5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (4)
  • medya (1)

25. yağlı ciltler için 8 saate kadar sebum düzenleyici etkiye sahip bakım kremi olarak geçiyor.hızlı emilen jel formunda bir ürün. bugün ilk defa kullandım makyaj bazı olarak bir sıkıntı yaşamadım güzel duruyor bence.

karmadan yağlıya dönük ciltlerde tekrarlayan siyah noktalar, cilt dokusundaki düzensizlikler ve tıkanmaları 1 ay kullanımda düzeltmeyi amaçlıyor.

peeling etkili lha, vitamin e, carnosine ve airlicium kompleksi içeriyormuş.

bir de son bişey komedojenik değilmiş.

bir ay sonra editlemek üzere hoşçakalın.

2 saat önce

24. Bu ürünü ve duo+ kullanmış biri olarak diyebilirim ki bu ürünün hedefi kesinlikle kapalı komedonlar. Bu dertten muzdarip olanlar bilirler. Yüzünüzde sivilce olmaz olsa da tek tük olur. Ama ciltte hep bir pürüz, içi dolu minik minik bir sürü kabartı. Gerçekten çeken bilir çok can sıkıcı. Uçuk virüsü gibi bir kere başlayınca hiç bir zaman tamamen geçmiyor ama ciddi oranda azalıyor. Ben yıllardan sonra ikna oldum.

Bunun çözümü kesinlikle düzenli profesyonel cilt bakımı. Kendiniz sıkınca daha da çoğalıp bir de gözenekleri derinleştiriyor maalesef. Benim yaptığım hataya düşmeyin:( işte effaclar k bu komedonları gerçekten ciddi oranda azaltan bir ürün. Probleminiz sivilceyse duo+, komedonlarsa effaclar k+ Öneririm.

26 mayıs 15:43

5

23. bir yıl boyunca roaccutane kullanmama rağmen hala yanıklarımda ve çenemde sivilceler çıkıyordu. ben aslında bu ürünü eczacının çene çevremdeki komedonlar için önermesiyle aldım. cildim karma ancak çok hassas olduğundan lokal olarak akşamları kullanmam gerektiğini söylemişti.

yaklaşık iki aydır kullanıyorum. normalde sivilceli ciltlere yönelik yapılmış sebum azaltan nemlendiriciler yüzümden soyulurdu. ancak bu üründe böyle bir şey olmadı. sürdüğüm noktaları başarılı bir şekkilde nemlendirdi. başlarda başka bir iyi etkisini göremedim. komedonları yüzeye çıkararak sivilceye dönüştürüyordu ve bu durum sivilceden bıkmış ben için bir kabustu. fakat bu kremin sonucunu görmek için zaman gerekiyormuş. iki ay geçince adeta yüzümü iyileştirdi. komedonlarım çook azaldı. aynı zamanda roaccutane'dan oluşan yüz çukurlarımın derinliğinde de azalma oldu. sabahları uyandığımda cildim ışıl ışıl oluyor ve yüzümde sağlıklı bir pembelik oluyor. normalde la roche posay'e çok mesafeliydim ama bu krem resmen bana markayı sevdirdi. elimdeki cilt bakım ürünleri bitince aynı serinin toniğini ve temizleme jelini de almayı düşünüyorum.

25 mayıs 21:14


22. Bu kadar etkili ve hafif bir ürün olması beni çok mutlu etse de 63 tl fiyatı öğrenci bütçemi bir miktar zorluyor, tabii 3 ay süre gittiğini göz önüne alırsak hiç de fena bir fiyat değil. Doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladım, ilk 2 hafta kadar derinin altında ne varsa gün yüzüne çıkarıyor ama 2 hafta daha geçtikten sonra gerçekten farkı görüyorsunuz. Bu arada bu seri yağlı ve geniş gözeneklere sahip ciltler için üretilmiş bir seri bu cilt tipine sahip değilseniz uzak durunuz ama La Roche gerçekten temiz ve etkili birçok ürüne sahip, seviyorum kendilerini.

7 mart 19:02

5

21. yaz aylarında kullanıp aşırı memnun kaldığım bir üründü kendisi, vaatlerini yerine getirmesiyle beraber cildim tertemizdi ve ne bir siyah nokta veya regl dönemlerinde büyük ağrılı sivilcelerim olmuyordu o açıdan gönlümü fethetmişti. Şuan bu bitip duo+ 'a geçtiğim için biraz pişman olmuş olabilirim, ah ahh k+ özleniyorsun bebişim...

12 şubat 22:56

20. İlk başta duo kullanmıştım ve yüzüm çok kurumuştu daha sonra eczanecinin verdiği tester ile tanıştım.  Şuan rutinimin eksiksiz bir parçası! Yüzümü jelledikten sonra nemlendırıcımı surdukten sonra sadece sorunlu bölgelerıme surdugumde azalma ve açılma farkettım. Sivilcelerıme ve lekelerıme gerçekten iyi geldi. Ama güneş kremızınızı surup sabah jelleyerek çıkarmayı unutmayın

3 aralık 2017 19:38 22 mart 16:49

5

19. Aşkım, bebeğim, canım, ciğerim... Hiç üzmedi beni hep kurtardı. An oldu kafam karıştı ellere kandım aldattım ama geri dönüşlerim hep ona oldu. Ha bi de duo+'dansa k+'ı sevdim çünkü duo çok ağır gelmişti. regl zamanı bir adet büyük sivilce çıkar her ay, yağlanma artar bende, harici şikayetim yoktu ve duo+ bana fazla agresif geldi, k+'da hiçbir sorun yaşamadım, çok naif bi arkadaş maşallah <3

3 aralık 2017 01:36


18. la roche posay effaclar duo+'dan aldığım verimden ötürü birde bu ürünü denemek istedim. çünkü doyumsuzluk. cilt tipim yağlı ve sivilceye meğilli bir cilt. bu ürün, cilt tarafından hemen emilen bir bakım kremi. uzun süre kullanımda sebum salımını düzenlediğini söylüyor ama yine aynı düzeyde cildim sebum salgılamaya devam etti. içeriği nedeniyle cildi yavaş yavaş soyarak siyah nokta oluşumu, beyaz buton oluşumunu azaltarak temiz bir cilt görünümü vaad ediyor. bu ürün için memnun kalmadım diyemem. ama süslüler şunu kesinlikle söyleyebilirim ki, la roche posay effaclar duo+ varken buna asla bakmayın. yani asla kötü, işlevsiz bir ürün değil ama kardeşi effaclar duo+ çok çok daha başarılı bir ürün. eğer cildiniz aşırı hassas ise belki duo+ biraz agresif gelebilir. ama ben yinede effaclar duo+ ya şans verin derim.

14 eylül 2017 21:23

17. Bana çok iyi gelen ürün. Sivilcelerimi ve siyah noktalarımı düzenli kullanımda azaltmıştı. Sivilce lekelerimi de daha erken gidermişti. Normalde lekelerin geçmesi uzun sürerdi.

Bayadır kullanamadığım için tarihi geçmiş .Tekrar alacağım.

3 eylül 2017 17:20 8 ekim 2017 15:54

16. Galiba bunu kullanalı 1 yıldan biraz daha az zaman geçti. Kesinlikle diyebilirim ki cilt bakım rutinim için vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. Haftada en az 2 kere nemlendiriciden önce sivilcemin ve gözeneklerimin olduğu yere serum gibi uyguluyorum. Hani "holy grail" derler ya bu da öyle benim için. İçinde salisilik asit olduğu için soyucu özelliği var ama gözle görülmeyecek şekilde. Hiç bi şekilde yüzümü hassaslaştırmadı, la roche posay effaclar duodan çok daha az agresif yani. Akşamları kullanmanızı öneririm.

22 ağustos 2017 17:21