yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (124)
  • oylar (77)
  • medya (2)

  124. Çok övülünce ve indirimde yakalayınca almıştım. Uzun ve düz kirpiklere sahibim. Uzatmasına lafım yok ama asla kirpikleri kıvırmıyor. Birde bu yetmezmiş gibi kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Zamanla ıslaklığı geçer dedim ama ilk açıldığı gibi duruyor hala. Gün içinde dökülme gibi bir problem yaşamadım. Bu fiyata daha güzel ürünler alınabilir.

  27 ocak 16:28

  4

  123. Ürünün yorumlarını okuyunca çok merak edip indirimde aldım, 50 tl gibi bir fiyata düşmüştü. Benim beklentimi çok karşılamadı ama kötü de denilecek bir maskara değil.

  +Uzatması ve hacim vermesi yeterli

  +Bükülmesi benim sürüş konforumu arttırdı diyebilirim

  +Çok topaklanmıyor

  -Kalıcı bir maskara değil gün içinde muhakkak akıyor alt kirpik diplerimin dış köşelerini sık sık silmem gerekti

  -İndirimsiz hali bence bir maskara için çok pahalı

  Yukarıda benim için artı ve eksilerini yazdım ama bence en objektif görüş için bunu belirtebilirim; erkek arkadaşıma sordum fark var mı normalde kullandığım maskara ile (essence I love extreme), “aynı görünüyor ama bunun uçlarında topcuklar daha az var dedi” (yani daha az topaklanıyormuş).

  Bu deneyimlerim ışığında gidip buna 80 tl vermem 20 tlye Essence alırım beni tatmin eder, ama tabi kötü bir maskara değil.

  23 ocak 14:55

  3

  122. Uzatma etkisi inanılmaz iyi, siyahlığı idare eder seviyede olan. Ambalajı çantada taşımaya pek uygun olmayan ve hacim etkisi vermeyen bir ürün.

  Beklentiye göre indirimde alınabilir. Hacim beklentisi olanları pek mutlu etmeyebilir.

  6 ocak 18:13


  2

  121. Ürünün kullanım süresi dolmak üzere ama hala kurumadı öyle söyleyeyim, paradise 2 ayda kururken bu da aşırı ıslak bi maskara (ortasını tutturamıyorsun loreal...) ben kendi kirpiklerimdeki etkisini beğenmedim yapıştırıyor ve topaklanma yapıyor, mutlaka boş bi maskarayla düzeltip kullanmaya çalışıyorum ama bi daha asla alacağım bi maskara değil.(üstelik bu fiyata)

  9 aralık 2019 09:33

  4

  120. aynı markanın paradise rimeli çok kısa sürede kuruyup bitmiş gibi geldiğinden onu bitirdikten sonra bunu aldım. uzun sayılabilecek, orta kıvrıklıkta kirpiklere sahibim. kirpiklerimde daha çok iç içe geçmiş,çok hacimli,uzaktan bakıldığında "kirpik kirpik" diyebileceğimiz görüntüyü seviyorum. paradise'dan da bu açıdan çok memnundum fakat dediğim gibi hemen kurumaya başlamış gibi geldi ve bu sefer unlimited deneyeyim dedim. rimel henüz gayet ıslak o yüzden asıl sonucu alamamış olabilirim fakat uzatma ve kıvırma etkisini çok bariz şekilde gördüğümü söyleyebilirim. eğer siz de paradise gibi ya da o tarz ciddi hacim veren kıl fırçalı bir maskaradan sonra bu rimele geçtiyseniz diğerlerindeki hacmi bulamayabilirsiniz, açıkçası ben hacim verme konusunda kendi kirpiklerimde öyle aman aman bir etkisini göremedim. dolgun ve sık ama kısa ve düz kirpiklere sahip kişilerin bayılacağını düşünüyorum, bence yazdığım gibiyseniz mutlaka bir deneyin. elimdeyken severek kullanacağımı düşünüyorum ama bittikten sonra alır mıyım? indirimsiz fiyatıyla kesinlikle hayır, indirimliyken belki. 

  29 kasım 2019 20:57

  4

  119. Çıktığı zaman merak edip almıştım ve gerçekten çok başarılı buldum. Kirpikleri uzatma konusunda epey başarılı, hacim konusunda ise 2 kat geçince gayet güzel sonuç veriyor. Ben gerçekten beğendim. Ancak loreal maskaralarda benden mi kaynaklı bilemiyorum çok çabuk kuruma oluyor. Bu üründe de aynı sorunu yaşamıştım. Daha sonra indirimlerde bulamayınca alamadım. bir sürü pahalı ürünlerle yarışabilecek bir maskara, tavsiyemdir.

  18 kasım 2019 16:14

  5

  118. Ne zaman sürsem sorulan maskaram, kısa ve açık renkli kirpiklerime hem kıvırma hem uzatma etkisi veriyor. İkinci kutuyu kullanıyorum

  17 kasım 2019 16:13


  5

  117. Şu an kullandığım maskara. Lash sensationalla aralarında pek fark yok uyguladıktan sonra ki bundan önce onu kullanıyordum. Lasha göre bir tık daha hacim ve siyahlık veriyor denebilir. Fırçanın kıvrılması güzel bir özellik, ergonomik sürüm kolaylığı sağlıyor. Fırça sentetik kıl en sevdiğim. Kirpiklerim zaten orta-uzun, kıvrık sayılabilecek, seyrek olmayan yapıda. Benimkileri arşı alaya çıkardı. Güzel tek tek ayırdı siyahlık hacim uzunluk verdi. Ama zaman geçtikte şunu farkettim ilk aldığımda baya ıslaktı, kurudukça kıvam aldıkça daha iyi olan bir maskara. Biterse tekrar alır mıyım? Belki. Rimel denemeyi seviyorum çünkü. İndirim zamanları mutlaka deneyin tereddütte kalmayın. 

  7 kasım 2019 16:44

  4

  116. Severek kullandığım bir maskara. Gerçekten kirpikleri belirginleştiriyor ve uzun gösteriyor. Fiyattı bence olması gerekenden pahalı. İndirim dönemlerinde alınması daha mantıklı sanırım. Zaten sık sık indirime giren bir ürün.

  27 ekim 2019 16:59

  4

  115. Normalde rimeller ilk açıldığında güzel olmaz zamanla oturur ama bu rimel ilginç bir şekilde ilk açıldığında çok iyiydi sonradan etkisi azaldı. Kirpikleri yapıştırmadan ayırması ve uzatması gerçekten güzel ama asla hacim vermiyor. Alt kirpiğime sürdüğümde inanılmaz aktı, hatta hiç sürmemişim gibi oldu. Diğer rimellere göre daha çabuk bitti gibime geldi bir de. Hacim istemiyorum, örümcek bacağı yapmadan uzaktsın, ayırsın derseniz alabilirsiniz.

  21 ekim 2019 09:34