yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • oylar (73)
  • medya (2)
  4

  121. Çıktığı zaman merak edip almıştım ve gerçekten çok başarılı buldum. Kirpikleri uzatma konusunda epey başarılı, hacim konusunda ise 2 kat geçince gayet güzel sonuç veriyor. Ben gerçekten beğendim. Ancak loreal maskaralarda benden mi kaynaklı bilemiyorum çok çabuk kuruma oluyor. Bu üründe de aynı sorunu yaşamıştım. Daha sonra indirimlerde bulamayınca alamadım. bir sürü pahalı ürünlerle yarışabilecek bir maskara, tavsiyemdir.

  18 kasım 16:14

  5

  120. Ne zaman sürsem sorulan maskaram, kısa ve açık renkli kirpiklerime hem kıvırma hem uzatma etkisi veriyor. İkinci kutuyu kullanıyorum

  17 kasım 16:13

  5

  119. Şu an kullandığım maskara. Lash sensationalla aralarında pek fark yok uyguladıktan sonra ki bundan önce onu kullanıyordum. Lasha göre bir tık daha hacim ve siyahlık veriyor denebilir. Fırçanın kıvrılması güzel bir özellik, ergonomik sürüm kolaylığı sağlıyor. Fırça sentetik kıl en sevdiğim. Kirpiklerim zaten orta-uzun, kıvrık sayılabilecek, seyrek olmayan yapıda. Benimkileri arşı alaya çıkardı. Güzel tek tek ayırdı siyahlık hacim uzunluk verdi. Ama zaman geçtikte şunu farkettim ilk aldığımda baya ıslaktı, kurudukça kıvam aldıkça daha iyi olan bir maskara. Biterse tekrar alır mıyım? Belki. Rimel denemeyi seviyorum çünkü. İndirim zamanları mutlaka deneyin tereddütte kalmayın. 

  7 kasım 16:44

  4

  118. Severek kullandığım bir maskara. Gerçekten kirpikleri belirginleştiriyor ve uzun gösteriyor. Fiyattı bence olması gerekenden pahalı. İndirim dönemlerinde alınması daha mantıklı sanırım. Zaten sık sık indirime giren bir ürün.

  27 ekim 16:59

  4

  117. Normalde rimeller ilk açıldığında güzel olmaz zamanla oturur ama bu rimel ilginç bir şekilde ilk açıldığında çok iyiydi sonradan etkisi azaldı. Kirpikleri yapıştırmadan ayırması ve uzatması gerçekten güzel ama asla hacim vermiyor. Alt kirpiğime sürdüğümde inanılmaz aktı, hatta hiç sürmemişim gibi oldu. Diğer rimellere göre daha çabuk bitti gibime geldi bir de. Hacim istemiyorum, örümcek bacağı yapmadan uzaktsın, ayırsın derseniz alabilirsiniz.

  21 ekim 09:34

  5

  116. Adını görünce bile hayranlık duyduğum maskara. Ben kirpik kıvırıcıyla kirpiklerimi kopardıktan sonra kirpiklerimi bakıma soksam da eski haline getiremedim ve o takma kirpik gibi görüntüyü bir daha hiç alamadım ta ki bu maskaraya kadar, indirimde almıştım 50₺ ye sanırım, bir maskaradan beklentim uzatıp( epey uzatıp) kıvırıp tek tek ayırmasıydı ve ben maskara sürmeyi beceremiyorum sanırım hem de iki kat sürünce yapışıyor örümcek bacağı gibi oluyor ya da kısalıyor sanki kirpiğim, her neyse bu maskaraya BAYILDIM! Tek seferde uzun kıvrık tek tek ayrılmış dolgun duruyor gerçek anlamda takma kirpik takmışım gibi. Hatta ablalarım da kendi maskaralarını bir kenara attı ki onlar her maskaranın etkisi farklıdır ama bu tek başına yeterli yorumunu yapıyorlar. Kesinlikle ama kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum alın aldırın pişman olmazsınız.

  16 ekim 01:40

  3

  115. İndirimden 50 liraya aldığım maskara. Kısa olmayan hatta uzun sayılabilecek ancak uçları açık renk olan kirpiklerim var. Uzatma etkisinden ziyade dolgunluk veren  maskaraları seviyorum. ilk kullandığımda verdiği dolgun ve siyah görüntüyü,tek tek ayırmasını çok sevdim. Ama kullanmaya devam ettikçe kirpiklerimi yapıştırmaya başladı. Bu şekilde devam ederse bitince tekrar almayacağım bir ürün ama bakalım zaman ne gösterecek. 

  15 ekim 15:48

  4

  114. Bunu alalı tam üç gün oldu.

  Tüm maskaralar gibi yeni açıldığı için çok ıslak.

  Lifting etkisi falan dediler de bana öyle gelmedi pek. Kirpiklerim orta kivriklikta, düz değil. Aşağı da bakmıyorlar. Uzunluk olarak da normal yani kısa değil ama uzun denir mi bilmem. Esasen çok üstün bir kaldıran/kıvıran maskara ihtiyacım yok ama böyle vaadi olması bende beklenti yükseltti tabii.

  Şimdi,

  Kirpiklerimi kaldırdı. Dogru. Ama lifting etkisi değil bence çünkü kıvırmadı. Kendi kivrikliginda yukarı kalktılar. Silene kadar da hiç düşmedi kirpiklerim. Alt kirpiklerime de sürdüm, gün içinde hiç akmadı, dökülmedi.

  Zor çıktığı söylenmiş genel olarak. Ben önce suyla ıslattım, yarım dakika falan bekledim, sonra Johnsons baby şampuan ile yıkadım (waterproof olmayan makyajımı hep böyle temizlerim) çok kolay çıktı. Çıkarmakta başarısız olanlara denemelerini tavsiye ederim

  Kullandıkça, kıvam aldıkça daha çok severim belki bilemiyorum fakat indirimli hali ile 50 TL ye almıştım, bence bu kadar etmez.

  Golden rose nude look da unlimited in şu anki performansına benzer etkinlik göstermişti bende hatta ondan daha fazla memnun kalmıştım çünkü bu kadar ıslak değildi ve çok daha ucuzdu:)

  Kullandıkça fikrim değişirse editlerim ama şu anlık fikrimle bu fiyata tekrar almam

  10 ekim 19:36

  113. Günümüzde 50 tl nin altında çok fazla maskara olmadığını düşünürsek çok yüksek fiyatlı bulmuyorum ben. Hatta indirim dönemlerinde 60 tl civarında satın almak da mümkün. Mac In extreme dimension maskara kullandım yıllarca; youtuberların çok övmesiyle indirimde de görünce alayım dedim ve çok sevdim;gerçekten dolgunluk verdi. Tek sevmediğim özelliği ya çabuk bitiyor ya da hızlı kuruyor:/

  Daha sonra lacivert renkte olan waterproof versiyonunu aldım. Bu da kirpikleri uzatıyor ama yapıştırıyor ve Bioderma'nın miseler suyuyla bile zor çıkıyor. Zaten üzerinde sıcak suyla çıkarıldığı yazıyor. Gerçekten de yüzümü sıcak suyla yıkarken gözlerimi ovaladığımda pul pul yanaklarıma dökülüyor(Hatta adeta yapışıyor). Sonra onları temizlemekle uğraşıyorum bir de. 

  Sonuç olarak klasik versiyonu in, waterproof olanı out!

  8 ekim 00:10

  3

  112. Ben çok beğenemedim bu ürünü. Çünkü çok dolgunlaştırmadı çok uzatmadı kirpiklerimi. Beklentimin altında kaldı. Ama fırça sapının gerektiğinde eğimli olması sürümü açısından rahat. Fiyat performans açısından iyi bir ürün değil benim için. 

  7 ekim 19:55