4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (245)
  • oylar ()
  • medya (0)

245. yaklaşık 4 aydır kullandığım krem. ilk zamanlarda suratımı sivilce bastırıp kendisini ateşlerin içinde yakmayı istememe sebep olsa da sonrasında o sivilceler geçti, ve yüzümdeki sivilce izlerinin azaldığını gözlemledim. ama yok ediyor mu hayır. dermatoloğuma da effaclar kullanıyorum etkili bir ürün müdür dediğimde etkili tabii ama sivilce tedavinle birlikte kullanmana gerek yok, effaclar temizleme jelini kullansan yeter demişti. yine de makyaj bazı olarak kullanıyorum, sanki makyajın altında bunu sürersem sivilce çıkmazmış gibi hissediyorum aptalca..

9 ekim 21:42

244. Effaclar duo+ birlikte effaclar yüz yıkama jelini de kullandım.Jel gerçekten çok güzel yüzü kurutmadan tahriş etmeden temizliyor yağlı/karma ciltler çok sevecektir.Fakat duo+ krem için aynı şeyi söyleyemeyeceğim kullandığım ilk 2 ay etkiisni gördüm yüzümü yumusacık yaptı ve sivilceler azalıyor gibiydi fakat kullandıkça cildim alıştı mı bilmiyorum bir etkisi olmadı bende yine sivilceler çıkmaya başladı yani.Sivilceler için etkili bir krem değil bence :(

25 eylül 14:54

243. seyahat setini kullanıp memnum kaldığım ürün

sabah akşam yıkıma jeliyle kullandığımda çenemdeki sivilci izlerinde açılma oldu ve yeni çıkacak sivilceleri engelli sanırım. ama jelle beraber kullandığım için hangisinin etkisi tam olarak bilemiyorum. jeli kullanmayı bırakıp şimdi sadece buna devam edeceğim. yine etkisini görürse mutlaka editlerim burayı

24 eylül 17:37


242. Gözenek problemim için dermatolog arkadaşımın önerisiyle edindiğim ve beni 3(üç) gün içerisinde hem fiziksel hem mental olarak dağıtan krem. Neyse aldığım ilk akşam nemlendirici niyetine sürdüm. Hemen emilmesi ve bıraktığı hisse bayılmıştım ki, sabah uyandığımda bütün yüzümü irili ufaklı püstül tipi akne kapladığını gördüm. Kullanıcı yorumlarında rastlayıp (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_da88352037.html cosdna)den içeriğine baktım ve gördüğünüz üzere ürün oldukça fazla komedojenik içeriğe sahip.

Şimdi ben geçer umuduyla bu ürünü 3 gündür kullanıyorum ve her geçen gün daha da kötüleşiyor. Bazılarında bu breakout denen sivilce basmaları sürekli devam etmiş. Bazılarında ise 1 hafta içinde kendiliğinden geçmiş.

Aynalara küstüm. Arkadaşım kullanmaya devam etmem gerektiğini söyledi ve ben dünyanın en sabırsız insanıyım.

Duruma göre burayı editleyeceğim.

Edit 1: Kızlar sivilcelerim sönmeye başladı, gözeneklerimde bir değişme yok, cilt pütürlerim hala duruyor. Henüz 2. hafta yeni bitti.

23 eylül 23:25 6 ekim 00:00

241. Lrp’nin cildi yağlandırmadan nemlendirip,izleri yok ettiğini iddia eden kremidir.Bana göre vaadlerini fazlasıyla yerine getiriyor.Yanakları kuru,t bölgesi yağlı bir insan olarak bana daha iyi gelen bir nemlendirici daha kullanmadım.Nemi rozalı yanaklarıma yeterken burnumu yağlandırmıyor.Ayrıca kullandığım süreçte çoğu sivilce izimin de geçtiğini fark ettim.

21 eylül 11:50

3

240. kendisiyle ilginç bi yolculuğum var. bi sürü kapalı komedonum varken ve sık sık sivilce çıkarırken tüm setiyle kullanmaya başladım. yanaklarım iltihaplı sivilcelerle doldu. düzelmeden önceki kusma evresidir dedim ama yok yani cidden yüzüm çığlık atıyordu kurtar beni diye. bıraktığım gibi de gitti sivilceler. ama işin ilginci çene altımda sürekli var olan sivilceler de kayboldu effaclar duo sayesinde ve geri gelmediler o zamandan beri.

şimdi iki kaşımın arasında pütürlenme oldu diye tekrar şans verdim duoya ve iyi gidiyoruz, sadece minicik bi alana sürüyorum. yanaklarıma değdirmiyorum ve değdirmeyi hiç düşünmüyorum.

21 eylül 10:33

239. Bazılarımızın aşırı memnun kalıp, bazılarımızın hiç mi hiç memnun kalmadığı lrp ürünü. İlk kullandığım zaman cildimde çok güzel bir his bırakmasına ve sivilcelerime iyi gelmesine rağmen sonrasında yüzümde oluşan kızarıklık ve yanmalar sonrası bırakmıştım. Şimdi tekrar başladım ve hatayı nerede yaptığımı buldum süslüler. Eğer yüzünüzde oynayıp yara şekline dönüştürdüğünüz sivilceler varsa ya da açık yara varsa üzerine asla ama asla uygulamayın. Sivilce olan ya da leke olan yere bölgesel olarak uygulayınca sonuç alıyorsunuz. Bir de kesinlikle fazla fazla boca etmeyin. Sanırım makul olan sabah akşam, bazen aşırı sürüldüğünde alerjik bünyelerde zımpara etkisi yapabiliyor.

2 eylül 03:04


238. Bir haftadır akşamları kullanıyorum. Emilmesi çok güzel ama hiç çıkmayan yerlerde sivilce çıkarttı. Yine de bırakmayacağım bakalım nasıl devam edecek.

25 ağustos 14:16

237. Aynı serinin yüz teemizleme heli ile birlikte seyahat boyunu almıştım. Yüz temizleme jelini ne kadae sevdiysem bunu o kadar sevmedim.

Nemlendirmesi yetersiz, parlama yapıyor ve lekelere ya da sivilcelere hiçbir etkisi yok. Tek artısı kadife gibi bir cilt bırakması. Parasını haketmiyor, piyasada eminim çok daha iyi ve ucuz nemlendiriciler vardır.

24 ağustos 23:24

3

236. Eczaneden tanisma seti (50ml efacclar temizleyici ve duo+ )şeklinde aldığım bu sebeple uygun fiyata gelen ürün.Cildim yağlı, kilcal damarlarim yuzeye çok yakın ve gözenekli bir yapısı var.Ürünü kullandigim sure zarfinda aman aman ne iyi geldi ne de gelmedi diyebilirim.sivilce yaptığından bahsedilmiş ancak sivilcelenme yapmadi. Bu ürünü yine tanışma fiyatından set olarak bulursam alır günlük olarak kullanırım.

24 ağustos 17:16