yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (146)
  • oylar (38)
  • medya (9)
  3

  146. 2 hafta araştırma yapıp da bu maskarayı almış biri olarak bu entry'yi yazmak benim boynumun borcu. Başlıyorum o zaman. Bu maskarayı okuduğum girdiler ve duygu özaslan hanımefendinin tavsiyesini gözeterek 3 ay önce satın aldım. Maskara alırken istediğim hem dolgun hem ayrı ayrı görünen hem de uzun kirpiklerdi. Amma velakin anladım ki bu üçlüyü sağlayabilecek bir maskara yok. İlk olarak hayal kırıklıklarım kadar kocaman kapkalın bir başlığı var. Ne kadar kocaman o kadar dolgun kirpikler olarak düşündüm ki dolgunlaştırma konusunda gerçekten oldukça başarılı. Ancak başlığa o kadar çok ürün geliyor ki kaşınızın altında birkaç tane boya izi görmemeniz mümkün değil. Yapısı sıvı olduğu için de silmeye çalışırken iyice dağılıyor. Gelelim uzatma ve ayrıştırma kısmına. Bu kısım platonik aşklarım gibi fiyaskoyla sonuçlandı malesef. Uzatma etkisi asla yok. Kirpikleri tek tek göstermek gibi de bir kaygısı yok bu elemanın. Sonuç olarak en iyi verimi 2 kat kirpikleri uzatan cecile goat's milk long maskara üzerine bir kat da bu maskaradan uygulayarak aldım. Uzun kirpikli arkadaşlar deneyebilir ama aman aman bir ürün değil. Güzel ama paradise falan da değil. Bir de kronik ürtiker hastası ve denediği kıyafetin kumaşından bile alerji olabilen zavallı bünyemde kaşıntı döküntü gibi olumsuz bir etkisi olmadı. Alın bir prosu daha, totalde 3 yildizla ugurluyoruz efendim.

  16 temmuz 09:17 16 temmuz 09:23

  145. Maskaranın doğru şekilde kullanımını keşfetmeden evvel aldığıma pişman olmuştum.

  Daha sonrasında elim alıştı ve ilk defa bir kıl fırça ile anlaştım.

  Verdiği hacim güzel, kirpiklerimi uzatmıştı da ancak ürün ambalaj ağzında berbat bir şekilde birikip bulaşma yapıyordu ve çok kısa sürede kurudu malesef

  20 mart 01:40

  144. Popülaritesinin tavan olduğu zamanlar kullanmamayı başardım ancak sonra dayanamayıp indirimde aldım bir tane. Kirpikleri kıvırması, dökülme yapmaması, nispeten kolay çıkması, siyahlığı güzel olan tarafları. Dolgunluk kısmı bir gün elde edebilirken bir diğer gün birkaç kirpiği birliştiren sevmediğim etki şeklinde oldu.

  Bir de ağzını açıp 10-15 gün beklettikten sonra kullanmaya başladım tavsiyeler üzerine fakat aşağı yukarı 2 ay olduysa şu an kupkuru mascara ve kirpiğime sürerken zorlanıyorum. Tekrar alır mıyım bilmiyorum, hala kendim için muhteşem mascarayı bulamamış olmak da hoş değil tabii.

  19 mart 18:47

  143. Bir arkadaşımda görüp almıştım, gayet hoş duruyordu onda. Ancak ben de hiçte beğenmediğim görüntü olan tabiri caizse örümcek ayağı gibi kapkatı bir görüntü oluşturdu. Fiyatı da bence pahalıdır, bir kere kullandım bıraktım ama bitirmek için kullanmam lazım bir daha almam.

  19 mart 12:59

  3

  142. O kadar çok övüldü ki dayanamayıp bir maskaraya 50 tl verdim :'( hiç öyle aman aman bir olayı yok ve çok çabuk kurudu benimki. Düz ve kısa kirpiklerimde Maybelline Lash Sensetionaldan daha iyi sonuç alıyordum. Bir daha almam.

  12 ocak 16:08

  141. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve bayıldığım bir maskara oldu.şimdiye kadar kullandığım çoğu maskara birkaç saat sonra dökülme yapmıştı ama paradise maskarada bu sorunu yaşamadım.gün içinde akmıyor fakat yıkadığım zamanda da sorunsuz bir şekilde çıkıyor kirpikleri çekiştirmeye gerek kalmıyor :) 

  25 kasım 2018 23:55

  140. Sevdiğim bir maskara. Benim kirpiklerimi çok iyi hizaya sokuyor. Mevsim geçişinden dolayı sağ gözümdeki kirpiklerim dökülüp ortasında biraz boşluk oluşmuştu. Bu maskarayı sürdüğüm zaman kirpiklerimi öyle güzel şekillendiriyor ki o boşluk asla belli olmuyor. Ayrıca uzatma ve hacim verme özellikleri de iyi bence. Ama iki dezavantajı var. Biri göz altına parça parça dökülme yapması, diğeri de çabuk kuruması, uzun süre kullanamıyorsunuz yani.

  7 kasım 2018 14:28

  139. waterproof olanına indirimde 34 liraya sahip olduğum maskara. ben beğenmedim. esnediğimde gözlerim yaşardı bariz bir içimde aktı ve dökülme yaptı. bunun dışında sahip olduğum 2. loreal maskara ve gerçekten çabuk kuruyorlar. diğeri de baby roll idi.

  ürünü tek kat sürdüğüm için çift fazlı misel sularla rahatça temizledim. şişirilmiş bir ürün olduğuna inanıyorum.

  29 ağustos 2018 14:46

  138. Bence “better than sex” maskaranın muadili olmayan bir üründür.

  evet güzel bir maskara fakat istediğim hacmi bir türlü elde edemiyorum (better than sex’te istediğim hacmide alabiliyordum)

  altına kiko’nun maskara bazı sürüldüğü zaman daha güzel performans sergileyen (hacim olarak) fakat her ne şekilde olursa olsun göz altıma akma yapan bir maskaradır. 

  17 ağustos 2018 21:29

  3

  137. fazla ıslak bir maskara.kirpiklerimde topaklanma yapmadı ancak birbirine yapıştırdı.sürünce kirpiklerinizi simsiyah yapıyor ve gözlerinizi vurguluyor ancak benim gözlerimde irritasyona yol açtı.o yüzden alerjik gözlüler dikkat etsin kullanırken.maskarayı kirpiklerden temizlemek ise tam bir kabus.o yüzden yeniden alacağım bir ürün değil.

  14 ağustos 2018 18:07