yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (319)
  • oylar (66)
  • medya (1)

  319. Gerçekten ne  söyleyeceğimi bilmiyorum. O kadar yanlış ürün seçmişim ki sadece banyodan çıktıktan sonra nemlendirsin diye sürdüğüm suratımı mahvetti. İnanamıyorum gerçekten o sivilceleri deri altından mı buldu çıkardı ne oldu bilmiyorum ama artık yüzümde sivilceler çiçek açmış bana bakıyorlar. Üstelik daha garibi kullandığım sürede cilt tipimi normalden yağlıya çevirdi. Tabi ki tüm bunları fark eder etmez kullanmayı bıraktım ama olan oldu zaten. Nemlendirici olarak tavsiye eden cildiyeciydi. Gerçekten kullandığıma pişman oldum. Tabi ki herkesin cildi aynı değil, bana kötü gelen başkasında inanılmaz etkili olabilir ama bu markadan kullandığım ilk üründü ve hayal kırkılığına uğradım açıkçası. Neyse sonuç olarak bir daha kullanmayacağını da anlamış oldum.

  21 ekim 19:43

  3

  318. Nemlendırmesi basarili jel kıvamlı ama kuşın yeterli olmayabilir. fakat sonuç alabilmeniz için bir iki ay kullanmanız gerek. İlk baslarda cok fazla sivilce cıkartmıstı ıkı hafta falan kıpkırmızı suratla dolastım...

  10 ekim 00:24

  4

  317. Etkisini 3-4 hafta sonra göreceğimiz bir krem.Bu sürenin sonunda renk eşitsiziğim azaldı daha aydınlık bi yüzüm oldu.15 ml i günde 1 kere kullanmayla bana 1 ay gitti. Jel yapıda,çok hafif asla yapış yapış yapmıyor.

  9 ekim 23:09

  5

  316. Cildimin ergenlik döneminde bile bu kadar kötü olmadığı bir dönem geçiriyorum eczacının tavsiyesi üzerine bu ürünü aldım. Jeliyle birlikte kullandım 2 haftada gerçekten cildimi düzelttiğimi gözlemledim. Gözenek görünümümü küçülttü ve sivilcelerimi geçirdi. Lekeler için henüz bir şey söyleyeceğim bir kaç sonra etkileri görülür diye umuyorum.

  9 ekim 11:32

  315. Yaklaşık bir yıldır kullandığım bir ürün. Ürünü kullandığımdan beri her hangi bir sorun yaşamadık. Başlarda sadece kremini kullanıyordum bir süre ara verdikten sonra sivilcelerin çıkmasını gözlemledim. Yaklaşık 6 aydır da tonik-temizleme jeli Effaclar Unifiant ile beraber kullanıyorum. Sabah akşam jelle yüzümü temizleyip güne başladığımda da önce DUO sonra üstüne Unifianti kullanıyorum. Cilt tonu eşitleyici özelliği olduğu içinde fondöten bb KREM ihtiyacımı karşılıyor. Ürüne ara verdiğimde tekrar aynı problemi yaşamıyorum. Sebebi yüzümü daha iyi temizlemek ve ürünlerin biribirini desteklediğini düşünüyorum. Tek başına kullanmak yerine markanın diğer ürünlerini de kullanabilirsiniz.

  24 eylül 09:34 24 eylül 23:01

  314. Ben daha önce bu kremle ilgili bir girdi yazmıştım. kısaca bahsetmem gerekirse ayLarca bu kremi kullandım, sürekli sivilce kusma dönemi olduğunu düşünerek hep şans verdim ancak hiçbir şekilde yüzümde iyileşme olmadı, daha da kötü hale geldiği için bıraktım. Burada bazı yorumlarda tüm yüze değil lokal olarak çıkan sivilce üstüne kullananları gördüm. Bir de bu şekilde şans vermek istedim ve cumartesi gecesi yanağımda çıkmak için hazırlanan şişmiş bir sivilce üzerine sürdüm, ertesi sabah kalktığımda sivilceden hiçbir iz yoktu. Gözlerime inanamadım. Gerçekten doğru kullanım şekli bu sanırım süslüler. 

  Edit:imla.

  23 eylül 19:25 23 eylül 19:28

  313. yüz yıkama jeliyle birlikte satılan deneme boyunu almıştım. karma bir cildim var tüm yüzüme uyguladığım zamanlar olmayan tüm sivilcelerimi çıkardı ilk başta bu şekilde cildi kusturup öyle tedavi ediyormuş, yanaklarımda ve burun kenarlarımda yanma yaptı ama t bölgemdeki yağlanmayı da kontrol etti diyebilirim. kullanımını tekrar araştırdığımda tüm yüze değil sadece sivilceli ya da lekeli bölgelere uygulanması gerektiğini okudum o zamandan beri sadece çıkmak üzere olan sivilcelerimin üzerine uyguluyorum onları söndürüyor.

  20 eylül 12:45 20 eylül 12:46

  312. Asıl etkisini sivilce izlerinde gösteren üründür. Kullanımıyla Bir hafta icinde kızarıklıklar gider, koyu lekeler açılır. 15 ml’si effaclar jel ile kofre olarak satılıyor, denemek isteyenlerin aklında bulunsun.

  19 eylül 21:10

  3

  311. Ne yararını ne de zararını gördüğüm ürün. Zamanında 4-5 tüp kullandım. (gizlinot: 3 sene önce falan) o dönem aktif sivilcelerim oluyordu, cildim şimdikinden daha sorunluydu. En düzenli kullandığım krem olabilir. Ona rağmen cildim bir iyileşme belirtisi dahi göstermedi. (gizlinot: Sadece bundan medet ummadım tabiki. Başka kullandığım ürünler de vardı.) Bazen cildimi çok yaktığı veya kızarttığı oluyordu. Ekstra bir sivilce çıkartmadı. Nemlendirici gibi kullanmaya devam ettim bir süre zararını görmediğim için. Sonrasında yollarımız ayrıldı. Az önce baktım içerik olarak birkaç madde dışında değişmemiş aynı duruyor.

  19 eylül 18:53

  1

  310. ne yazık ki bende de sivilce yapmış olan üründür.

  satın almayı çok istiyordum ve bir siparişimde elime sample boyu geçti. o dönem de epey sivilcem vardı. ben de hemen denedim ama sivilcelerimi daha iltihaplı hale getirdi ve yeni bir sürü sivilce çıktı mevcut sivilcelerimin yanında ne yazık ki. çok umudum vardı...

  19 eylül 16:36