5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (5)
  • medya (1)

36. kesinlikle kış için yetersiz bulduğum nemlendirici. benim vücudumun belli bölgelerinde sürekli oluşan küçük sivilceler üzerinde hiç etkisi olmadı ancak sivilcesiz bölgelerde cildi daha pürüzsüz ve aydınlık göstermeye yardımcı oldu. yani sivilce probleminiz yok ise yaz aylarında ağırlık yapmayan bir nemlendirici arıyorsanız uygun bir ürün. 

21 temmuz 16:15

35. Sosyaleczaci isimli instagram kullanıcısı "k" kısmının keratolitikten geldiğini söylemişti. Yani ölü deriyi parçalama, atılmasını kolaylaştırma özelliği var. Sivilce oluşumunu engellemede etkili olabilir yani. Ben bir aya yakın kullandım. Kolay emilen, yapış yapış yapmayan bir krem. Burna yakın gözeneklerimi gözle görülür şekilde küçültmüştü. Ama gelin görün ki baya sivilce yaptı. Şimdi düşününce belki kusturma yapmış olabilir gibi geliyor. Sabırla kullansam değişebilirdi durum. Onun yerine effaclar duo almıştım. Çok daha iyi gelmişti. 

19 temmuz 14:36

34. Yağlanmayı önleyen, yapış yapış his bırakmadan nemlendiren ürün.

Alırken terddüt yaşadım ancak 2 ay içinde ışıl ışıl bir cilde kavuştum. Silvilce izlerini azaltma vaadi için ise bir şey diyemiyorum.

28 haziran 16:40


33. dün burada okuyunca koştum eczaneye 59 tl ye satın aldım. ben üç adet lrp duo+ tanışma kiti bitirdim bundan önce. ama sorun şu ki ne zaman ara versem tekrar başladığımda cildim sivilce kustu. şu aralar kulanmamama rağmen sivilce problemim yok ama burnum çenem yanaklarım kapalı komedon dolu ayrıca makyaj yapmasamda suratımdan öğlene doğru resmen yağ akıyor :( girdilere bakınca bu sorunlara k+ ın daha iyi geldiğini gördüm ve aldım. akşam kullandım ilk defa ve kalktığımda cildim baya yağlanmıştı yıkama jeliyle yüzümü yıkayıp üzerine effaclark+ uyguladım şuan baya mat cildim ay hadi inşallah :)

bu arada duo+ ı ilk sürdüğümde cildim bir yanardı bunda öyle olmadı kokularıda bire bir aynı böyle limonlu kokuyor...

No: yaş 30 a 1 kaldı ama ergenlik 15 senedir geçmedi :(

28 haziran 10:38

32. İki ürünü de bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim: Eğer sivilcesiz ama gözenekli, siyah noktalı bir cildiniz varsa k+ yeterlidir duo+ agresif gelebilir ama hem gözenek var hem sivilce diyorsanız düşünmeden duo+ öneririm, spfli olanını özellikle öneririm pratik oluyor. 

27 haziran 16:47

31. Yaklaşık iki haftadır kullandığım nemlendirici. Yağlı bir cildim var ve özellikle polikistik over yüzünden her dönem sivilce sıkıntısı yaşadım. tüm bunlara rağmen hiçbir zaman çok siyah noktaya sahip olmadım. Ta ki bundan 5-6 ay öncesine kadar. daha önce la roche'un başka bir nemlendiricisini uzun süre kulladım. yine onu almak için internette gezinirken, bunun siyah nokta temizleme ve yüzdeki yağ oranını dengeleme özelliği aklımı çelince bunu aldım. iyi ki almışım! gerçekten ilk kullandığım andan itibaren yüzün aydınlanmaya, gözeneklerim küçülmeye başladı.

27 haziran 12:07

30. yağlı ciltler için 8 saate kadar sebum düzenleyici etkiye sahip bakım kremi olarak geçiyor.hızlı emilen jel formunda bir ürün. bugün ilk defa kullandım makyaj bazı olarak bir sıkıntı yaşamadım güzel duruyor bence.

karmadan yağlıya dönük ciltlerde tekrarlayan siyah noktalar, cilt dokusundaki düzensizlikler ve tıkanmaları 1 ay kullanımda düzeltmeyi amaçlıyor.

peeling etkili lha, vitamin e, carnosine ve airlicium kompleksi içeriyormuş.

bir de son bişey komedojenik değilmiş.

bir ay sonra editlemek üzere hoşçakalın.

23 haziran 12:33


29. Özellike t bölgesinde kullandığım kışın yüzümde egzama olması sebebiyle pulllanma yapmıştı;yazın ise yağlı parlak görünümü engellediği için severek kullanıyorum.

10 haziran 14:53

28. Bu ürünü ve duo+ kullanmış biri olarak diyebilirim ki bu ürünün hedefi kesinlikle kapalı komedonlar. Bu dertten muzdarip olanlar bilirler. Yüzünüzde sivilce olmaz olsa da tek tük olur. Ama ciltte hep bir pürüz, içi dolu minik minik bir sürü kabartı. Gerçekten çeken bilir çok can sıkıcı. Uçuk virüsü gibi bir kere başlayınca hiç bir zaman tamamen geçmiyor ama ciddi oranda azalıyor. Ben yıllardan sonra ikna oldum.

Bunun çözümü kesinlikle düzenli profesyonel cilt bakımı. Kendiniz sıkınca daha da çoğalıp bir de gözenekleri derinleştiriyor maalesef. Benim yaptığım hataya düşmeyin:( işte effaclar k bu komedonları gerçekten ciddi oranda azaltan bir ürün. Probleminiz sivilceyse duo+, komedonlarsa effaclar k+ Öneririm.

26 mayıs 15:43

5

27. bir yıl boyunca roaccutane kullanmama rağmen hala yanıklarımda ve çenemde sivilceler çıkıyordu. ben aslında bu ürünü eczacının çene çevremdeki komedonlar için önermesiyle aldım. cildim karma ancak çok hassas olduğundan lokal olarak akşamları kullanmam gerektiğini söylemişti.

yaklaşık iki aydır kullanıyorum. normalde sivilceli ciltlere yönelik yapılmış sebum azaltan nemlendiriciler yüzümden soyulurdu. ancak bu üründe böyle bir şey olmadı. sürdüğüm noktaları başarılı bir şekkilde nemlendirdi. başlarda başka bir iyi etkisini göremedim. komedonları yüzeye çıkararak sivilceye dönüştürüyordu ve bu durum sivilceden bıkmış ben için bir kabustu. fakat bu kremin sonucunu görmek için zaman gerekiyormuş. iki ay geçince adeta yüzümü iyileştirdi. komedonlarım çook azaldı. aynı zamanda roaccutane'dan oluşan yüz çukurlarımın derinliğinde de azalma oldu. sabahları uyandığımda cildim ışıl ışıl oluyor ve yüzümde sağlıklı bir pembelik oluyor. normalde la roche posay'e çok mesafeliydim ama bu krem resmen bana markayı sevdirdi. elimdeki cilt bakım ürünleri bitince aynı serinin toniğini ve temizleme jelini de almayı düşünüyorum.

25 mayıs 21:14