4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • oylar (12)
  • medya (0)

189. bence bu ürünü kullanmak kumar oynamak gibi bir şey. kimisinin cildine çok aşırı iyi gelirken kimisinde daha fazla sivilceye sebep oluyor. ben de kendisini 1 yıl önce kendisini aşırı öven ve aşırı yeren yorumlar arasında git gel yaparak, ama hiçbir topical kremin ve antibiyotiğin çare etmemesinden ve zaten hali hazırda günlük kullandığım çok fazla ilaçtan dolayı roaccutane'dan korkmam sebebiyle aldım. (kronik bir rahatsızlık sebebiyle kullandığım ilaçlar karaciğerimi zaten fazlasıyla yoruyordu)

jeliyle birlikte satılan deneme boyunu satın aldım. önce yanağımın üstündeki (tam kontür yapılan bölge) geçtikçe yeniden çıkan sivilcelerin üstüne sürdüm sadece, daha ne kadar kötü olabilir ki diyerek. ve mucize yarattı! zamanla elimi korkak alıştırarak kullandığım alanı genişlettim ama hiçbi sivilce artışı gözlemlemedim. sonra tam boyunu aldım. şu anda tüm yüzümde düzenli kullanıyorum ve hem sivilcelerim geçti, hem lekelerim hafifledi."sivilcelerim bir türlü geçmiyor, denemeye değer mi?" derseniz bence denemeye değer. ama önce tanışma kitini alın, küçük bir alanda gözlemleyin. mucize de yaratabilir. kusturma denen evreyi çoktan geçtiğinizi düşünüyorsanız daha fazla ısrar etmeyin. vezir de edebilen rezil de edebilen garip bir formül bu.

13 haziran 22:47 14 haziran 23:38

188. Bir üstteki yoruma istinaden geldim aynı şekilde cildi kustura kustura o süreç hiç bitmiyor evet bu sırada siyah noktalarda biraz azalma oluyor ama sürekli lahmacun gibi bi suratla dolaşmaya değer mi tartışılır, bir başka benzer etkili ürün de bioderma sebium global. 

13 haziran 21:34

187. Cildimi şimdilik kusturuyor çok iyi gelecek diye bekleye bekleye cildimin anasını ağlatmıştır. Almayın aldırmayın.

13 haziran 21:29


186. Ne yazık ki bende sivilce yapmış krem. ve İnternette birçok kişi bu krem için nemlendirici demiş, dermatoloğum da nemlendirici olarak vermişti. Ama ben böyle bir etkisini görmedim. La roche posayin sitesinde de baktığınız zaman böyle bir vaatleri yok aslında.

13 haziran 19:56

185. Bir kutu bitirdim ama cildimi mahvetti. Cildim karma, siviceli ve nemsiz. Sivilcelerimi geçirsin diye almıştım ama hiç sivilce çıkmayan yanak bölgemde sivilce çıkarttı ve izleri kaldı geçiremiyorum. bir daha almayı düşünmüyorum kesinlikle. 

14 mayıs 13:26

184. Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Tüm yüze uyguladığımda sivilcelerime bir etkisinin olmadığını gözlemledim. Lokal olarak uyguladığımda ise sivilceyi bir gecede olgunlaştırdığını, fakat lekelere bir etkisinin olmadığını gördüm. Eğer sivilceyi sıkmış ya da tahriş etmişsem, krem sürdüğüm o bölgeyi yaktı ve yara görümüne çevirdi.

İşe yarayıp yaramadığını ya da cildime göre nasıl kullanmam gerektiğini henüz anlayamadım.

12 mayıs 15:35

183. akne tedavim süresince dermatolog tavsiyesiyle tedavime ek olarak kullandığım ve tedavim bitmesine rağmen kullanmaya devam ettiğim ürün.

sabah yüzümü temizledikten sonra bunun renklisi (unifiant) ni kullanıyorum. akşam da renksizini kullanıyorum. cilldimde sivilce izlerine etkisi var ve yüzümü rahatlatıyor. Almaya devam edeceğim.

1 mayıs 09:47


182. Cildimin çok yoğun sivilceli döneminde temizleme jeli ile beraber getirttiğim kremdir. Yanlış zamanda doğru krem miydi bilmiyorum ama cildime hiçbir etkisi olmadı. Sadece geceleri nemlendirmesi için 1 tüpü bitene kadar kullandım ve bir daha da almayı düşünmüyorum.

25 nisan 14:20

181. cildim sivilceli ve yağlı.bu kremi sürdükten sonra krem yüzümde soyuluyor o yuzden hiç memnun kalmadım.benim cildime uymadı.

12 nisan 06:48

180. yaklaşık iki buçuk yıldır kullandığım krem. sivilce lekelerini temizleme konusunda çok başarılı bir ürün.

bir kere hafif renkli olanından almak gibi bir hata yaptım. açık rengi almama rağmen yüzümde turuncuya dönüştü, onu yaz döneminde kullanmak üzere bir kenara kaldırdım. klasik renksiz olanını gece rutinimde diğer kremlerimle dönüşümlü olarak kullanmaya devam ediyorum. 

en iyi etkiyi hem gündüz hem gece kullanırken almıştım ancak gündüz makyaj altında kurumaya neden olduğu için sadece gece kullanımına geçtim. 

3 nisan 23:53