yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (148)
  • oylar (52)
  • medya (8)
  2

  148. İlk açtığımda çok güzeldi, çok güzel volüm veriyordu. Pek tek tek ayırıyor diyemem ama kirpikleri birbirine de yapistirmiyordu. Kaldırma konusunda başarılıydı.

  Gel gelelim..

  Açtıktan çok kısa bir süre sonra topaklanarak bitti. Resmen kurudu. Bir buçuk ay ya kullandım ya kullanamadim.

  İçine yağ mi damlatmadim, kaynar sularda mi kaynatmadim. olmadı. Bitmiş..

  Bir daha alır mıyım? O paraya asla!

  Derken günlerden bir gün waterproof olanı indirimdeydi, dayanamadım ve aldım.

  Waterproof olanı kurumadi. Alalı altı ay falan oldu hala kurumadi yani bu problemden muaf. Fakat kirpiğe sürerken benim kirpiklerimi yapıştırdı ve düzeltmeye vakit bulamadan sabitlendi hep. Bu yüzden altı aydır durabiliyor galiba, kullanmıyorum:)

  Kısacası ben sevemedim ikisini de . Ama ben waterproof olmayanı ilk çıktığında almıştım, bir daha da aynısına şans vermedim açıkçası. Belki formülasyonu değişmiştir artık bilemiyorum..

  10 ekim 00:20

  5

  147. Benim en en enn sevdiğim maskara. Kirpiklerim uzun ve kendinden kıvrık ama seyrek. Dolayısıyla volume veren maskaraları daha çok seviyorum. Çok güzel hacim veriyor. Türkiye'ye ilk geldiği zamanlar almıştım bayılarak kullandım ama fiyatı çok arttığı için artık sadece indirime girerse alıyorum.

  2 ekim 22:44 11 ekim 23:35

  1

  146. Çok fazla övülmesi sebebiyle denemek istedim ve sonuç hüsran. Seyrek ve kısa kirpiklerin varsa aradığın rimel paradise kesinlikle olamaz. Üstelik kat kat sürdüğümde göz altlarıma dökülme yapıyor. ne hacim var ne de uzatma... Ayrıca çok çabuk kuruyan bir maskara verdiğin parayı haketmiyor. Tekrar almam👎

  23 eylül 23:59 12 kasım 20:09


  145. hafif kum saati şeklinde kıl bir fırçaya sahip, en sevdiğim ve çabucak kurumasıyla beni en çok üzen maskara.

  yoğun bir yapısı var ve kirpiklerimi tek sürüşte bile simsiyah yapıp örümcek bacağı görünümü yaratmadan güzel hacim veriyor. üst üste birkaç kat uygulamamda ise tam istediğim gibi oldukça kıvrık ve hacimli kirpikler elde ediyorum. kullandığım maskaralar içerisinde kirpiklerime adeta kirpik kıvırıcı ile kıvırmışım gibi bir etki veren tek maskara olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim.

  benim için tek kötü yanı 3. hafta sonunda yapısı iyice kurumaya ve zor uygulanmaya başladı. bu noktada içerisine 2-3 damla çay demi damlatarak birkaç hafta daha kullanabilmeyi başardım, aklınızda olsun süslüler.

  kullanım ömrü kısa olsa da indirimlerde bu şahane etkileri için tekrar alabilirim.

  6 eylül 09:29

  5

  144. yaklaşık 3-4 hafta önce bunu mu alsam l’oreal in false lash superstar x fiber mascarasını mı alsam diye uzun süre düşündükten sonra paradise’ı almıştım. kısmen uzun sayılabilecek, hafif kıvrık ve orta gürlükte kirpiklerimde baya iyi sonuç çıkardığını düşünüyorum. kıvırıyor, uzatıyor(asıl amacı uzatma olan bi rimel kadar değil belki ama yine de uzattığını söyleyebilirim),kesinlikle gürleştiriyor ve yeterli siyahlık veriyor. Kirpiklerim sağ olsun kıl fırça plastik fırça demeden çoğu mascaraya uyum sağlıyorlar ve bu zamana kadar kullandığım rimellerin neredeyse tamamından olumlu sonuç aldım bu da aynı şekilde. Yalnızca alalı sadece 3-4 hafta olmasına rağmen sannnki hafif hafif kurumaya başlamış gibi geldi, bilemiyorum süslüler...

  ha bir de yazmayı unutmuşum..uzun süre maybelline rimellerini kullanan biri olarak makyajımı temizlerken pamukta dökülmüş en az 10 kirpiğimi görürdüm paradise siyahlığına rağmen gayet kolay çıkıyor 

  edit:geçen haftalarda bu rimel kirpiklerimdeyken uyumak, hatta yaklaşık 24 saat kadar silmemek gibi bir şey yaptım :dd gözlerim çok kolay sulanır ve hemen hemen her maskara alt kirpik diplerimde grilik yapar o yüzden alıştım artık benim için sorun olmaktan çıktı bu. fakat bu maskara durup dururken şarıl şarıl yaşlar akan gözlerime, yağlı göz çevreme ve gözümdeyken 12 saat uyumama rağmen uyandığımda gram akmamıştı. bakın abartmıyorum ufak ufak dökülmeler hariç en ufak bir bulaşma bile yoktu. uyandığımda şok olmuş bir şekilde aynayı izledim bi süre. tabii ki siz yapmayın eve geldiğiniz gibi silin makyajınızı :>>>

  2 eylül 14:09 17 eylül 23:08

  3

  143. 2 hafta araştırma yapıp da bu maskarayı almış biri olarak bu entry'yi yazmak benim boynumun borcu. Başlıyorum o zaman. Bu maskarayı okuduğum girdiler ve duygu özaslan hanımefendinin tavsiyesini gözeterek 3 ay önce satın aldım. Maskara alırken istediğim hem dolgun hem ayrı ayrı görünen hem de uzun kirpiklerdi. Amma velakin anladım ki bu üçlüyü sağlayabilecek bir maskara yok. İlk olarak hayal kırıklıklarım kadar kocaman kapkalın bir başlığı var. Ne kadar kocaman o kadar dolgun kirpikler olarak düşündüm ki dolgunlaştırma konusunda gerçekten oldukça başarılı. Ancak başlığa o kadar çok ürün geliyor ki kaşınızın altında birkaç tane boya izi görmemeniz mümkün değil. Yapısı sıvı olduğu için de silmeye çalışırken iyice dağılıyor. Gelelim uzatma ve ayrıştırma kısmına. Bu kısım platonik aşklarım gibi fiyaskoyla sonuçlandı malesef. Uzatma etkisi asla yok. Kirpikleri tek tek göstermek gibi de bir kaygısı yok bu elemanın. Sonuç olarak en iyi verimi 2 kat kirpikleri uzatan cecile goat's milk long maskara üzerine bir kat da bu maskaradan uygulayarak aldım. Uzun kirpikli arkadaşlar deneyebilir ama aman aman bir ürün değil. Güzel ama paradise falan da değil. Bir de kronik ürtiker hastası ve denediği kıyafetin kumaşından bile alerji olabilen zavallı bünyemde kaşıntı döküntü gibi olumsuz bir etkisi olmadı. Alın bir prosu daha, totalde 3 yildizla ugurluyoruz efendim.

  16 temmuz 09:17 16 temmuz 09:23

  142. Maskaranın doğru şekilde kullanımını keşfetmeden evvel aldığıma pişman olmuştum.

  Daha sonrasında elim alıştı ve ilk defa bir kıl fırça ile anlaştım.

  Verdiği hacim güzel, kirpiklerimi uzatmıştı da ancak ürün ambalaj ağzında berbat bir şekilde birikip bulaşma yapıyordu ve çok kısa sürede kurudu malesef

  20 mart 01:40


  141. Popülaritesinin tavan olduğu zamanlar kullanmamayı başardım ancak sonra dayanamayıp indirimde aldım bir tane. Kirpikleri kıvırması, dökülme yapmaması, nispeten kolay çıkması, siyahlığı güzel olan tarafları. Dolgunluk kısmı bir gün elde edebilirken bir diğer gün birkaç kirpiği birliştiren sevmediğim etki şeklinde oldu.

  Bir de ağzını açıp 10-15 gün beklettikten sonra kullanmaya başladım tavsiyeler üzerine fakat aşağı yukarı 2 ay olduysa şu an kupkuru mascara ve kirpiğime sürerken zorlanıyorum. Tekrar alır mıyım bilmiyorum, hala kendim için muhteşem mascarayı bulamamış olmak da hoş değil tabii.

  19 mart 18:47

  140. Bir arkadaşımda görüp almıştım, gayet hoş duruyordu onda. Ancak ben de hiçte beğenmediğim görüntü olan tabiri caizse örümcek ayağı gibi kapkatı bir görüntü oluşturdu. Fiyatı da bence pahalıdır, bir kere kullandım bıraktım ama bitirmek için kullanmam lazım bir daha almam.

  19 mart 12:59

  3

  139. O kadar çok övüldü ki dayanamayıp bir maskaraya 50 tl verdim :'( hiç öyle aman aman bir olayı yok ve çok çabuk kurudu benimki. Düz ve kısa kirpiklerimde Maybelline Lash Sensetionaldan daha iyi sonuç alıyordum. Bir daha almam.

  12 ocak 16:08