sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (94)
 • oylar (20)
 • medya (1)
5

94. Kimyasal güneş kremi. Bu yüzden beyaz tabaka yok. Makyaj altı için müthiş ve daha süper etkileyici olan kısmı benefit dream screen’in dörtte biri fiyata. Yapıları neredeyse aynı sadece la Roche posay bir parça daha iyi. Suya dayanıklı, hassas cilde uygun ve non komedojenik olarak belirtilmiş olmamasına rağmen sivilce yapacak bir içeriğe sahip değil. Bittikçe alma keyfi başlasın. Yaz kış kullanayım inşallah. 

20 nisan 18:46

93. la roche’in hafif yapılı güneş kremi.

Güneş kremleri yüzümde ya aşırı parlama yapıyor yada sivilce çıkartıyor. Daha önce kullandığım birçok üründen bu sebeplerden dolayı verim alamamıştım. Antheliosu ise eczacı tavsiyesi ile almıştım. F/P olarak çok memnun kaldığım bir ürün oldu.

Ürün yorumlarıma gelecek olursak ; Yapısı su gibi. Cilde ilk sürüldüğünde beyaz bir tabaka oluştursada cilt tarafından çok çabuk emiliyor. güneş lekesine müsait bir cildim var ve Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri yeni leke oluşumu yapmadı. Genelde makyaj altına kullanıyorum. Herhangi bir ağırlık, makyaj kusması, parlama vs yapmadı. 

20 mart 21:43

92. yapısı hafif hemen emiliyor yani sürdükten sonra hayalet casper gibi gezmiyorsunuz. koruması çok iyi. cildim yağlıdır ama fazladan bi yağlılık asla vermedi. buna rağmen bunu sürdüğüm günler yanaklarımda küçük küçük sivilceler baş gösteriyor. bırakmak istemiyorum kesinlikle ama böylede devam edilmez yani ne yapacağımı bilmiyorum.

16 mart 12:12

91. Bir güneş kremi olarak bütün beklentilerimi karşılıyor,sivilce yapmıyor, incecik yapısı var,hemen emiliyor,parlama yapmıyor,makyaj altında kullanılabiliyor, beyaz kalıntı bırakmıyor.Bugüne kadar çok fazla güneş kremi deneyip hepsinden nefret ettim.Üretimden kaldırılmadıgı sürece kendisinden şaşmam,çünkü bulana kadar baya Yoruldum gercekten

8 mart 20:48

90. Karma/yağlı cildimde ağırlık yapmayan, sivilceye sebep olmayan, yaldır yaldır parlamayan muh te şem bir güneş koruyucu.

Miktarına göre fiyatı biraz pahalı olmakla birlikte günes koruyucu bulmanın zorluklarını da düşünürsek verilmeyecek bir tutar değil. Kokusu pek yok ve çok çabuk emiliyor.

Not: Makyaj altına da gayet güzel oluyor.

28 şubat 23:42

3

89. renkli versiyonunu kullandığım güneş kremi. öncelikle rengi benim buğday sayılacak tenime koyu geliyor. kapatıcılık falan yok zaten. gerçekten çok hafif, su gibi yapısı var ama buna rağmen yüzümü aşırı parlatıyor. ayrıca ben güneş kremini göz çevreme de uyguluyorum ve her seferinde gözlerim sulanıyor, üstüste birkaç gün kullandığımda da göz çevremde iritasyon yaptı. sanırım bunların sebebi yoğun olarak alkol içermesi. fiyatı da düşünüldüğünde tekrar almayacağım bir ürün.

18 şubat 12:11

5

88. Kullandığım en iyi güneş kremi. Yaz kış sürekli Güneş olmasa bile kullanıyorum. Çünkü yalnızca güneş kremi değil bu.

Mükemmel bir nemlendirici. Bu ürünü keşfettiğimden beri nemlendirici kullanmıyorum. Karma cildimi yağlandırmadı, burun kenarı gibi kuru bölgeleri kurutmadı.

Yazın makyaj yapmadığım zamanlar sadece güneş kremi sürerek çıkarım dışarı. Kullandığım diğer güneş kremlerinde aldığım tepki “yüzüne ne sürdün, çok parlıyor”du. Bunda kimse bir şey sürdüğümü anlamıyor.

Makyaj bazı olarak da çok iyi. Cilt tarafından hemen emiliyor. Burası bir güneş kremi için çok çok önemli bir nokta bence; beyaz leke bırakmıyor. Likit bir yapısı var ve hafif saydam, diğer güneş kremleri gibi katı ve kireç beyazı değil.

Sivilce yapmadı, gerçi güneş kremlerinde karşılaştığım bir sorun değil sivilce ama yine de belirtmek istedim.

Beni rahatsız eden tek özelliği kokusu. Alkolümsü kokuyu sevmiyorum.

4 kutu bitirdim, bitince yine alacağım. Etrafımda kime tavsiye ettiysem kullandıktan sonra bırakamadı.

21 ocak 11:34

3

87. diğer süslüler kadar sevemediğim güneş kremi. inanılmaz ince bir yapıya sahip, renkli ve renksiz olmak üzere iki çeşiti bulunan, sürümü kolay ve koruyuculuğu yüksek bir krem. kutusu küçücük ve oldukça kullanışlı. çantada bile taşınıp yenilenebilir. fiyatı da çoğu ürüne göre oldukça iyi sayılabilir. ciltte beyazlık bırakmıyor.

ama ben kendisini pek sevmedim çünkü ciltte yağlı bir yapı bırakıyor. yağsız olanlar da dahil bütün güneş kremleri evet yağlı ama bu ürün yapış yapış yağ bırakıyor yüzde ve elde. üzerine makyaj yapmanın dışında allık sürmek bile oldukça zor. o yüzden kendisiyle yollarımızı ayırdık.

12 ocak 17:03

86. Dermotoloğumun önerisiyle aldığım güneş kremi. Akışkan, hafif yapısı sayesinde çok rahat cilde sürülüp yedirilebiliyor. Ayrıca bunu sürdüğüm zaman nemlendirici kullanmaya gereksinim duymuyorum(benim cildim karma, belki kuru ciltler kullanmak zorunda kalabilir.)

18 kasım 2018 10:58

85. mineral(fiziksel) koruyuculu ulaşılabilir fiyatlı güneş kremi arayışımda karşıma çıkan üründü. bu tarz bir koruyucu istememin sebebi normalden daha fazla dışarıda vakit geçirecek olmamdı. inernet sitesinde ppd puanlamasının diğerlerine göre avene olsun diğer la roche posay güneş kremleri olsun yüksek olduğu için bu ürünü seçtim. yağlı ve kızarmaya meyilli beyaz tenliyim pek hassas ciltili sayılmam fakat ürün o kadar alkol içerikli ki özellikle dudak üstü şakaklar gibi kısımlarda yanma yaşadım. sivilce çıkarmasa da güneşten iyi korusa da alkol içeriğinden dolayı tekrar tercih etmeyeceğim bir ürün oldu

30 eylül 2018 21:49 30 eylül 2018 22:16