yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (130)
  • oylar (80)
  • medya (2)
  5

  130. l'oreal'in paradise ve maybelline'in lash sensational maskaralarından sonra kullandığım en iyi maskara oldu.fırçası ile en altta kalan kirpiklerime bile ulaşıp ki kirpiklerim kısa ve sarıdır gözlerimi ön plana çıkardı ve hiç akma ya da bulaşma yapmadı etkisi de bence gayet uzun sürüyor fakat indirim dışında maalesef çok pahalı bir drugstore maskaraya bu kadar para vermek bana mantıksız geliyor indirim dönemlerinde ihtiyaç durumuma göre tekrar alabileceğim bir maskara.

  20 şubat 20:02

  129. Bundan önce L'oreal'in Butterfly Effect isimli maskarasından çok memnundum, üretimi durdurulduğunda çok üzüldüm. Daha sonra bir arkadaşımın önerisiyle bu maskarayla tanıştım ve çok memnunum. 

  Kirpiklere yoğun hacim veriyor ve gerçekten simsiyah yapıyor. Aynı zamanda uzunluk etkisi de gerçekten tatmin edici. Üç veya dördüncü alışım, çok severek kullanıyorum özellikle dolgun görünümü sevenlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

  5 şubat 17:22

  128. Kirpiklerime yeterli hacmi veriyor fakat topaklanma sorunu olusuyor.Kirpiklerde uzun süre beklenirse döküntü yapıyor.Suyla kolay çıkması avantajları arasında.

  5 şubat 17:01


  127. Çok övülünce ve indirimde yakalayınca almıştım. Uzun ve düz kirpiklere sahibim. Uzatmasına lafım yok ama asla kirpikleri kıvırmıyor. Birde bu yetmezmiş gibi kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Zamanla ıslaklığı geçer dedim ama ilk açıldığı gibi duruyor hala. Gün içinde dökülme gibi bir problem yaşamadım. Bu fiyata daha güzel ürünler alınabilir.

  27 ocak 16:28

  126. Uzun zamandır en en en beğendiğim maskara. Uzunluğu yeterli veriyo ama en büyük etkisi bence yapıştırmadan verdiği hacim. Uygulaması aşırı kolay çok ıslak Bi yapısı yok indirimsiz değil ama indirimli fiyatına değiyo

  23 ocak 15:42

  4

  125. Ürünün yorumlarını okuyunca çok merak edip indirimde aldım, 50 tl gibi bir fiyata düşmüştü. Benim beklentimi çok karşılamadı ama kötü de denilecek bir maskara değil.

  +Uzatması ve hacim vermesi yeterli

  +Bükülmesi benim sürüş konforumu arttırdı diyebilirim

  +Çok topaklanmıyor

  -Kalıcı bir maskara değil gün içinde muhakkak akıyor alt kirpik diplerimin dış köşelerini sık sık silmem gerekti

  -İndirimsiz hali bence bir maskara için çok pahalı

  Yukarıda benim için artı ve eksilerini yazdım ama bence en objektif görüş için bunu belirtebilirim; erkek arkadaşıma sordum fark var mı normalde kullandığım maskara ile (essence I love extreme), “aynı görünüyor ama bunun uçlarında topcuklar daha az var dedi” (yani daha az topaklanıyormuş).

  Bu deneyimlerim ışığında gidip buna 80 tl vermem 20 tlye Essence alırım beni tatmin eder, ama tabi kötü bir maskara değil.

  23 ocak 14:55

  3

  124. Uzatma etkisi inanılmaz iyi, siyahlığı idare eder seviyede olan. Ambalajı çantada taşımaya pek uygun olmayan ve hacim etkisi vermeyen bir ürün.

  Beklentiye göre indirimde alınabilir. Hacim beklentisi olanları pek mutlu etmeyebilir.

  6 ocak 18:13


  2

  123. Ürünün kullanım süresi dolmak üzere ama hala kurumadı öyle söyleyeyim, paradise 2 ayda kururken bu da aşırı ıslak bi maskara (ortasını tutturamıyorsun loreal...) ben kendi kirpiklerimdeki etkisini beğenmedim yapıştırıyor ve topaklanma yapıyor, mutlaka boş bi maskarayla düzeltip kullanmaya çalışıyorum ama bi daha asla alacağım bi maskara değil.(üstelik bu fiyata)

  9 aralık 2019 09:33

  4

  122. aynı markanın paradise rimeli çok kısa sürede kuruyup bitmiş gibi geldiğinden onu bitirdikten sonra bunu aldım. uzun sayılabilecek, orta kıvrıklıkta kirpiklere sahibim. kirpiklerimde daha çok iç içe geçmiş,çok hacimli,uzaktan bakıldığında "kirpik kirpik" diyebileceğimiz görüntüyü seviyorum. paradise'dan da bu açıdan çok memnundum fakat dediğim gibi hemen kurumaya başlamış gibi geldi ve bu sefer unlimited deneyeyim dedim. rimel henüz gayet ıslak o yüzden asıl sonucu alamamış olabilirim fakat uzatma ve kıvırma etkisini çok bariz şekilde gördüğümü söyleyebilirim. eğer siz de paradise gibi ya da o tarz ciddi hacim veren kıl fırçalı bir maskaradan sonra bu rimele geçtiyseniz diğerlerindeki hacmi bulamayabilirsiniz, açıkçası ben hacim verme konusunda kendi kirpiklerimde öyle aman aman bir etkisini göremedim. dolgun ve sık ama kısa ve düz kirpiklere sahip kişilerin bayılacağını düşünüyorum, bence yazdığım gibiyseniz mutlaka bir deneyin. elimdeyken severek kullanacağımı düşünüyorum ama bittikten sonra alır mıyım? indirimsiz fiyatıyla kesinlikle hayır, indirimliyken belki. 

  29 kasım 2019 20:57

  4

  121. Çıktığı zaman merak edip almıştım ve gerçekten çok başarılı buldum. Kirpikleri uzatma konusunda epey başarılı, hacim konusunda ise 2 kat geçince gayet güzel sonuç veriyor. Ben gerçekten beğendim. Ancak loreal maskaralarda benden mi kaynaklı bilemiyorum çok çabuk kuruma oluyor. Bu üründe de aynı sorunu yaşamıştım. Daha sonra indirimlerde bulamayınca alamadım. bir sürü pahalı ürünlerle yarışabilecek bir maskara, tavsiyemdir.

  18 kasım 2019 16:14