3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar (17)
  • medya (8)

104. aslında gayet güzel bir ürün fakat bir ay içinde kurudu, ayda bir bunu alacağıma üç ay giden high end bir maskara alsam aynı fiyata denk gelir. 

18 mart 00:35

103. Hayatımda kullandığım en güzel uygun fiyatlı maskara olur kendisi.Hacim veren gürleştiren dökmeyen bir maskara.Çıkması kolay kirpiklerden ve dökülmeye sebep olmadı.

13 mart 23:04

102. İndirimle 28 tl gibi bir fiyata aldım öncesinde maybelline in maskaralarını kullanmış bir insan olarak kirpiklerdeki ilk etkisini gerçekten mükemmel buldum maskaradan beklentim uzatmadan çok yoğunluk ve kıvrıklıktır bu maskara beklentimi karşılamıştı ancak diğer maskaralarıma göre inanılmaz çabuk kurudu kurtarma yöntemlerime rağmen ömrü kısa oldu bir daha almayacaklarım listesinde 

13 mart 16:11


101. başlarda severek kullandım ama bir çok kişinin de dediği gibi çok çabuk kuruma yaptı.Kuruyunca da inanılmaz dökülmelere sebep oldu.Bir daha alıp almamak konusunda kararsız kaldım .

11 mart 16:39

100. kimsenin beğenmediğine inanamadığım maskara. demekki gerçekten maskara kişiden kişiye değişiyor. ya da sürüş şeklinden de kaynaklanıyor olabilir. ben bayıldım bu maskaraya. chanel le volume de chanel maskaraya çok benzettim. benim kirpiklerimde aynı etkiyi veriyor ikisi de. kısa kirpiklerim var ona rağmen uzatabileceği kadar uzatıp kıvırıyor. hacim benim sevdiğim bir özellik değil ama sanırım biraz hacim de veriyor ama beni rahatsız etmedi. bilemedim yorumları okuyunca şaşırdım ben çok seviyorum. ama çok çabuk kuruduğu konusunda hem fikirim 4 ayda 2 tane bitirdim :(

11 mart 12:46

99. Waterproof olanı miseler suyla ya da makyaj temizleme suyuyla bile çıkmayan rimel. Normalide 1 ayda kurudu bile!

1 mart 06:05

98. Gerçekten çok çabuk kuruyan bir maskara. Ömrü maksimum iki ay ve iki ay içerisinde her gün kullanmama rağmen bitiremiyorum bir rimeli. İlk sürüldüğünde etkisi mükemmel ama sonra bir bakıyorum kirpiklerim aşırı düşmüş kıvrıklığından eser kalmıyor dümdüz oluyor ve çok ağırlaştırıyor kirpiklerimi. Tekrar almayacağım bir rimel kendisi.

28 şubat 09:27


97. bu maskarayı ilk denediğimde "sonunda kıl fırçayla anlaştım, aman yarebbim bu kirpikler nedir" şeklinde tepki vermiştim ve hayatımın maskarası olmuştu. kirpiklerim düz ve uzun bu arada.

ancak bu maskara en fazla 2 ay kullanılabiliyor. benim gibi sürekli dönüşümlü 6-7 rimel kullanıyorsanız almayın süslücüm, almayın annem. maskara 2 aydan sonra kupkuru oluyor ve bir gram bile etki etmiyor.

indirimde sürekli kullanmak üzere kendimi ikna edersem tekrar alırım, onun dışında hayal kırıklığıdır.

25 şubat 14:25

96. Sevemedim gözüm yandı sürdükten sonra. Kirpiklerim yapıştı ürünün fazlalığını almadan asla sürülmüyor. Ahım şahım degil yani almasanızda olur süslüler

19 şubat 23:28

95. Ürünün ömrü 1 ay, her gün istikrarlı bir şekilde kullanacaksanız alın yoksa ziyan oluyor,1 aydan sonra bildiğiniz ölü maskara. Eğer kurumadan önceki verdiği etkiyi baz alırsam, çok başarılı. overrated bir ürün olduğunu düşünmüyorum. 

19 şubat 18:26