1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

4. effaclar serisini kullanıp  memnun kalmış biri olarak tamamen ihtiyaca yönelik şekilde alıp bir-iki aydır kullandığım ürün. sivilce yapmayan güneş kremi olarak memnunum. ama akne giderici etkisi konusunda çok umut bağlamamak lazım çünkü anti-akne içeriklerin çoğu güneş kremiyle kullanılmaya müsait değil. güneş altında çok vakit geçirilmeyecekse tavsiye edilebilir.

25 ağustos 16:52

3. bu ürünü dermatoloğum yüzümdeki sivilce izlerinin leke bırakmaması için güneş koruyucu niyetine reçeteme yazmıştı. birkaç aydır her sabah yüzümü yıkadıktan sonra sürüyorum ve bunu sürünce başka nemlendirici kullanmıyorum. normalde güneş kreminin yüzümdeki hissinden rahatsız olurum ama bu ürün bir güneş kremine göre baya hafif, hatta nemlendiriciye göre bile hafif. fakat benim karma yapılı cildimde sürdükten iki üç saat sonra parlamaya başlıyor. şu anda ilk tüpümün sonuna geliyorum ve kremle birlikte fazladan yağ geliyor tüpten, alternatif bir spf krem kullanmadığım için bu normal mi bilmiyorum. özetle her ne kadar hafif hissettiriyor desem de cildi biraz yağlandırıyor.

17 haziran 05:41 23 haziran 04:31

2. La roche başlangıç kiti aldığımda içinden çıktı. Daha önce la roche'un pudrasını kullanıp çok sevmiştim, ilk defa temizleyici ürününü kullandım, severim sandım ama yanılmışım:( Temizleme jeli mi yoksa effeclar duo+ mı hangisi bilmiyorum ama yüzümde felaket sivilce çıkardı. 2-3 günde 1 kocaman kırmızı kistik sivilce hem de. Dolayısıyla bıraktım, toplamda 10-15 gün kadar kullanmıştım. Şimdi biraz paraya kıyıp Murad yağlı cilt serisini aldım kozmela'daki indirimden ve çok memnunum.

21 mayıs 11:48


1. Yüzümde sivilceye sebep olan sivilce karşıtı üründür efenim. Orjinal Effaclardan çok farklı yapısı var.

20 mayıs 14:34