l’oreal x balmain

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (17)

51. fever rengi şimdi kargodan geldi , gelir gelmez denediğim ruj. aslında almayacaktım hatta gratiste alıp kasada bıraktım ama sonra o kadar övüldü ki dayanamayıp sipariş verdim. öncelikle renk gerçekten değişik, çoğu markada bulunabilecek bir renk değil. içinde pembe veya kırmızı olmayan oldukça sarı alt tonlu, neon olmayan soluk bir turuncu. oturaklı bir renk olmasına rağmen ben öyle övgüler dizecek kadar beğenemedim, sebebi de sarı alt tonlu ten rengim. bende olduğundan da sarı durdu bu ruj. bol allıkla kullanılır ama tek başına olmadı ne yazık ki, benim gibi sapsarı tene sahip süslüler dikkat edin alırken. görsellerde çok güzel duruşlarını gördüm ama ben değişik bulsam da favorim olamadı. biraz üzüldüm açıkçası, eğer benim gibi sarı değilseniz kaçırmayın ama

16 şubat 15:59

50. fever rengini aşırı merak ettim. çok güzel bir ton, ama asla bana yakışmaz :/

16 şubat 01:05

49. yeniyıl indiriminde kyk harçlık avansı bitirip borç batağına girmem sonucu kozmetik alışverişini bırakmıştım. bu serinin tüm renkleri çok güzel bence, kahveler ayrı güzel, kırmızı ayrı güzel adına ve rengine en hakim olduğum fever da ayrı bi güzel. medyadaki her süslüye çok yakıştığı için şuan bende almak istiyorum, kadınlar günü indiriminde belki alırım.

16 şubat 00:27


48. Kahve içerken azcık ne var ne yok okuyayım demem meşhur fever rengini trendyolda kalmış birtek diyerek almakla sonuçlandı çok gizli *

Çünkü; kozmetik alışverişini bıraktım -.-

15 şubat 16:03

47. balmain'ın önce h&m sonra loreal'le iş birliği yaparak ulaşılabilir lüks yaratma çabası gözlerimizi yaşartıyor öncelikle.. sonra ülkemize bayağı bir geç gelmesiyle o yaşları siliyorum. (gizlinot: swh)

ben domination, confidence ve fever renklerini aldım.

domination'a aşık oldum. yumuşacık, opak ve tek katta rengini veren harika bir kırmızı. herkese yakışacağını düşünüyorum.

confidence rengi ise hayal kırıklığına uğrattı. ne yapısını, ne bitişini ne de duruşunu sevdim. sanki kuru dudağıma hatır hutur altın rengi sim sürmüşüm gibi durdu. çok üzüldüm çünkü en çok bu rengi sevdim. özellikle doutzen kroes'un dudağında görünce tam 1 hayaller hayatlar oldu (gizlinot: swh)

fever rengini henüz denemedim, geçince editlerim ama burnt orange, pumpkin pie tarzı bir rengi var, kylie cosmetics pumpkin ile benziyorlar.

aslında ilk çıktığından beri gözümün olmadığı bir koleksiyondu ama süslü sözlük made me buy it...

bir de ambalajın sadece kapağı dandik. balmain paris'in adına para ödedik, bir de kapağı kaliteli olsa onu da öderdik ve avrupa/abd pazarında fiyat tepki çeker diye büyük ihtimalle böyle yaptılar.

14 şubat 22:21

46. Bugün confession ve confidence rengi arasında kalıp confession ı aldım. Beyazım umarım güzel olur 🌝

14 şubat 22:08

45. Buraları okuyunca nasıl olsa fever rengi kalmamıştır mağazalarda diye hemen trendyol'dan sipariş verdim. Belki bir iki tl daha fazla oldu ama kapıma kadar gelecek inşallah hızlı kargoyla.

14 şubat 18:39 14 şubat 19:14


44. fever rengini sözlüğün de gazıyla indirimin son saatlerinde yakaladım ben de, şansıma civarımdaki kozmetikçide vardı yoksa zincir mağazalarda yoktu elbette. yıllarca aradığım renkmiş bu bilmezmişim çok güzel oldu teşekkürler sözlük.

14 şubat 18:31

43. Şu fever rengini sözlük sayesinde artık resmen aşeriyorum ama bu indirimden geçti. İleride indirimde yakalarsam alırım. Bu arada bence de medyadaki herkese çok yakışmış. Orijinal bir renk 

14 şubat 18:15

42. Rujlardan fever rengini aldım. İndirim bitmeden hemen koymak istedim çünkü tester yok. Makyajsız yüzüme denedim yüzümü çok canlı gösterdi. Dişlerimi olduğundan sarı göstermedi turuncu olduğu için öyle endişesi olanlar olacaktır gülerek poz verdim. Sürümü çok kolay, yumuşak bir ruj. Kalıcılığını bilecek kadar çok durmadı dudağımda ama kremsi olduğu için mat ruj kalıcığı beklemiyorum.

edit: indirimli fiyatı gratiste 26,90

ayrıca bu girdiyi yazdıktan sonra kahve içtim hala çıkmadı

ilgili medya:
1
14 şubat 18:04 14 şubat 18:13