3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • oylar (19)
  • medya (9)

105. Bu maskarinin gun icinde dokulmemesi ve akmamasi, siyahligi, kirpikleri dokmemesi guzel. Ama bunu surdugumde kirpiklerim cok 'clumpy' duruyor, bir kirpige fazla miktarda urun geliyor bence. Evet daha dolgun duruyor ama takma kirpik etkisi gibi degil, yapay bir dolgunluk ve ben o goruntuden hoslanmiyorum. Bir daha almayacagim. Dolgunluk ve yogun siyahlik isteyenlerin bakabilecegi bir maskara. Indirimde 28 lira gibi bir fiyata almistim ben.

15 nisan 04:30

104. sanırım çabuk kuruması haricinde indirimlerden alınabilecek en güzel maskaralardan biri bu . Rossmann indirimi sürüyorken şans tanıyın derim süslüler.

13 nisan 18:18

103. seveni de var sevmeyeni de ama benim favori maskaram haline geldi. kirpik yapımın etkisi de var mı bunda bilmiyorum ama sürmeden önce kirpiklerimi kıvıcırıyla kıvırıp sürüyorum. tek tek ayırıyor ama kirpiklerim daha sık gözüküyor. lash sensational kullanırken kirpiklerim cok seyrek ve cılız duruyodu, paradise resmen coşturuyor kirpiklerimi. kullanalı beş ay oldu, hala aldıgım günki gibi. gece mece dışarı çıkarken, özel günde falan 2 kat sürünce takma kirpik takmışım gibi duruyor. loreal yapmış.

12 nisan 18:33 12 nisan 18:33


102. bizde sadece 'black' rengi satılan, diğer bazı ülkelerde ondan daha koyu 'blackest black' rengi de olan güzel maskara.

12 nisan 16:29

101. gelir gelmez almıştım ama bu sıralar deniyorum çünkü elimde bir sürü maskara vardı. ilk denemem, elimdeki en sevdiğim maskaramı (bkz: loreal mega volume miss baby roll maskara) kaybetmem ile oldu. çok az kullanmıştım ve açıkçası baby roll’ün verdiği hacmi vermediği için hayal kırıklığıydı. ama kız kardeşim o gün akşam kirpiklerime iltifat etti, ben beğenmediğimi söyledim. beğenmediğim tarafı çok tek tek ayrılmış ve cılız durmalarıydı. aslında günlük kullanım için ideal. bende örümcek bacağı kirpik sevmem ama tek tek taraftarı da pek değilim. bugün tekrardan denedim, aslında amacım günlük bir görüntüydü. ama sürümü o kadar kolay ve güzel ki, durduramadım kendimi. baya 2-3 kat geçtim. bu sefer daha hacimli oldu ama daha çok yapıştı. ama sevdim bu görüntüyü çünkü kirpiklerim baya kıvrık ve takma kirpik etkisindeydi. tek eksi yanı, aynaya baktığımda akmış olmasıydı, sanırım alt kirpiklerime sürdüğüm için. en kısa zamanda bir de alt kirpiklerime sürmeden deneyip editleyeceğim. cılız ve takma kirpik görsellerini de ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
12 nisan 16:20

100. Dolgunlaştırıyor,akmıyor fakat kirpikleri çok ağırlaştırıyor bir süre sonra kirpiklerim ağrımaya başlıyor (evet gerçekten)

9 nisan 19:38

99. ömrü çok kısa olan maskara. ilk aldığımda çok beğenmiştim kendisini. hem uzatıyor, hem hacim veriyordu. kirpikleri net bir şekilde tek tek ayırmıyordu ama o durumu çok önemsemedim çünkü uzatıp, hacim vermesi mükemmel. bu dönemde başka maskara denememe gerek yok artık diye düşünüyordum. sonra yavaş yavaş dökülme yapmaya başladı. şuan hem sürdükten sonra kirpikten göz kapağına dökülüyor, hem de kirpikleri birleştiriyor, hacim de vermiyor artık. resmen 1 ayda kurudu şaka gibi. ayda 1 maskara da değiştiresim yok pek. ben en azından 4-5 ay kullanmayı umuyordum. her ay buna para vermek yerine, 1 tane high end maskara alıp en az 4-5 ay kullanmak bence daha mantıklı. kısa vadede güzel, uzun vadede kötü bir ürün. benim beklentimi karşılamadı ama ürünün uzun süre dayanmasını beklemeyen kişiler sevebilir.

1 nisan 11:56


98. Hacim veren ama hacim verirken de kirpikleri birbirine yapıştıran maskara. Kirpiklerimi fazla uzatmadı ayrıca hiç kivirmadi ve kaldırmadı. Topaklanma da yaptı. Hiç beğenmedim ben zaten kıl fırçalı maskaralarla pek anlaşamam.

25 mart 02:07

97. Sevip sevmemek arasında kararsız kaldığım ürün. Kirpiklerim çok gür değil. Saçım gibi ince telli, orta uzunlukta ve biraz da açık renkliler. Maskaradan öncelikli beklentim ise tek tek ayırması ve uzatması. Dönüşümlü olarak kullanmama rağmen çok kısa sürede bitti. Dibi görüp görmediğimden de emin değilim ama yaklaşık bir buçuk ay sonra verim alamamaya başladım. Birkaç kat sürünce istediğim etkiyi yaratıyordu. Tekrar almam sanırım.

23 mart 14:57

96. normalde maybelline lash sensational kullanıcısıydım ama kirpiklerimi katlettiği için artık bırakma zamanı geldi diyip better than sex’ e muadil gösterilen l’oreal paradise maskaraya yöneldim.başlarda bana overrated bir ürün gibi geldi ya da kirpiklerim katili lash sensational i kanıksadığı için midir bilinmez beğenmedim ama o kadar para verdim diyip kullanmaya devam ettim tabi.başlarda deli gibi topaklanan kesinlikle kirpiklerimi kıvırmayan paradise sonradan bebeğim oldu resmen.ben mi sürmeyi beceremedim ya da biraz kuruyunca daha mı iyi oluyor bilemedim ama kirpiklerimi dökmediğine teminat verebilirim.tek kötü yanı çabuk bitiyor olması :/

21 mart 16:02