olanını aldım sonra. Loreal'in şu ana kadar piyasaya sürdüğü en iyi rimel bence.

  Hem dolgunluk veriyor, hem de uzatıyor.

  24 temmuz 22:30

  5

  97. Bende resmen takma kirpik etkisi yaratıyor. Formülü çok ağır bence. Kirpikler sertleşse bile elinizi kirpiğinize götürdüğünüzde birleşmesi muhtemel. Ve süslüler resmen çıkmıyor. Ben bioderma misel su ile çıkarmaya çalışıyorum. Ama yine de kalıyor. Birkaç Ürünle çıkarmak gerekiyor. Çift fazlı Ürünler daha iyi olabilir. Akma dökülme yapmıyor. Bence çok güzel etkisi Golden rose’un sarı maskarasına çok benziyor. Özellikle formülasyonu birebir bence. İlk zamanlar yapıştırıyor ama içindeki solüsyon azaldıkça bu etkisi de azalıyor. Ben cesaret edip waterproof olanını almazdım çünkü bunu bile zor çıkarıyorum. Küçük makyaj çantaları için tontik bir ambalajının olması malesefki bir problem. Ama elimdeki bütün maskaralar bittiğinde, benim için olumlu özellikleri daha fazla ağır bastığından dolayı tekrar alırım. Ama bunu kullanırken mutlaka doğal bitişli bir rimel elimde bulundururum. Çünkü her zaman bu kadar dramatik görüntüden hoşlanmayabiliyor insan.

  24 temmuz 20:30

  96. paradise'dan çok daha iyi bence. onun kadar vıcıklığı yok en azından kapağını kapatınca dışarı parçacıklar düşmüyor. dolgunluk ve uzatma etkisi de oldukça güzel. başlık hareketli olmasa da olurmuş ama bir anlamı yok bence.

  24 temmuz 20:08

  95. Önceden elimde olan ama elimden çıkardığım maskara. bugün watsons a gitmişken tekrar fiyatına baktım ancak fiyatını görünce "vay anam vay neler dönmüş serhat ya" diyerek uzaklaştım (gizlinot: Yanılmıyorsam 90 küsür bir şeydi. Sakin ol Loreal ). Genel olarak bir maskaradan beklentim uzatması ve kıvrım vermesidir. Ancak beni tatmin etmedi bu maskara. Ne uzatma var ne kıvırma. Fırçasını beğendim ancak benim kirpiklerimle anlaşamadı bu yüzden arkadaşıma verdim maskarayı. Telescopic maskara her zaman 1.liğini koruyacak lorealde.

  24 temmuz 16:14 24 temmuz 16:32

  94. Uzun zamandır kullanıyorum. Kirpikleri ilk sürüldüğü andaki gibi kıvrık bırakıyor. Dolgunluk vermesinden de memnunum. 

  29 haziran 15:23

  93. Ben de kendisini övmeye geldim.

  Hiçbir şekilde kıvrılmayan kirpiklerimi(gizlinot: Kıvırıcı dahil) kıvırabiliyor kendisi. Yapısını da beğeniyorum sağa sola bulaşmıyor.

  Çıkarması kolay normal yüz yıkama jeliyle bile çıkarırsınız ovalamaya gerek yok

  Tek kötü yanı alt kirpiklerde akma yapması. Ama ben kolay çıkması uğruna bunu görmezden gelebiliyorum.

  İndirim fiyatıyla rahat rahat alınıp kullanılabilecek bir maskara.

  29 haziran 14:12

  92. ha-ri-ka

  maskara alışverişim l'oreal standından herhangi birini alıp memnun kalmak üzerineydi.

  l'oreal maskaralardan şaşmamam gerektiğini biliyordum.

  geçenlerde arkadaşım zorla bana çok güzel olduğunu iddia ederek maybelline tombikli olanlarından maskara aldırdı. resmen kullanamıyorum o kadar ıslak bulaşık örümcek ağı efektliydi ki. evdeki stokladığım balm maskaralara döndüm bir süre.

  sonra kendisi ile tanıştık. bu maskara dolaşmadan bulaşmadan fazla fazla fırçaya gelmeden baş tacım oldu. şimdiye kadar en sevdiğim maskara gerçekten.

  üstelik suyla bile çıkıyor <3

  28 haziran 16:42 28 haziran 16:44

  91. Cosmetica bayram indiriminden 39.90 tl’ye satın aldığım maskara.

  Kısa ve düz kirpiklere sahibim. Uzatması, kıvırması ve siyahlığı çok iyi.

  Gün içinde dökülme yapmadı.

  Kullandığım çoğu maskarada kirpik dökülmesi yaşarken makyaj temizleme suyuyla kirpiklerimi hırpalamadan çıkarabildim. Bitince tekrar alacağım bir ürün oldu.

  24 haziran 11:09