yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar (62)
  • medya (2)
  3

  118. İndirimden 50 liraya aldığım maskara. Kısa olmayan hatta uzun sayılabilecek ancak uçları açık renk olan kirpiklerim var. Uzatma etkisinden ziyade dolgunluk veren  maskaraları seviyorum. ilk kullandığımda verdiği dolgun ve siyah görüntüyü,tek tek ayırmasını çok sevdim. Ama kullanmaya devam ettikçe kirpiklerimi yapıştırmaya başladı. Bu şekilde devam ederse bitince tekrar almayacağım bir ürün ama bakalım zaman ne gösterecek. 

  bugün 15:48

  4

  117. Bunu alalı tam üç gün oldu.

  Tüm maskaralar gibi yeni açıldığı için çok ıslak.

  Lifting etkisi falan dediler de bana öyle gelmedi pek. Kirpiklerim orta kivriklikta, düz değil. Aşağı da bakmıyorlar. Uzunluk olarak da normal yani kısa değil ama uzun denir mi bilmem. Esasen çok üstün bir kaldıran/kıvıran maskara ihtiyacım yok ama böyle vaadi olması bende beklenti yükseltti tabii.

  Şimdi,

  Kirpiklerimi kaldırdı. Dogru. Ama lifting etkisi değil bence çünkü kıvırmadı. Kendi kivrikliginda yukarı kalktılar. Silene kadar da hiç düşmedi kirpiklerim. Alt kirpiklerime de sürdüm, gün içinde hiç akmadı, dökülmedi.

  Zor çıktığı söylenmiş genel olarak. Ben önce suyla ıslattım, yarım dakika falan bekledim, sonra Johnsons baby şampuan ile yıkadım (waterproof olmayan makyajımı hep böyle temizlerim) çok kolay çıktı. Çıkarmakta başarısız olanlara denemelerini tavsiye ederim

  Kullandıkça, kıvam aldıkça daha çok severim belki bilemiyorum fakat indirimli hali ile 50 TL ye almıştım, bence bu kadar etmez.

  Golden rose nude look da unlimited in şu anki performansına benzer etkinlik göstermişti bende hatta ondan daha fazla memnun kalmıştım çünkü bu kadar ıslak değildi ve çok daha ucuzdu:)

  Kullandıkça fikrim değişirse editlerim ama şu anlık fikrimle bu fiyata tekrar almam

  10 ekim 19:36

  116. Günümüzde 50 tl nin altında çok fazla maskara olmadığını düşünürsek çok yüksek fiyatlı bulmuyorum ben. Hatta indirim dönemlerinde 60 tl civarında satın almak da mümkün. Mac In extreme dimension maskara kullandım yıllarca; youtuberların çok övmesiyle indirimde de görünce alayım dedim ve çok sevdim;gerçekten dolgunluk verdi. Tek sevmediğim özelliği ya çabuk bitiyor ya da hızlı kuruyor:/

  Daha sonra lacivert renkte olan waterproof versiyonunu aldım. Bu da kirpikleri uzatıyor ama yapıştırıyor ve Bioderma'nın miseler suyuyla bile zor çıkıyor. Zaten üzerinde sıcak suyla çıkarıldığı yazıyor. Gerçekten de yüzümü sıcak suyla yıkarken gözlerimi ovaladığımda pul pul yanaklarıma dökülüyor(Hatta adeta yapışıyor). Sonra onları temizlemekle uğraşıyorum bir de. 

  Sonuç olarak klasik versiyonu in, waterproof olanı out!

  8 ekim 00:10

  3

  115. Ben çok beğenemedim bu ürünü. Çünkü çok dolgunlaştırmadı çok uzatmadı kirpiklerimi. Beklentimin altında kaldı. Ama fırça sapının gerektiğinde eğimli olması sürümü açısından rahat. Fiyat performans açısından iyi bir ürün değil benim için. 

  7 ekim 19:55

  4

  114. Fiyati cok yuksek oldugu icin uzun zaman uzak durdum ancak indirimdeyken kaptim bir tane.Inanilmaz dolgunluk ve uzunluk veren bir maskara.Tek tek ayiriyor o yuzden bir kez suruyorum iki uc kez surerseniz yapay bir goruntu olusabilir.Ancak her guzel maskara gibi zor temizleniyor.

  7 ekim 19:43

  5

  113. Oynar başlı maskara. Her ne kadar alışkanlıklarımın dışına çıkmasam da deneyip beğendiğim üründür. Uzunluk etkisi hoşuma gitti. Doğal bir görüntü veriyor. Hafif makyaj isteyenlere gayet uygun gibi. Oynar başlığının bi numarası bence yok ama siz bilirsiniz tabii.

  29 eylül 23:22

  5

  112. Düz kirpiklerimi kıvrık tutan ve dolgunlastiran nadir maskaralardan oldu şu sıralar aşk yaşıyoruz ama o fiyatıı....(gizlinot: 😢)

  26 eylül 12:36

  4

  111. Meraktan alıp denediğim, aslında güzel olan ama fiyatını hak etmediğini düşündüğüm maskara. Kirpiklerimde bir maybelline maskaradan fazlasını yapmadı. Üstelik gün içinde dökülme yaptı. canım lash sensational, bundan çok daha iyi bir görünüm veriyor, ah bir de temizlemesi kolay olsa, başka maskara aramazdım.

  26 eylül 09:57

  4

  110. Verdiği hacmi ve kalıcılığını sevdim. Indirimden almıştım tekrar alırım.

  23 eylül 12:50

  4

  109. Geçen kasım kullanmaya başladım hala bitmedi ve bozulma olmadı. Orta kalınlıkta ve seyrek kirpiklerimi plastik fırça hariç diğer fırçalar tek bir bütün haline getirip birbirine yapıştırıyorlar. Her plastik fırça da iş görmüyor bazen ama bunu beğendim. Yeterince ayırıyor ve güzel bir siyah rengi veryor. Bir daha indirimde görürsem alırım 

  23 eylül 00:53