yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • oylar (46)
  • medya (2)
  4

  106. Maybelline lash sensational maskaradan farklı bir şey denemek için buradaki yorumları okuyarak indirimde aldım. Kirpikleri simsiyah yapıyor hem hacim veriyor hem uzatıyor gerçekten çok güzel. Özellikle sol gözümde çok güzel sonuç veriyor ama sağ gözümde kirpiklerim daha düzensiz onları biraz yapıştırıyor dikkatli sürmek gerek. Akması dökülmesi yok gözyaşına dayanıklı (gizlinot: swh). Çıkarması da kolay dalinle çıkarıyorum hiç kalıntı kalmıyor. Benim için tek eksisi fiyatı biraz fazla çünkü miktarı da daha az diğer maskaralara göre. Yine de indirimde tekrar alacağım bir maskara.

  10 eylül 22:35

  105. Bir ara çok popülerleşen maskara. Denedim ve begendim. kirpikleri dolgun gösteriyor bence. biterse alır mıyız indirimde bulursa alırım büyük ihmalle zira biraz pahalı.

  21 ağustos 13:40

  5

  104. şuana kadar kullandığım tüm maskaralar arasında bence en güzeli bu maskara. Yapısını ve fırça yapısını çok beğeniyorum. Dökülme yapmıyor. Ürün hemen kurumuyor. Sürerken biraz bulaşma yapıyor ama o benim sürme becerilerimle ilgili bir durum. Tek sorun anlamsız pahalı fiyatlara satılıyor olması. İndirimde yakaladıkça alırım

  21 ağustos 11:03

  5

  103. Gerçekten de kirpiklerde "sınırsız" bir etki yaratan maskaradır kendisi. Açıkçası çok beğeneceğimi sanmayarak almıştım ama bende ufak çaplı bir şok etkisi yarattı.

  Uzatma konusunda tam bir efsane. Hacim konusunda uzatmadaki kadar olmasa da yine de çok çok iyi bir durumda. Kirpikleri simsiyah yapıyor. Kıvrılabilen fırça fikrinin tutmayacağını ve bunu sevmeyeceğimi düşünmüştüm ama gerçekten de etkili oluyor ve çok daha güzel bir uygulama sağlayıp en uca kadar kirpiklere maskarayı ulaştırıyor. Biraz zor çıkabilir çift fazlı ya da misel bir temizleyici kullanılmıyorsa, o konuda uyarmakta fayda var.

  Fiyatı daha uygun olsa hep alacağım bir maskara olurdu çünkü bayıldım ama malum, fiyatlar.

  20 ağustos 21:48

  4

  102. bana uzun yıllardır kullandığım lancome doll eyes'ı bir köşeye attıran maskara. cosmetica'dan %60 indirimle denemek için satın almıştım ve çok memnun kaldım, lancome doll eyes'ın yaptığı her şeyi yapıyor, üstelik çok daha ucuz. gür sayılabilecek kirpiklere sahibim, kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve uzatıyor. verdiği hacime de eh işte diyebilirim, belki benim kirpiklerimin çok yoğun olmamasındandır. sadece yapısı biraz akışkan, dikkatli sürmek gerekiyor. kısacası ben genel olarak memnun kaldım, bana bu ürünü keşfettiren süslülere ise teşekkür ediyorum :*

  20 ağustos 19:20

  101. Önceden hep Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 Volumising Mascara kullanırdım. Ondan da çok memnunum ama bunu aldığımdan beridir elimden düşmüyor. Çok güzel hacim veriyor, uzatıyor, kıvırıyor. Bayılıyorum. Fırçasının kıvrılabilir olması da çok hoşuma gidiyor çünkü sık ve kısa kirpiklerim var. Bu fırçayla çok rahat sürüyorum. Tek derdim biraz kirpiklerimi yapıştırıyor olması. Ama zamanla düzelir diye umuyorum.

  18 ağustos 02:51

  100. Kıvrılabilmesi ilk aldığımda çok gereksiz gelmişti ama bunu kullanırken elime başka maskaralar geçince değerini anladım. Dışlara doğru kıvrıkken çok uzatmıyor bence ama göz pınarlarına yakın kirpiklere sürebiliyorsunuz ve inanılmaz güzel büyütüyor gözleri.

  Hayatımın maskarası diyemem -ki öyle bir şey mümkün değil bence hep farklı bir şey denemek istiyorum- ama kıvrılması, uzatması ve ıslak olmaması bayram indiriminde tekrar alsam mı diye düşündürüyor.

  25 temmuz 19:19

  99. şu hayattaki en sevdiğim maskara desem abartmış olmam. bende tam bir takma kirpik etkisi yaratıyor. bir kere kirpiklerimi çok çok fazla uzatıyor ve güzel bir yoğunluk veriyor. bunu sürdüğümde kirpiklerim neredeyse kaşıma değiyor.

  çıkarması evet zor. ama ben bir misel su ile silmeden önce, su ile hafif bir çözüyorum. o zaman kirpiklerinizi dökmeden hemencecik çıkarabiliyorsunuz.

  fiyatı evet biraz pahalı. ama performansını düşünecek olursanız kesinlikle fiyatını hakediyor. ben şu ana kadar bende bu kadar güzel etki veren bir maskara ile karşılaşmadım. benim için tek eksisi; normalde gözlük kullanan birisiyim ve bu maskarayı sürdüğümde kirpiklerim gözlüğün camına çok değip gözümü açıp kapatırken rahatsız ediyor.

  25 temmuz 08:13 25 temmuz 08:14

  98. Loreal paradise rimel bazının üzerine sürüldüğü zaman çok beğeniyorum. Birkaç kutu bitirdim. Waterproof olanını aldım sonra. Loreal'in şu ana kadar piyasaya sürdüğü en iyi rimel bence.

  Hem dolgunluk veriyor, hem de uzatıyor.

  24 temmuz 22:30

  5

  97. Bende resmen takma kirpik etkisi yaratıyor. Formülü çok ağır bence. Kirpikler sertleşse bile elinizi kirpiğinize götürdüğünüzde birleşmesi muhtemel. Ve süslüler resmen çıkmıyor. Ben bioderma misel su ile çıkarmaya çalışıyorum. Ama yine de kalıyor. Birkaç Ürünle çıkarmak gerekiyor. Çift fazlı Ürünler daha iyi olabilir. Akma dökülme yapmıyor. Bence çok güzel etkisi Golden rose’un sarı maskarasına çok benziyor. Özellikle formülasyonu birebir bence. İlk zamanlar yapıştırıyor ama içindeki solüsyon azaldıkça bu etkisi de azalıyor. Ben cesaret edip waterproof olanını almazdım çünkü bunu bile zor çıkarıyorum. Küçük makyaj çantaları için tontik bir ambalajının olması malesefki bir problem. Ama elimdeki bütün maskaralar bittiğinde, benim için olumlu özellikleri daha fazla ağır bastığından dolayı tekrar alırım. Ama bunu kullanırken mutlaka doğal bitişli bir rimel elimde bulundururum. Çünkü her zaman bu kadar dramatik görüntüden hoşlanmayabiliyor insan.

  24 temmuz 20:30