3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (29)
  • medya (8)

127. İndirimde görünce dayanamadım aldım ama almasaymışım da olurmuş. Etkisi maybelline lash sensational maskara ile aynı benim kirpiklerimde. Ama paradise kirpiklerimde ağırlık yaptı ki ben bu hissi hiç sevmem gerek cilt makyajında gerek rujda. Lash sensational kıymetlim, kirpiklerimde hiç ağırlık yapmayan biriciğim. 

Ekleme: etkisi aynı derken uzatma etkisi aynı. Paradise daha maskara maskara duruyor, lash sensational daha doğal mı desem daha ipeksi mi desem..

9 temmuz 17:56 9 temmuz 17:58

126. Maskara konusunda çok takıntılı olduğum için sık sık yeni çıkan maskaraları deniyorum. L'oreal paradise maskarasını denediğimden beri elim başka maskaraya gitmiyor. Kirpiklere çok ciddi bir volum verip aynı zamanda uzatıyor. Tek eksisi zor çıkıyor olması fakat çift fazlı makyaj temizleyicisiyle kısa sürede çıkartabilirsiniz. 

5 temmuz 20:14

3

125. O kadar övüldü ki indirimsiz tanıtım fiyatıyla ablam kendine alırken bana da aldı. Basta ıslak yogun değişik bir kıvamı vardı. Sonrasında iyice tutkallaştı. Kirpiklermi 3 taneymiş gibi gösterdi yapıştırdı. Loreal architect 4d maskaradan cok memnunum. Onu kullanmaya devam edeceğim.

16 haziran 15:25


124. Kirpiklerden zor çıkıyor. Ürünün gramajı az. Fiyatına göre çok da bereketli bir ürün değil. Benim satın aldığım üründen mı kaynaklı bilemiyorum ama makarayısurmek için her açtığında içinden topak topak cikti.

16 haziran 09:28

123. Waterproof versiyonu hayatımda gördüğüm en en en zorlu çıkan maskara. Yağla çözülmüyor, suyla çözülmüyor. Temizleyeceğim diye göz kapaklarımı tahriş ettim. İyi performans bekleyenlere duyurulur.

16 haziran 02:12

122. son gratis indiriminde aldığım maskara. ilk sürdüğümde aşık oldum. hacim süper, uzunluk süper, ayırma süper. 1 hafta geçince o aşık olduğum maskara gitti, yerine orta kıvam bir maskara geldi. çok çabuk kurudu, neden öyle oldu ki :(

30 mayıs 15:40

121. Çok çok dikkatli sürüldüğünde, zira yapıştırma temayülü fazla, ortaya çıkan sonuç oldukça başarılı oluyor. en az akan maskaralardan biri. 

çabuk kuruma ve kirpikleri ağırlaştırma sorunu var maalesef.

Ama beni en çok rahatsız eden şey kokusu oldu. Bu maskaradan bildiğiniz petrol kokusu gibi bir koku alıyorum ben.

19 mayıs 16:32


3

120. Fiyat/performans olarak çok çok kötü bence, indirimde 30 tlye satılıyor ama çok çabuk tutkal kıvamını alıyor, zaman geçtikçe yapış yapış bir şeye dönüşüyor. Tamam, güzel hacim veriyor ama vazgeçilmez bir ürün değil. Tekrar almayı asla düşünmüyorum.

18 mayıs 17:02

119. memnun kalmadığım maskara. kendisini çok övülmesi üzerine almıştım. birkaç ilk izlenim videosunda etkisine bayıldım tam istediğim gibi uzatıyordu. aldım ilk denemelerimde aynı etkiyi yaşadım. upuzun çok güzel yaptı kirpiklerimi. ama... çok çabuk kuruyor. ciddi anlamda çok çabuk hem de. sanırım daha 3 haftadır kullanıyorum kendisini. benim favori maskaralarım sırasıyla maybelline lash sensational, one by one ve rocket volume. onlar bu kadar hızlı kurumuyor kuruduktan sonra bile beni bir müddet götüyordu. verdiğim paraya acıdım :( özür dilerim lash sensational affet beni bebeyimm.

5 gün sonra gelen edit: girdiyi yazdığım gün suni gözyaşından 4 damla damlattım ertesi güne kuruluğu geçmişti şu an hala idare ediyor.

14 mayıs 19:19 19 mayıs 09:45

118. birkaç ay önce bir indirimden almıştım bu maskarayı. ilk başta çok ıslaktı ve kirpikleri birbirine yapıştırıyordu dedim normaldir herhalde biraz kurusun düzelir. tam kıvama geldi derken tamamen kurudu maskara. yani toplamda 3 ay falan ancak kullanabildim sonra bildiğin topak topak oldu. ayrıca hassas göz problemi yaşayanlara ve lens kullananlara hiç uygun değil gözümü ovuşturuyordum sürekli bu maskara yüzünden. ve bir de akma yapıyor. 

13 mayıs 18:19