yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  44. 1 şişe bitirdim. Güzel bir ürün ama içerisinde buram buram alkol var. Kapağını açınca alıyosunuz kokuyu yani. Gözeneklerimi gayet iyi temizliyordu kullandığım sırada. Temiz içerik takıntınız ve kuru bir cildiniz yoksa deneyebilirsiniz. Kuru ciltler için kabus olabilir biraz (gizlinot: Swh) Bu markanın ürünleri genelde cildime yarıyor ama artık daha temiz içerikli alkolsüz ürünlere yönelmek istediğim için mümkün olduğunca uzak durmaya bakıyorum.

  15 aralık 2019 16:35

  5

  43. Sabahları yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum. Çok memnunum. gözenek sıkılaştırıcı etkisini gözlemledim. Cildimde bir hassasiyet yaratmadı. Görevini yerine getiriyor.

  5 aralık 2019 11:27

  42. Günaşırı kullanıldığında içinde alkol bulunduğu için alerji yapabilir cildi kızartıp yakabiliyor bazen ama haftada 3-4 kez kullandığınızda gözenekleri yok edip siyah noktaları temizlediğini deneyimledim. Oldukça başarılı bir ürün.

  7 eylül 2019 19:35


  41. tanım: eczacının yağlı yüzüm için “bu sana çok iyi olur.” diyerek verdiği mavi renkteki tonik.

  lisedeyken bir kutusunu bile bitirmemiştim, kurutmada aşırı etkili olması ve burnun direğini eriten kokusu yüzünden. karma bir cildim var ve burun & ağız bölgemin kuru kısımlarını yaktığı ve kızarttığı için vaadedilen etkiyi göremeden kendisine veda ettim. en çok da verdiğim paraya üzülüyorum.

  5 ağustos 2019 11:20 14 ağustos 2019 08:32

  40. karma/yağlı ve dev gözenekli cildimde yazları kullanıdığım toniklerden birisi, kurutma etkisi çok yüksek, gözle görülür bir soyulma yapmıyor, zaten öyle bir vaadi de yok, fiyatına bakıldığında bence alınabilir ve yeterli bir ürün. hassas ve kuru ya da kurumaya eğilimli ciltlerin uzak durması gerekiyor

  9 nisan 2019 16:24

  39. Uzun yıllarca kendisinden başka tonik kullanmadım diyebilirim. İçindeki alkol beni kesinlikle rahatsız etmedi aksine yüzümü yakmayan nadir ürünlerden biri. Özellikle akşam yatmadan önce kullanınca kokusuyla birlikte güzel bir sakinlik veriyor. Gözeneklere etkisine gelince mükemmel diyemem ama yok da değil. Henüz lise zamanlarındaysanız kullanabileceğiniz en güzel tonik bence. 

  10 ocak 2019 00:15

  38. Gözenek sıkılaştırıcı ve mikro soyucu tonik olarak geçen la roche posay markasının tarafımca içerik yönünden pek temiz olmadığını düşündüğüm tonik. O kadar para versikten sonra hele ki öyle kenarda yatması beni üzse de yüzüme sürdüğüm zaman bir yanma geliyor öyle aman aman bir yanma değil belki ama yine de hani bir şey yakıyor yüzümü. Hafif bir kızarma içerisindeki alkol yuzinden sanırım. O yüzden kullanamadım öyle kenarda bekliyor.

  İlla tonik alacağım derseniz kesinlikle missha time revolution clear toner derim. Ama daha uygun fiyatlı ve yağlı cilt için bir öneri isterseniz o zaman bioderma sebium tonik derim ikisini de kullanıyorum ve çok çok memnunum. Missha zaten aşk yaşadığım bir tonik, cildimin aşırı yağlı olduğu dönemlerde de sebium kullanıp denge sağlamaya çalışıyorum.

  30 kasım 2018 01:00


  37. kullanalı daha 1 hafta olmasına rağmen pek bi hoşuma giden tonik. cildim karma, burun çevresi ve çene bölgesinde kapanmasını istediğim gözenekler ve siyah noktalar var. psikolojik mi bilmiyorum ama burun çevremdeki gözeneklerin küçüldüğünü hissediyorum. yarattığı ferahlık hissi de süper. "mikro-soyucu etki" yüzü kurutuyor tabi, hemen ardından nemlendirmek gerekiyor cildi. uzun vadede daha belirgin etkilerini görürsem bu girdiyi editlerim.

  15 eylül 2018 19:33

  36. bir kaç kullanımda cildim hassas olduğu için tahriş eden tonik. la roche nemlendiricileriyle bekleneni karşılıyor ancak la roche ve clinic markasının toniklerinde fazla olan alkol oranının hassas ciltler için uygun olmadığını bizzat deneyimledim. çok uzun süre tonik olarak sadece gül suyu( katkısız) kullandım ve piyasadaki bir çok toniğe göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. en azından fiyat performans açısından.

  27 ağustos 2018 00:36 27 ağustos 2018 01:03

  2

  35. inanılmaz bir alkol kokusu olan, gözenekleri temizlemeyi vaadeden effaclar serisinin toniği. kokusu çok ağır olup, alnıma kullanırken gözlerimi yaşarttı. burun çevrem çok hassas dolayısıyla yanaklarım dışında yüzümün geri kalanına ilk kullanım dışında bir daha kullanmadım. alkollü içeriği sebebiyle o bölgeleri oldukça yaktı. ancak yüzümdeki siyah noktaları sıkmak gibi bir hata yaparsam ardından bu ürünü üzerine sürdüğümde sivilceye dönüşmesini engelliyor. içerdiği alkol sebebiyle bakterileri temizlediğinden böyle bir sonuç aldım diye tahmin ediyorum. yine de bir daha almam.

  26 ağustos 2018 18:45 26 ağustos 2018 18:46