4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar ()
  • medya (1)

41. Birkaç haftadır bu ürünü kullanıyorum. Cildimde kapalı komedonlar, gözenekler ve birkaç tane küçük aktif sivilcem varken kullanmaya başladım. Kapalı komedonlarda azalma oldu. ciltteki o pütürlü görüntüyü bayağı azalttı. Ben ilk zamanlar aktif sivilcelerimin üzerine duo+ kullandım ama duo+ ne zaman kullansam ciltte soyulmalara neden olup sivilceli bölümü daha çok belli etti. artık tonikten sonra sadece k+ kullanıyorum. Sivilcelerde de çok ağrılı olmadan söndürdü ya da benim sivilcelerim çok nodulerkistik olmadığı için işe yaradı. Gözeneklerde de sanki hafifleme oldu. Ama nemlendirme açısından başarılı değil. Sadece bu ürünü kullanınca mimik çizgilerim çok daha derin oldu. O yüzden haftada 1-2 gün ara verip nemlendirici kullanıyorum yatarken. Bence duo+ a göre daha nazik ve tolere edilmesi daha kolay. 

21 eylül 10:45

40. Effaclar k+ tam bir sivilce duşmanı aşırı başarılı bir ürün. Eczanelerde dou+ ile beraber öneriliyor. Güneş kremi ile beraber kullanmayı unutmayın çünkü leke görünümü azaltmaya çalışırken yeni lekelere sebep vermeyelim

21 eylül 10:16

39. normalde kuru ciltli olmama rağmen cildimin karmaya döndüğü şu dönemde kullanmaya başladım. parlamayı güzel kontrol altına alıp, cildi yağlandırmadan nemlendirebildiğini düşünüyorum.

çene kısmımdaki komedonlara da bir miktar etki ettiğini söyleyebilirim ancak gözeneklere iyi geldiğini gözlemlemedim kendimde. ayrıca arkadaşlar alnımdaki uçsuz pütürcükleri-komedon olduğundan emin değilim ufak uçsuz sivilce gibi- sivilceye çevirdi. umarım birkaç girdide yazıldığı gibi iyileşme aşamasına geçiyordur böylelikle.

yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. 2 hafta sonra sivilcelerde iyileşme olup olmadığını editlerim. eğer sivilceri de iyileştirirse ve cildim karma olmaya devam ederse tekrar alabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum.

21 eylül 09:29


4

38. düzenli kullanımda etki ediyor ama bıraktığın an etkisi geçiyor.Ama yine de severek kullanıyorum.

1 eylül 14:57

37. kesinlikle kış için yetersiz bulduğum nemlendirici. benim vücudumun belli bölgelerinde sürekli oluşan küçük sivilceler üzerinde hiç etkisi olmadı ancak sivilcesiz bölgelerde cildi daha pürüzsüz ve aydınlık göstermeye yardımcı oldu. yani sivilce probleminiz yok ise yaz aylarında ağırlık yapmayan bir nemlendirici arıyorsanız uygun bir ürün. 

21 temmuz 16:15

36. Sosyaleczaci isimli instagram kullanıcısı "k" kısmının keratolitikten geldiğini söylemişti. Yani ölü deriyi parçalama, atılmasını kolaylaştırma özelliği var. Sivilce oluşumunu engellemede etkili olabilir yani. Ben bir aya yakın kullandım. Kolay emilen, yapış yapış yapmayan bir krem. Burna yakın gözeneklerimi gözle görülür şekilde küçültmüştü. Ama gelin görün ki baya sivilce yaptı. Şimdi düşününce belki kusturma yapmış olabilir gibi geliyor. Sabırla kullansam değişebilirdi durum. Onun yerine effaclar duo almıştım. Çok daha iyi gelmişti. 

19 temmuz 14:36

35. önce sivilce yapıyor sonra iyileştiriyor yazanlar olmuş. inat ettim o sivilce çıkarttıkça ben sürüyorum 1 aydır da kullanıyorum umarım azmim iyi sonuç verir. şimdiye kadar sevdiğim yanı kapalı komedonlarımı geçirmesi. kuru ve karma ciltler için nemlendirmesi yetersiz ancak yağlı ciltliler sevebilir.

28 haziran 19:36 29 haziran 22:04


34. Yağlanmayı önleyen, yapış yapış his bırakmadan nemlendiren ürün.

Alırken terddüt yaşadım ancak 2 ay içinde ışıl ışıl bir cilde kavuştum. Silvilce izlerini azaltma vaadi için ise bir şey diyemiyorum.

28 haziran 16:40

33. dün burada okuyunca koştum eczaneye 59 tl ye satın aldım. ben üç adet lrp duo+ tanışma kiti bitirdim bundan önce. ama sorun şu ki ne zaman ara versem tekrar başladığımda cildim sivilce kustu. şu aralar kulanmamama rağmen sivilce problemim yok ama burnum çenem yanaklarım kapalı komedon dolu ayrıca makyaj yapmasamda suratımdan öğlene doğru resmen yağ akıyor :( girdilere bakınca bu sorunlara k+ ın daha iyi geldiğini gördüm ve aldım. akşam kullandım ilk defa ve kalktığımda cildim baya yağlanmıştı yıkama jeliyle yüzümü yıkayıp üzerine effaclark+ uyguladım şuan baya mat cildim ay hadi inşallah :)

bu arada duo+ ı ilk sürdüğümde cildim bir yanardı bunda öyle olmadı kokularıda bire bir aynı böyle limonlu kokuyor...

No: yaş 30 a 1 kaldı ama ergenlik 15 senedir geçmedi :(

28 haziran 10:38

32. İki ürünü de bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim: Eğer sivilcesiz ama gözenekli, siyah noktalı bir cildiniz varsa k+ yeterlidir duo+ agresif gelebilir ama hem gözenek var hem sivilce diyorsanız düşünmeden duo+ öneririm, spfli olanını özellikle öneririm pratik oluyor. 

27 haziran 16:47