yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (30)
  • medya (1)
  5

  39. Shaka Fluid'i renkli versiyonları çıkınca bunu sanırım invisible fluid olarak güncellediler, emin değilim. Ama güncel versiyonu çok güzel koruma filtreleri içeriyor. Neyse, konuya döneyim. Az önce 4. paketimi sipariş ettim. Lekelerle başımın belada olduğu bu süreçte cildimi çok çok iyi korumaya özen gösteriyorum. Bunu lekelerimden önce de kullanıyordum ve dolayısıyla sivilce yapmadığına da güvendiğimden hiç başka bir krem denememenin en doğru olduğuna karar verdim. Gel gelelim ki fiyatlar uçtu diye çok üzülüyodum. Neyse yine de ha aldım ha alcam derken, hepsiburada'da hem 90 TL'ye düşmüş hem de bir youtuberın kodunu kullanarak 10 TL daha indirimle 80 liraya almış oldum. Bence çok iyi fiyata geldi şu an hiçbi yerde bu fiyatta değil. İhtiyacı olan varsa kodu mesajlardan söylerim süslüler. Burada yazmak doğru olmaz gibi geldi.

  Bu arada ben yanakları kuru T bölgesi normalde karmaya dönük ciltliyim şu an. Öncesinde normal cilt bakım rutinimi yapıyorum. Yanmadan şikayetçi olanlar gördüm, sebebi içerisindeki Alcohol Denat. Bu içerik işte o "su gibi" dediğiniz kıvamı sağlayan, çok ucuz ve anahtar bir içerik. Kozmetik markaları çok seviyor bunu çünkü uğraştırmadan ürünü kıvamlamanızı sağlıyor. Güneş kremlerinde de çok sık görülen bir içerik ayrıca. La Roche Posay de bu içeriği çok seviyor. Şahsen tercihim başka bir içerikle bunu sağlamaları ama bu haline de okayim bu kremin. Çünkü bu içerik sayesinde aslında cildinizde daha iyi emiliyo bu krem. Yine yağlıya dönük ciltlerin bu kremden hoşlanmasının sebebi de bu içeriktir çünkü kurutucudur. Sadece aslında böyle üst üste 3-4 tane kullanmak yerine bir paket bitince başka bir ürüne geçme şeklinde kullanmalı ki bu ürünlerden aldığımız zararları vücut dısarıya atabilecek zamanı bulsun. Lekelerimden kurtulunca ben de farklılaştırarak gitmeyi düşünüyorum.

  22 mayıs 18:34 22 mayıs 18:42

  4

  38. Üç senedir artık yaşımın da kemale ermesiyle yüzüm için günlük güneş kremi kullanmaya başladım. En çok övülen ve yorum yapılan bu ürünü gördüğüm için açıkçası çok düşünmeden başladım. Benim için yüzüme sürdüğüm her üründe yağlı bir his bırakmaması çok önemliydi. Anthelios da sürüldükten bir 10dk sonrasında gerçekten cilt trafından emiliyor. Herhangi bir beyazlık da bırakmıyor. Paketi de taşımak için oldukça uygun ve kullanışlıı bence. Tek olumsuz görüşüm, nemlendirilmiş cildime bu kremi elimle biraz bile bastırarak sürersem sanki içinde mikro tanecikler varmış gibi yüzümü çizdiğini hissediyorum.

  16 mayıs 12:47

  37. 2 yıldır en sevdiğim güneş kremim yaz aylarında genelde o ağır güneş kremi hissini hiç sevmiyorum ama bu su gibi ve çok azı zaten tüm yüze yetiyor. Cildim kuru ben altına çok az nemlendirici sürerek uyguluyorum. Sivilcelenme yaşamadım ve gerçekten çok güzel koruyor

  12 mayıs 02:15


  36. şu ana kadar kullandığım en iyi güneş kremi. diğer güneş kremlerinden daha akışkan bir yapısı var ve biraz küçük görünebilir ama yapısı akışkan olduğu için elinize çok az dökseniz bile tüm yüzünüze yayabiliyorsunuz. benim karmaya dönük yağlı bir cildim var ve sürekli sivilcelerim çıkıyor. diğer güneş kremleri fazla yağlı olduğu için yüzümde sivilce çıkarıyordu fakat bu güneş kreminin kesinlikle yağlı bir yapısı yok sadece yüzünüz nemli oluyor o kadar ve kullandığım süreç boyunca hiç sivilcelenme olmadı hatta siyah noktalarım bile azaldı. sanırım bunun sebebi cildi gerçekten koruyor olması hatta kirden de koruyor bence. 110 lira gibi bir fiyatı olsa da kesinlikle bitirdikçe alacağım bir ürün.

  5 mayıs 18:50

  5

  35. cildime nemsizken sürünce acıtma yapıyor galiba bir anda emdiğinden. ama onun haricinde koruyuculuğundan ve hafifliğinden bir karma cilt mensubu olarak çok memnunum iki senedir kullanıyorum. Cilt lekelerimi önemli ölçüde azalttı.

  11 mart 15:30

  5

  34. bu ürünü yüzüm için kullandım, beyazlık bırakmadı, yüzüm sürdükten sonra yapış yapış olmadı, parlama yapmadı. yüzüm için kullandığım güneş kremleri arasında şu an en beğendiğim.

  10 mart 21:50

  33. Bu güneş kremi invisible fluid adıyla güncellenmiş.

  7 mart 10:19


  4

  32. İkinci şişemi kullanıyorum, koruması ve iz bırakmaması çok güzel. Aşırı parlama ya da matlık sorunuyla karşılaşmadım fakat  sürdüğüm an 10 saniye bile olsa cildimi cayır cayır yakıyor. Hassasiyet falan yapmıyor ama bu durum hoşuma gitmiyor.  Elimdeki bitince alternatiflere yöneleceğim. Mecbur kalırsam yeniden dönerim.

  11 şubat 22:00

  5

  31. Bu güneş kremi karma yağlı bir cildin başına gelen en güzel şey olabilir. Koruması harika yüzde beyaz beyaz kalmıyor zaten çok akışkan bir yapısı var. Gün içinde yaglandirmiyor.

  11 şubat 09:04

  2

  30. Bir reçete alışverişimde sampleını almıştım. O minicik tüp bana 3 gün kadar yetti. Yüzde beyazlık bırakmaması, hafif yapısı, yüzümü yeteri kadar nemlendirip makyaja hazırlaması artı özellikleriydi benim için. Fakat değinmek istediğim 2 husus var.

  Bunlardan birincisi ürünün aşırı parfüm içeriyor olması ve kokusunun yarım gün yüzümde durması. Yani kendi parfümümün kokusunu gün içinde bu kadar almıyorum ben.

  Diğer bir husus ise sol yanağımda çıbanvari bir sivilce çıkarması. O yüzden karma/yağlı, sivilceye meyilli, hassas ciltler uzak dursun derim.

  11 şubat 08:05 14 mart 23:21