yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (300)
  • oylar (44)
  • medya (1)

  300. nemlendirmesi tam olarak olması gerektiği gibi olan krem. ben plus olmayanını da kullanmıştım ve hiç memnun kalmamıştım, sürdükten sonra sivilce izlerimi aşırı belirginleştiriyordu, sanki yüzüme limon sıkmış gibi alerjik bir durum oluşturuyordu. bu versiyonu aksine cildimi yatıştırıyor, sürer sürmez izlerin de daha silik göründüğünü gözlemledim. ayrıca makyaj altı nemlendiricisi olarak da çok başarılı, sanki makyajın vereceği hasarı azaltıyormuş, içeriden cildimi koruyormuş gibi hissediyorum.

  16 ağustos 14:33

  5

  299. sadece kışları olmak üzere her sene yaklaşık 4 ay geceleri kullanıyorum. düzenli kullanımda sivilceleri azaltıyor.yağlı ciltler dışında kullanımının uygun olacağını düşünmüyorum çünkü gerçekten cildi kurutuyor.

  3 temmuz 16:05

  5

  298. La roche poşay effaclar yüz yıkama jeli ile yüzümü yıkadıktan sonra bu kremi sürüyorum kullanalı henüz 5 gün oldu kremi sürdükten sonra belli bir süre cildin kusma dönemi olduğunu duymuştum sanırım ondan küçük küçük belli bölgelerimde sivilceler çıktı bu durum beni biraz rahatsız etti bu kremi sürdükten sonra cildimin kuruması da tuz biber oldu ama gözeneklerimde gözle görülür küçülmeler olduğu gibi bazı kızarık bölgelerimin de yok olduğunu farkettim ürün ile ilgili şu an ki düşüncem olumlu.

  2 hafta sonra edit:cildim 

  30 haziran 20:18 16 temmuz 09:53

  297. üç ayı geçen bir süre kullandım ve anladım ki bende kusma değil bildiğin daha önce hiç sahip olmadığım derecede uzun süre geçmeyen ve sık çıkan sivilcelere sebep olan bir alerjiye sebep oldu. effaclar jelden inanılmaz memnunum ama bu krem gerçekten depresyonumu olduğundan kötü bir noktaya getirdi. zaten akneye meyilli bir cildim var ama bundan önce aynı anda çıksa çıksa bir iki tane sivilcem çıkardı beslenmeme ya da pmse bağlı olarak. daha önce hiç sivilce çıkmayan noktalarıma bile bulaştı, mahvetti. bölgesel kullandım bir de!

  not 1: elimde hala bir buçuk kutu var ve cildim biraz düzelince haftada bir iki kere çok daha az olarak tekrar deneyip bir şans vereceğim, ona göre bir daha yorumlayacağım ama bana gerçekten uymadığından eminim.

  12 ağustos not 2: topikal kremlerle birlikte bir buçuk aydır aknetrent alıyorum, pütürlerim gitti, cildim çok daha iyi ama kıpkırmızı noktacıklar yüzümü hala terk etmiyor. bu gitmeyen izlerin sebebi de bu kremden başka bir şey değil.

  8 haziran 19:57 13 ağustos 00:07

  296. Deneme boyunu eczaneden jel temizleyicisiyle beraber yaklaşık bir ay önce aldım. Öncelikle şunu söylemeliyim, içinde sivilce yapabilecek maddeler bulunan bir krem. Karma ve sivilceli cildim için almıştım ama kullandığım sürede sivilceleri ne kadar geçirdiyse o kadar yenilerini yaptı ve yağlanma problemini çözmedi. İçeriğine (link: https://www.skincarisma.com/products/la-roche-posay/effaclar-duo-plus/ingredient_list buradan) ulaşabilirsiniz. Bu siteden görüleceği üzere yağlı ciltler için kötü ve gözenek tıkayıcı maddeler ilk sıralarda. Bu yüzden cildi benim gibi olanlara önermiyorum. 

  3 haziran 19:11

  295. Hassas cildimde ekstra irritasyon oluşturmadı ama maalesef sivilcelenme yaptı. Çok büyük umutlarla almıştım, benim için hayal kırıklığı oldu. 

  16 mayıs 16:20

  294. krem ve jelini içeren mini deneme kitini aldım eczaneden, 44 tl gibi bir fiyata. cildim yağlıya dönük karma yanak-çene bölgemde sivilceler var. ilk kullanımda gerçekten hafifpürüssüz bir his veriyor ve ne aşırı yağlanma nede aşırı bir kuruluk hissediyorum yüzümde. denge sağlamış gibi oldu. fakat kokusu aynı bulaşık deterjanı gibi kokuyor beni rahatsız eden tek konu bu oldu.

  12 mayıs 16:52

  293. yağlı ve sivilceli bir cildim olduğu için dermokozmetika'dan yüz temizleme jeliyle birlikte satılan tanışma kitini aldım. ilk kullandığım gece bi tane pütürcük çıktı cildimde ama bunlarla alakalı değildir diye düşündüm. yaklaşık 1 hafta geçti ve pütürcükler fazlalaştı yüzümde. hassas ciltli değilim, bu krem dışında da başka bi şey kullanmadım günlerdir sadece sürmeden önce rosense gül suyunu kullanıyorum. bu kremi kullanmaya devam etmekte emin değilim bu sebeple. aynı sorunu yaşayıp da devamında ilerleme kaydeden süslüler vardır belki. çok övüldüğünü görünce fazla umutlandığımdan sabırsız davranıyo da olabilirim tabi

  16 nisan 18:22

  292. Yaklaşık 2 aydır düzenli olarak sabah akşam jeliyle beraber kullanıyorum. Sivilceli ve karma cildim var. Kullanmadan önce herkes gibi araştırmaya girmiştim. Okuduğum yorumların çoğu gibi mucizevi bir değişim olmadı bende maalesef. Yeni bir dermatologa gitmeye başladım ilaç tedavisine başlayacağım, o zamana kadar yokluktan kullanıcam bitince almayı düşünmem

  13 nisan 20:17

  291. Kesinlikle hassas ciltlilere önerebileceğim bir üründür.Her sürdüğü alerji yapan cilde sahip biri olarak çok sevdim. Nemlendirmesi mükemmel cildi acayip kendine getiriyor. Fiyatlarındaki yüksekliği ürünlerinin beklentiyi karşılamasına bağlıyorum ben. Israrla önerilir efendim.

  11 nisan 21:34 20 nisan 19:27