4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (2)
  • medya (1)

18. Kullandıklarım arasında en iyisi.Uriage ve avene kullandım bunun dışında ama yine La Roche Posay'a döndüm.Yüzümü temizledikten sonra cildimi rahatlatmak ve nemlendiriciye hazırlamak için kullanıyorum.Nemlendiricinin performansını arttırıyor,ferahlatıyor ve senelerdir yaşadığım özellikle banyo sonrası yangı hissimi bitirmiş üründür.

18 mart 15:34

17. Yüzümü yıkayıp hafif kuruladıktan sonra yüzüme sıkıp nemlendiricimi sürüyorum. Matlaştırıcı özellikli bir nemlendirici kullandığım için, yıkamadan sonra bununla desteklemezsem cildimde ilerleyen saatlerde kuruluğa sebebiyet veriyor. O yüzden kurtarıcı bir ürün oldu benim için. Fiyat/performans ürünü diyemem ama benim için olmazsa olmaz da diyemem.

13 mart 02:19

16. ağda sonralarının kurtarıcısı. bıyıklarımı ağdayla aldığımda önceden 2gün kızarıklık olur, kabuk tutardı. artık ağdadan 10dk sonra falan pıstlatıyorum, ne bir kızarıklık ne bir tahriş kalıyor. nemlendirmesi, traş sonrası tahrişini yatıştırmasıyla ufacık şişeye mucizeleri tıkmışlar. her derde deva.

1 mart 17:08


15. Hiçbir işe yaramayan bir çeşit şu. Cildimde ne olumlu ne de olumsuz bir etkisi oldu. 

4 şubat 19:41 10 şubat 11:55

14. Çok aman aman bir etkisini görmediğim cilt bakım ürünü.

Elle beauty box kutusunu aldığımda içinden bu ürünün küçük boyu çıktı. Bu yaz buzdolabına koyup duştan çıktığımda kullandım ben de. Çok bir etkisini görmesem de cildim için güzel bir şey yapmışım gibi hissettirdiği için ve ferahlattığı için kullanmaya devam ediyorum.

13 eylül 2017 20:38

4

13. bugüne kadar bir tam boyunu bir de deneme boyunu kullanıp bitirdim ve anlık ferahlık veren, yüzdeki gerginliği alan bir ürün oldu benim için. karma ciltliyim ve ankara kuraklığında gerilen yüzüm için çözüm olur umuduyla almıştım ama anladım ki benim bu üründen ziyade etkili bir nemlendiriciye ihtiyacım varmış. 

 tanım: kısa süreli ferahlık veren, gerginliğe iyi gelen termal şu. 

8 eylül 2017 18:26

12. seboreik dermatit sebebiyle cildimin kızardığı, pul pul döküldüğü dönemlerde cildimi rahatlatan sprey.

30 nisan 2017 02:57


11. Roaccutane tedavisinde yüzüm çok kurumadığı ve akşam yüzüme nemlendirici gibi bir şey sürmek istemediğim için almıştım hem de yüzümü rahatlatması için. Nemlendiriciliği çok aşırı iyi olmasa da idare eder seviyede. Ama benim için önemli olan yüzümde oluşan kızarıklıkları daha birkaç gün olmasına rağmen hafifletmesi ve yüzümü daha aydınlık göstermesi. Bitince devamı gelecek ürünlerden biri.

29 nisan 2017 23:30

10. Karma cildim var ve makyajımı çıkardıktan sonra kullandığım temizleme jelinden dolayı cildim geriliyor. Tekrar üstüne nemlendirici sürmek istemediğim zamanlar oluyor. O zaman elim hep buna gidiyor. Hem ferahlatıyor, hem de cildi sakinleştiriyor. Ben çok sevdim. Yazında fazlasıyla işe yarayacağını düşünüyorum serinlemek adına.

24 şubat 2017 15:52

9. Makyaj süngeri ıslatmak için kullandığım su. Süngerin sivri ucuna dayayıp içine sıkıyorum ve hemen pofuklaşıyor sünger. Bana çok pratik gelen bir yöntem.

26 ekim 2016 13:14