girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (26)

79. Bugün kaç gratis gezdim bilmiyorum meşhur fever rengi için.Neyse birinde buldum denemek istedim çünkü iddialı bir renk.İyi ki denemişim.Bir ruj ne kadar yakışmazsa o kadar yakışmadı.Çok üzüldüm:(

Bunun yanında sürümü kolay kalıcılığını bilemiyorum evet ambalajı ehh..Koku almadım ben rahatsız edecek derecede.Yanımdaki arkadaşım hoşlanmadı kokusundan..

Çok açık buğday tenli kızıl saçlı pembe alt tonluyum.Dudaklarım oldukça pigmentli.Belki ondan bilemiyorum.Sözlükte bu rujun yakışmadığı tek kişi olabilirim.Yazın bronzlaşınca diyecem ama sanki daha çiğ durur gibi geliyor.

Rengine bayıldım dişleri sarı göstermiyor yakışanda çok güzel duracağından eminim.

Bana ı-ıh

20 mart 17:39

78. 10 gün kadar önce confidence rengini alıp sarı turuncu pırıltılarına hayran olduğum koleksiyon. yalnız tek başına kullanamıyorum, fazla boş geliyor, altına kalem veya sıcak tonlu bir nude sürmek daha ön plana çıkmasını sağlıyor. daha yakın zamanda fever rengini aldım. kremsi yapısı, matlığı ve kokusu çok hoş, rengi açık tenli olan bende güzel durdu. sanki biraz (gbkz: mac mocha ruj) 'u andırıyor, sadece turunculuğu daha baskın.

15 mart 11:36 15 mart 11:38

77. %50 indirimde standın resmen yagmalanmasindan mütevellit ancak son bir domination rengini bulabildim. Gerçekten bol bol kırmızımsı rujlar kullanan biri olarak kendime en çok yakistirdigim kırmızı ruj bu. Böyle kiremitimsi ama tam değil daha bı kırmızı garip bişey.

Yapısına gelirsek mat olmasına rağmen çok kremsi. Kolayca uygulanabiliyor. Ama maalesef kolayca yerinden oynayabiliyor da. Kalıcılığı bir garip. Rujun çoğu bulaşıyor akıyor gidiyor ama o renk dudaklarda kalıyor yine. Yani kısaca sürdüğünüz gibi kalmıyor.

Ambalajı eh iste. Klasik ruj ambalaji. Hatta loreal x balmain olmasına rağmen biraz dandik kaçıyor.

Ama renkleri mu kem mel. Loreali pek sevmem hatta pek kullanmam ama bu koleksiyonun bütün renklerini almak istiyorum. Hele o maviler yesiller morlar favorilerim.

14 mart 17:20


76. Domination, confession, legend ve freedom renklerini edindiğim, kutularının dandikliğinden verdiği retro hava nedeniyle çok hoşlandığım rujlardır. Elimin altında sankş sıksam ezilecekmiş gibi ve çıktı çıkacak uyduruk metal kısım tam anlamıyla 90'lar. Favorim bazen freedom bazen domination. Confession bence sıradan bir renk. Legend her tene uymayacak bir renk fakat benimkiyle anlaştı, yine de yaş vs gibi nedenlerle her zaman kullanacağım bir renk değil, gençlere daha uygun.

14 mart 09:31

75. ben artıları ve eksileriyle sevdim sanırım bu seriyi.

Renkler çok orijinal, evet günlük sayılmaz ama o renkleri günlük kullanan çokça kişi olduğunu düşünüyorum. (Misal ben)

Ambalaj tasarımı da benim çok hoşuma gitmişti aslında ama sanırım biraz dayanıksız ve kalitesiz. 

Rujların kalıcılığı ise gerçekten sıfır. İnanılmaz başarısız bu konuda.

Sırf renkleri ve ambalaj tasarımı, ekstra olarak uygun fiyatı için beğenimi aldı.

13 mart 11:53

74. Hayal kirikligi yaratan isbirligi...

Loreal bana gore yalnizca renk skalasi acisindan balmain ile isbirligi yapmis. Cunku rujlarin ambalaj kalitesi ilkokulda yirmi bes kurusa aldigimiz acacaklari andiriyor cit etsem kirilacak.Kaliciligi oldukca vasat. Birakin yemek yemeyi, dudaginizi yaladigizda yarisini da yiyorsunuz rujun. Renkler orijinal, ilgi cekici. Drugstore da pek muadilleri yok.Gunluk kullanim icin fever ve confedence gibi bir kac renk uygun olsa da genel olarak iddiali ve sur cik renkler degil. Ortak proje heyecanlandirdi ama sonuc biip

13 mart 10:54

73. Fever rengini çok istemiş ancak elimde çok ruj var diye satın almamıştım. Takasla (yazar: redhed) sayesinde edindim. Gratisten testerını denemiştim daha öncesinden fakat normal bir ruj gibi tüm dudağı çerçeveler şekilde sürünce çok abartı olmuştu. Ama dokundura dokundura hafifçe sürüp parmağımla dağıtınca çok soft bir görüntü oluştu. Turuncu da bir allık sürdüm nefis oldu. Bu baharda oldukça kullanacağım gibi duruyor

13 mart 10:18


72. Fever rengini aldığımdan beri elimden düşürmediğim bana turuncu ruju yeniden sevdiren, 10 gündür neredeyse her gün sürdüğüm ruj. Ben de buğday tenliyim, olive alttonluyum, gayet yakıştırdım kendime resmen yüzümü açıyor, gözlerimi parlatiyor, capcanlı oluyorum bok renginden çıkıp. Daha sıcak alttonlu bir olive de olabilirim emin değilim ama soğuk renkler de yakışıyor hala tam çözemedim.

13 mart 10:18

71. birkaç aya kalmadan birçok süslünün takas listesinde özellikle fever rengini bol bol görebileceğimiz ruj. herkes bir gazla aldı da bir çoğunun elinde patlayacak türden rengi. bir ruj bir insana en fazla ne kadar yakışmayabilir? hah işte bu rujla görmüş oldum.

13 mart 09:30

70. fever rengini o kadar övdünüz ki arayıp tarayıp buldum ve sürdüm. hayatımda hiç bu kadar kötü duran bir ruj sürmemiş olabilirim. buğday tenliyim. benim gibi olanlar varsa bizde güzel durmuyor kızlar, kesin bilgi.

13 mart 08:54