4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (5)
  • medya (1)

21. daimi kızarıklık sorunu olan ve t bölgesi sürekli pul pul dökülen bir insan olarak özellikle kış aylarında çantamdan asla çıkartmadığım ürün. yazın da güneşe çok maruz kalacağım günlerde kullanıyorum. diğer markalarınkini de denedim ama bu ürün daha iyi geldi cildime. keşke hayvan deneyleri yapmayan bir firma olsaydı l'oreal. çünkü rosacea sahibi cildime en iyi gelen ürünler bu markanınkiler ne yazık ki. diğerleri sadece nemlendiriyor geçiyor. makul oranda kızarıklığım olsa ve hatır hatır kaşınıp bembeyaz dökülmeseydim yine dönüp almazdım ama insan içine çıkamıyorum başka türlü.

4 nisan 10:14

20. Kullandıklarım arasında en iyisi.Uriage ve avene kullandım bunun dışında ama yine La Roche Posay'a döndüm.Yüzümü temizledikten sonra cildimi rahatlatmak ve nemlendiriciye hazırlamak için kullanıyorum.Nemlendiricinin performansını arttırıyor,ferahlatıyor ve senelerdir yaşadığım özellikle banyo sonrası yangı hissimi bitirmiş üründür.

18 mart 15:34

19. La roche posay urunlerini severek kullaniyorum. Duo, gunes kremi, tonik memnun kaldigim urunler. Ama bu urunu sevemedim. Pek bi etkisini goremedim acikcasi

13 mart 14:29


18. Yüzümü yıkayıp hafif kuruladıktan sonra yüzüme sıkıp nemlendiricimi sürüyorum. Matlaştırıcı özellikli bir nemlendirici kullandığım için, yıkamadan sonra bununla desteklemezsem cildimde ilerleyen saatlerde kuruluğa sebebiyet veriyor. O yüzden kurtarıcı bir ürün oldu benim için. Fiyat/performans ürünü diyemem ama benim için olmazsa olmaz da diyemem.

13 mart 02:19

5

17. lrp ile bağlarım çok kuvvetlendiği için başka bir markanın termal suyunu kullanmadım, direkt bundan başladım. o yüzden kıyas yapamacağım ama etkilerinden bahsedebilirim. bittikçe düzenli aldığım bir ürün, yatıştırıcı etkisine bayılıyorum, özellikle yüz bölgesi ağda sonralarının kurtarıcısı benim için. bıyıklarımı ağdayla aldığımda önceden 2 gün kızarıklık olur, kabuk tutardı. artık ağdadan 10 dk sonra falan pıstlatıyorum, ne bir kızarıklık ne bir tahriş kalıyor. nemlendirmesi, traş sonrası tahrişini yatıştırmasıyla ufacık şişeye mucizeleri tıkmışlar gibi geliyor bana. cildimde tahriş olmuş bölgeler için de toparlayıcı oldu. nemlendirdi, kaşıntıyı azalttı. her derde deva. seviyorum merkez.

edit:düzenleme

1 mart 17:08 13 nisan 17:14

16. Hiçbir işe yaramayan bir çeşit şu. Cildimde ne olumlu ne de olumsuz bir etkisi oldu. 

4 şubat 19:41 10 şubat 11:55

15. selenyum miktarının diğer termal sulara göre daha fazla olması nedeniyle tercih ettiğim termal su. Yüzümü ferahlatmıyor ama nemlendiriyor hatta la roche posay hydreane legereye göre bin kat(gizlinot: Hydreane legerenin neredeyse nemlendirici özelliği yok) daha iyi nemlendiriyor ve yüzümü hemen de parlatmıyor

3 ekim 2017 19:26


14. Çok aman aman bir etkisini görmediğim cilt bakım ürünü.

Elle beauty box kutusunu aldığımda içinden bu ürünün küçük boyu çıktı. Bu yaz buzdolabına koyup duştan çıktığımda kullandım ben de. Çok bir etkisini görmesem de cildim için güzel bir şey yapmışım gibi hissettirdiği için ve ferahlattığı için kullanmaya devam ediyorum.

13 eylül 2017 20:38

4

13. bugüne kadar bir tam boyunu bir de deneme boyunu kullanıp bitirdim ve anlık ferahlık veren, yüzdeki gerginliği alan bir ürün oldu benim için. karma ciltliyim ve ankara kuraklığında gerilen yüzüm için çözüm olur umuduyla almıştım ama anladım ki benim bu üründen ziyade etkili bir nemlendiriciye ihtiyacım varmış. 

 tanım: kısa süreli ferahlık veren, gerginliğe iyi gelen termal şu. 

8 eylül 2017 18:26

12. seboreik dermatit sebebiyle cildimin kızardığı, pul pul döküldüğü dönemlerde cildimi rahatlatan sprey.

30 nisan 2017 02:57