yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  5

  11. Sanırım mayıs ayında alıp kullanmaya başladım. Her gün sürüyorum hala bitmedi. Çok akışkan bir yapısı var. Cildim karma. Parlama ve beyazlık ve sivilce yapmıyor. Tek dikkat ettiğim şey cildimi güzelce temizliyorum yatmadan önce. Makyaj altına da kullanıyorum, gayet güzel bütünleşiyor. Bitince bu ürünle devam ederim. 

  23 ağustos 15:25

  3

  10. Solante acnes tinted aşırı kusma yaptığı için başka renkli güneş kremi arayışına girdim. Öncelikle ürün çok akışkan sürerken zorlanıyorum elimden akıp gidiyor. Parfümlü ve kokusundan çok hoşlanmadım ama sürekli verdiği bir rahatsızlık Yok sonradan geçiyor. Tek renk seçeneği var bende biraz koyu durdu (asla anlamıyorum neden tek renk çıkarılır). Benim için önemli olan kusma yapmaması. Tekrar alır mıyım bilmiyorum renk olayını düzeltirlerse şans verebileceğim bir ürün 

  22 ağustos 13:27

  5

  9. Hem rengi hem de yapısı süt kıvamında. Oldukca akiskan.Kolayca emiliyor ve en önemlisi asla ağırlık yapmıyor. Makyaj altında hiç sorun çıkarmıyor. Gün içerisinde güneş kremi sürdüğümü unutuyorum, yok gibi bir yapısı var fakat çok güzel koruma sağlıyor. 50 ml boyunda ve gördüğüm zaman 1 aya biter herhalde demistim. Görseli ekliyorum, 2,5 aydır hergun kullandım daha yarisina gelmişim. Gözlerde de kullanılıyor. Sivilce yapmadi,hicbir sorun yasamadan kullaniyorum ve bayildim diyebilirim. Bitince başka macera aramadan yenisini alacağım.

  ilgili medya:
  1
  4 ağustos 15:31

  8. Bir hafta önce aldığım ve yaklaşık 3 gündür kullandığım muazzam güneş kremi.Yapısı su gibi.Yüzde beyazlık bırakmıyor. Makyaj altında çok güzel duruyor. Artık makyaj altına nemlendirici kullanmıyorum sadece bu ürünü kullanıyorum. Cildim yazın t bölgesi yağlı yanaklar normal.T bölgemde bu ürünü kullanalı diğer güneş kremleri gibi gün içinde rahatsız edici bir parlaklık olmadı. İlk gün kullandıktan sonra makyajımı çıkardığımda yüzüm kıpkırmızıydı. Koruyuculuğundan şüphe etmiştim. İkinci gün kullandığımda ise böyle bir problemle karşılaşmadım.Bu yüzden kullanmaua devam ediyorum. Tek sıkıntısı 50 ml olması. Ayrıca çabuk bitecek gibi görünüyor. Umarım uzun süre dayanır.

  16 temmuz 16:20

  7. Cildime bb yerine kullaniyorum cildimi guzellestirdi bile diyebilirim keske acik renk alternatifi de olsa

  15 temmuz 09:38

  6. Renksiz olanını kullanıyorum.Çogu güneş kreminde alerji sivilce gibi sorunlar yaşıyorum normalde bunda öyle bir sorunum olmadı.Ayrıca hemen cilt tarafından emilen beyazlık yapmayan ve cildi iyi koruyan(gizlinot: Uzun süreli güneş altında kalmama rağmen hiç kızarmadım) bir güneş kremi.Tüm beklentilerini karşıladı muhtemelen bittikce alırım.

  2 temmuz 21:02

  5. bu ürünü iki hafta önce yanımda taşımak için aldım. alırken karar veremediğim için hem renkli hem de normal versiyonunu aldım (markanın memleketinde olmanın faydaları. Türkiye'de böyle bir şımarıklık yapmam mümkün değil).

  Öncelikle renkli olan parfümlü. hiç rahatsız etmiyor diyemesem de kullanmama engel olacak kadar rahatsız etmiyor açıkçası. elinize aldığınızdaki renk asla yüzünüzde görülmüyor ki ben bunu sevdim aslında. ha o zaman renkli almaya ne gerek var derseniz o renk görülmese de hafif bir eşitleme yapıyor ciltte ve ben bu etkiyi sevdim (cildimde roaccutane tedavisinden bu yana ten ürünü kullanamıyorum).

  renksiz olan ise parfümsüz (benim için bu özelliği ile öne geçiyor). her ikisi de çok çok sıvı, çok akışkan. dışarıda kullanımı bence o kadar kolay değil aslında. eğer ofisteysem ya da imkanı oan bir yerdeysem elimi yıkadıktan sonra dış kısmına döküp parmakla uyuluyorum. eğer uygun olmayan bir yere gidiyorsam yanımda puf taşıyorum ve ona dökerek tazeliyorum.

  her ikisi de göz altına kullanılabiliyor ki bu büyük bir avantaj. ilk sürdüğümde hafif bir parlama olsa da hızlıca emiliyor. açıldıktan sonra kullanım ömrü 12 ay. bence çok iyi bir süre. yaz kış kullanınca zaten 6 aya kalmaz bitiyor. makyaj altına denemediğim için bir şey diyemeyeceğim ama düzgünce emilmesi beklenirse sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. kaldı ki güneş kremi sürdükten sonra makyaj yapmak için en az 8 dakika beklememiz gerektiği söyleniyor.

  yine alır mıyım? benim favori güneş kremim başka olsa da yanımda taşımak için yine alabilirim diye düşünüyorum ama renksiz olanı.

  1 temmuz 01:19

  4. ben de bu ürünün renkli versiyonu var. yapısı çok güzel, incecik ve ciltte ağırlık yapmıyor. herhangi bir sivilce oluşumuna neden olmadı ama bu lanet ürün bildiğin eda taşpınar bronzluğu için yapılmış. o nasıl bir renklilik ya ne zaman sürsem yüzüm iki ton koyulaşıyor. ciltle bütünleşir diye bekliyorum ama ısrarla ten rengim ile bütünleşmiyor. kesinlikle açık buğday tenliler için çok koyu. sırf bu yüzden kullanamıyorum.

  1 temmuz 00:50

  3. Buradaki eski adıyla olan girdileri okuyup sivilce yapmadığını duyunca merakımdan almıştım. Daha önce roc markasının hassas ciltler için olan güneş kremini kullanıyordum 2 kere kullanmamda bile acayip sivilce yapmıştı. Bu ürün cidden mü kem mel. Dedikleri kadar var, sivilce yapmadı, beyazlık bırakmıyor, makyaj altına kullanmak için çok güzel ve gerçekten aşırı akışkan su gibi. Herkese öneriyorum bundan sonra başka güneş kremi arayacağımı sanmıyorum 

  15 haziran 19:57

  2. sivilce ilacı kullandığım için doktorumun önerdiği güneş kremi. oldukça akışkan bir yapısı var diğer güneş kremleri gibi sürünce yüzde bir ağırlık hissi olmuyor. 3 4 gündür kullanıyorum hiç sivilce çıkarmadı. beyazlıkta bırakmıyor, göz üstünde kullanılabilmesi de gerçekten çok iyi bir avantaj. daha önce solenta kullanmıştım, ondan sonra bu ürün ilaç gibi geldi gerçekten

  29 mayıs 16:34