sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (45)
 • oylar (8)
 • medya (1)

45. Bende hiçbir işe yaramadı. Aktif sivilcelerimin üzerinde kullandım. Fos çıktı bende.

9 mart 14:07

44. daha evvel lrp effaclar duo+ kullanıp çok da memnun kalmamış birisi olarak bu üründen oldukça memnun kaldım.  Öyle deli gibi yüzünüzü soymadan, günlük olarak rahatça kullanılabilecek bir şekilde, mikro düzeyde cildi soyuyor. Gözlemlediğim en güzel yanı cildi daha hafif ve temiz hissettirmesinin yanında çıkmış, çıkmak üzere olan sivilceleri çok daha hızlı geçirmesi, bazılarının daha fazla büyümesine izin vermeden sönme aşamasına geçirmesi.  Ben sevdim. İhtiyaç duydukça dönem dönem kullanmaya devam ederim. (Hem cilt alışıp tepkisiz kalmasın diye hem de yeni ürün keşfetme, deneme merakından araya mutlaka başka ürünler sokarım)

3 şubat 00:19 4 şubat 22:17

43. ilk defa denediğim la roche posay ürünü. İlk defa sivilce emici bir kremin cildimi kurutmadığını gördüm. Salisilik asit içerdiği için gece kullanmayı tercih ediyorum. Çok hafif kokulu, cildimle çabucak uyum sağladı, vichy 89 mineral'dan kalan komedonları da 2 haftada tertemiz yapıp cildimi eski sağlığına kavuşturdu.

1 şubat 14:23

42. yağlı ciltler için sivilce yapmayan güzel bir nemlendirici. eczane yerine internetten almak daha uyguna geliyor. biraz hızlı bittiğini düşünüyorum ancak bunu ve effaclar mat olanını dönüşümlü olarak kullanıyorum.

4 ocak 16:26

41. Recete.com'dan gelen siparişlerim içerisindeydi. Bir haftadır kullanıyorum ve komedonlarımda azalma gözlemledim. Ek olarak karma yağlı cildimin parlamasına engel oldu. Duo ile birlikte kullanıyorum, uzun süre devam edeceğim gibi görünüyor.

3 ocak 21:40 5 şubat 17:31

40. akışkan yapıda, yağlı ciltler için nemlendirici krem.

Yüzümde aktif sivilcem yok denecek kadar az, ancak t bölgem yağlı ve zaman zaman kapalı komedonlarım oluyor. Bu krem iyi geldi bana. Yeni sivilce çıkarmadı. Güzel bir matlık sağladı. Salisilik asit içerdiği için gece kullanıyorum, gündüz güneş koruyucu ile korunuyorum.

Akışkan yapıda. Kutusu tüp şeklinde bu yüzden baş aşağı duruyor, Kapağı açılınca ürün kendi kendine akmaya başlıyor(gizlinot: en sevmediğim ambalaj türü) Ters koyunca da bayağı sıkmak gerekiyor, aksi halde akmıyor. 40 ml'lik tüpte. henüz kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu, çabuk bitecek gibi duruyor.

3 ocak 16:51

39. Siyah noktalar için bir etkisini göremedim fakat kapalı komedanlar için etkili bir ürün. Ben de zaten bu amaçla almıştım. Birkaç günde etki ediyor. Deri altında kalan kısmı yüzeye çıkarıyor ve kurutuyor. Sivilceler gibi kururken de iz kalmıyor. Tabi uğraşmamanız gerekli kendiliğinden sönüp gidiyor. Etkili bir kil maskesiyle kullanmanın da faydasını gördüm maske daha çabuk yüzeye çıkmasını sağlıyor. Gözenekler içinse bir etkisini görmedim. Bence bir etkisi olsaydı şu ana kadar farkederdim çünkü komedonlara hemen etki etti. Siyah noktalar içinse arayış devam ediyor. 

25 ekim 2018 00:04

38. Birkaç haftadır bu ürünü kullanıyorum. Cildimde kapalı komedonlar, gözenekler ve birkaç tane küçük aktif sivilcem varken kullanmaya başladım. Kapalı komedonlarda azalma oldu. ciltteki o pütürlü görüntüyü bayağı azalttı. Ben ilk zamanlar aktif sivilcelerimin üzerine duo+ kullandım ama duo+ ne zaman kullansam ciltte soyulmalara neden olup sivilceli bölümü daha çok belli etti. artık tonikten sonra sadece k+ kullanıyorum. Sivilcelerde de çok ağrılı olmadan söndürdü ya da benim sivilcelerim çok nodulerkistik olmadığı için işe yaradı. Gözeneklerde de sanki hafifleme oldu. Ama nemlendirme açısından başarılı değil. Sadece bu ürünü kullanınca mimik çizgilerim çok daha derin oldu. O yüzden haftada 1-2 gün ara verip nemlendirici kullanıyorum yatarken. Bence duo+ a göre daha nazik ve tolere edilmesi daha kolay. 

21 eylül 2018 10:45

37. normalde kuru ciltli olmama rağmen cildimin karmaya döndüğü şu dönemde kullanmaya başladım. parlamayı güzel kontrol altına alıp, cildi yağlandırmadan nemlendirebildiğini düşünüyorum.

çene kısmımdaki komedonlara da bir miktar etki ettiğini söyleyebilirim ancak gözeneklere iyi geldiğini gözlemlemedim kendimde. ayrıca arkadaşlar alnımdaki uçsuz pütürcükleri-komedon olduğundan emin değilim ufak uçsuz sivilce gibi- sivilceye çevirdi. umarım birkaç girdide yazıldığı gibi iyileşme aşamasına geçiyordur böylelikle.

yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. 2 hafta sonra sivilcelerde iyileşme olup olmadığını editlerim. eğer sivilceri de iyileştirirse ve cildim karma olmaya devam ederse tekrar alabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum.

21 eylül 2018 09:29

4

36. düzenli kullanımda etki ediyor ama bıraktığın an etkisi geçiyor.Ama yine de severek kullanıyorum.

1 eylül 2018 14:57