4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (4)
  • medya (1)

18. Curved brush kahverengi olanı her ABD seyahatimde stokladığım maskara. Sarışın olduğum için siyah maskaralar cidden aşırı yapay bi görüntüye sebep oluyor. benefit maskara bazı no makeup makeup maskaram bunu da biraz daha makyajı artırdığım günlerde kullanıyorum. Dolgunluk konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

23 ağustos 05:07

17. Yeni bir maskara denemek istediğim dönemde Gratisteki eleman öve öve bitiremeyince aldım. Kullandıktan sonra bu L'Oreal mi diye de baktım açıkçası. Ben L'Oreal'in hiç bir ürününden bu kadar nefret etmemiştim. Uzatmiyor. Dolgunlastirmiyor. Kirpikleri ayırmıyor. Birbirine yapisik kirpikleri temizlemek bambaşka dert oldu. Zira temizlenmiyor da.

3 ağustos 13:59

16. Yılaaar yıllar evvel kullandığım, abartıldığını düşündüğüm maskara. Çok kötü, bir türlü kurulmayan bir formülü var ve günün sonunda her zaman göz altına akmış oluyor.

Yine de 5x olanına yapılan övgüler yüzünden bir de onu mu denesem diye düşünüyorum.

26 mayıs 16:46


3

15. bence hacim vermesinde bir problem yok. ama, gözaltına dökülme yapıyor.

12 şubat 23:39

14. Uygulama öncesinde, benim gibi dümdüz kirpikleriniz varsa, mutlaka kirpik kıvırıcı kullanın çünkü bu rimelin kendiliğinden kıvırma özelliği yok.

2 şubat 01:50

13. En son edindiğim maskaradır. Aslı Özdel'den çok uzun zaman önce görmüştüm.Çok fazla uzatma etkisi yoktur fakat hacim konusunda bir numaradır kendisi.Kirpiklerinizi fazla birbirine yapıştırmıyor.Kat kat uygulayarak daha fazla hacim etkisi alabilirsiniz.Yani kontrol tamamen sizde süslüler.Bende ki eksisi şu ki : Göz altıma akması :( Bu yüzden yağmurlu günlerde kullanmamaya çalışıyorum ki panda olmayayım :D

1 şubat 22:36

12. bugün ilk kez denediğim maskara ( x5 carbon olanı).

her zamanki l'oreal, maskara konusunda beni yanıltmıyor. siyahlık, uzatma, kıvırma, dolgunlaştırma. hepsi var.

1 şubat 10:41


11. x5 carbon black olarak satılanı senelerdir maskaram, daha iyisine ne aynı fiyat grubunda, ne daha pahalı markalarda rastlamadım. benim için maskarada en önemlisi koyu renk vermesi, en iyi yapan da bu.

2 kasım 2017 15:02

10. dün aldım, sabah denedim, hiç beğenmedim. kısa ve net.

hacim vermiyor,uzatmıyor, çok kuru bir yapısı var, kuru olduğu halde üst kirpik diplerime bulaşma yaptı, nasıl oluyorsa artık. nerde lancome mascaralar nerde bu. çok gereksiz bir mascara

17 mayıs 2016 13:41 17 mayıs 2016 14:25

9. Ablam Amerika'ya gittiğinde şu meşhur Voluminous curved brush maskaradan istedim onun alırken bir de kendine waterproof voluminous carbon almış ( tanesi 6-7dolarmış bu arada) Tabi ablam açıp kendisininkini denemiş ve sonuç hüsran gerçekten waterproof hatta fazlaca waterproof bir ürün çıkarmak çok zor ama ne bir hacim ne bir uzatma beğenmediği ve silmesi zor olduğu için bana verdi şuan ben kullanıyorum ben de biraz daha hacim ve uzatma sağlıyor ama favori maskaram maybelline one by one'dan iyi diyemem bu bitince şu meşhur curved brushı kullanacağım umarım o abartılan kadar vardır

10 şubat 2016 14:58