sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (51)
 • oylar (14)
 • medya (4)

51. Yazları yağlı,kışları kuru cildime kışın cok iyi gelmişti, herhangi bir sivilceye neden olmadı cildimi kurutmadan temizledi fakat artık bulamıyorum 

30 aralık 2018 00:36

50. 2-3 senedir kullandığım yüz yıkama jeli fakat 400 ml olanını aldım ve içeriğinin değiştiğini düşünüyorum. Yüzüm temizlenmiyor hissi bıraktı :/ isteyen olursa mesaja beklerim(gizlinot: takas ya da uygulama üzerinden satış)

edit: not ekleme..

3 aralık 2018 22:43 4 aralık 2018 14:25

3

49. pullanma derdim için almıştımı faydasını gördüm, pullanmayı yok etti. cildimi yumuşacık yapıyor. kuruma germe olmuyor ama o gıcır gıcır temizlik hissini de alamıyorum yüzümü on saat yıkıyorum kaygan bir zeminle karşı karşıya kalıyorsunuz sanki ürün yüzünüzden çıkmak bilmiyor on saat yıkadıktan sonra o gıcır gıcır hissini alıyorum. yazın kullanılacak bir ürün değil karma ciltli biri olarak yazın bana yetersiz geldi bir iki saate t bölgesi vıcık vıcıktı ancak kışın iyiydi çünkü yüzü germiyor, pullanmayı önlüyor.

24 eylül 2018 22:44

48. Üretiminin durduğunu öğrendiğimden beri içimin kan ağladığı, bilmem kaç yıldır aşırı hassas karma cildimin 1 numaralı dostu canım temizleyicim. Elimdeki son tüpü dünyanın en büyük tasarruf becerisiyle kullanmaya çalışıyorum.

Bundan başka cildime iyi gelecek bir şey olduğuna inanmıyorum. Hangi ürün cildimi asla kurutmadan ama gerçek anlamda temizleyecek. Ne yapacağız süslüler? Yenisini edinmedim umarım canımız ciğerimiz temizleyicimizi aratmaz. 

Ooof of gece gece dertlendim bak gideyim de yüzümü yıkayayım uykum gelmeden bari.

30 temmuz 2018 00:28

47. Uzun yıllar kullandığım ve çok memnun olmama rağmen içerisinde sls yani sülfat olduğunu yeni öğreniyor olmam nedeniyle tekrar almayacağım caaanım yıkama jelim.Sls içerik listesinde son sıralarda olmasına rağmen yinede var mı var.Kendisini cosrx markasıyla aldatmayı planlıyorum çok üzgünüm.Kendi sitesinden aldığım içerdik listesini medyaya ekliyorum.umarım beni topa tutmazlar :(

ilgili medya:
1
9 temmuz 2018 12:22

46. ilk kutusunu yeni bitirdiğim ürün.

deneyim: cildim karma; yanaklar kuru, t bölgesi yağlı. ürünün verdiği hissiyat mükemmel. temizlemesi çok iyi, yıkadıktan sonra yüzümü pamukla sildiğimde pamuğa kesinlikle bir şey geçmiyor. kullanımı başlangıçta bana da değişik gelmişti ama bence bu şekilde önce elde köpürtüp yüze sürmek, ürünü direk yüze sürmekten daha mantıklı, o yüzden sevdim. bunun dışında hiç kuruluk problemi ya da alerji problemi yaşatmadı.

içerik: içeriğine gelince parfümsüz, sabunsuz, parabensiz ve koruyucu içermiyor. içindeki maddelerin büyük çoğunluğu zararsız ancak ikinci sırada cyclopentasiloxane maddesi ile ilgili ewg'nin sitesinde hayvanlarda tümör oluşumuna sebep olduğuna dair çalışmalar olduğu yazılmış, ama net bir durum yok anladığım kadarıyla. içerdiği güvenli diyemeyeceğimiz diğer maddeler PEG-100 stereate(zararlı maddeler tarafından kontamine olmuş olma riski taşıyormuş), aluminum starch octenylsuccinate(bu da normalde güvenli gözüküyor ama alüminyum bulaşmış olabileceği için biraz risk faktörü varmış), ve son olarak sodium hydroxide. bu bilgilerin hepsi ewg's skin deep veritabanından (link: https://www.ewg.org/skindeep/#.WwaqYe6FPIU ewg), siz de ürün ve madde aratıp bakabilirsiniz. içeriğindeki bu maddeler biraz rahatsız etti ama yıkama jeli olduğu ve tüm gün yüzde kalmadığı için tekrar almayı düşünebilirim.

fiyat: son olarak ürünü birkaç ay önce eczaneden 67.90 TL'ye almışım.

24 mayıs 2018 15:07

45. son 10 yıldır istinasız her gün kullandığım yıkama jelim. cildi hayatta kurutmaz, göz makyajını bile harika temizler.

bende haftasonu güneş kremi almak için girdiğim eczanede öğrendim artık üretilmeyeceğini. yerine toleriane caring wash diye bir temizleyici gelmiş. henüz denemedim ama içimden bir ses memnun kalmayacağımı söylüyor.

27 nisan 2018 09:44

44. artık üretilmeyen yüz yıkama jeli. bugün girdiğim iki eczanede de yerine yeni çıkan başka bir yüz yıkama jeli önerildi ama ben üretimden kalktığına inanmayıp almadım. Eczaneden çıkınca La Roche posayi aradım ama müşteri temsilcisi de artık üretilmeyeceğini söyledi

26 nisan 2018 16:00 26 nisan 2018 17:23

43. toleranssız cildimin kurtarıcısı olmuş temizleme jeli. gerçekten güzelce temizliyor ve hassas olan dudak kenarlarımı hiç irite etmiyor. benim gibi birçok ürün kullanmış ama hep irritasyon ve kızarıklık problemi yaşamış bütün süslülere öneriyorum.

ayrıca bereketli bir ürün de.

24 nisan 2018 12:05

42. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizliyor. Gozenekleri de cildi yormadan temizledigi icin temiz gözenekler daha küçülüyor haliyle. Ben karma ve hassas ciltli olarak memnunum. Ama günde bir kez kullaniyorum. Ya sabah ya akşam. Sabah akşam kullansam fazla gelecek gibi.

12 nisan 2018 22:08