4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (7)
  • medya (1)

38. 1 sene önce bitirmiştim. 1 tüpü 1,5 yıl kullandım, gerçekten çok bereketli ve çoook güzel bir ürün. özellikle de hassas ciltler için çok nazik ama bir o kadar da iyi temizleyici. yıkadıktan sonra yüzüme dokununca kadifemsi çok güzel bir his oluyordu. normalden karmaya dönük ciltlere göre ama çok yağlıysa yeterli gelmeyebilir, çok kuru ciltlere de tavsiye etmem. benim cildimin yapısı biraz değiştiği için artık kullanmıyorum.

19 mart 14:53 19 mart 16:30

37. Şu zamana kadar kullandığım temizleyicilerden en memnun kaldığım temizleyicidir.Çok az bir miktarı yetiyor bu yüzden oldukça bereketli.Yüzümde kızarık,hassasiyet,sivilce yapmadı.Muhteşem mi değil ama en azından zarar vermiyor ,işini yapıyor,vaatlerini gerçekleştiriyor.

18 mart 15:28

36. karma bir cildim var, arada bir sivilcem çıkar. 1 aydır bu ürünü kullanıyorum. arada bir sivilcem çıkar ama bu ürün sivilce oluşumunu azalttı diye düşünüyorum. Parfümsüz olması çok güzel. bir de yanında bir nemlendirici ile desteklemek lazım.

25 şubat 01:25 26 şubat 09:28


35. kuru cildimi iyice kurutandır. ancak cildi gerçekten güzel temizliyor ve kolay durulanıyor. cildiniz yağlıysa büyük ihtimalle memnun kalırsınız.

18 şubat 23:39

34. Senin kedi canını yerim beeen şimdi özellikle belirtilmiş göz çevresi için kullanmayın diye ama ben göz çevresi de dahil olmak üzere bütün yüzümü gayet yıkıyorum umarım ölmem :( şöyle söyleyeyim ben makyajımı Garnier pembe kapaklı makyaj temizleme suyu ile temizliyorum yüzümün diğer bölgelerinde o kadar değil ama özellikle göz çevremde gerçekten makyajımı sildikten sonra yanma ve kuruluk hissi oluyor ama sonra bu jel ile yüzümü yıkayınca göz çevrem dahi sanki rahatlıyor sonra da nemlendirici sürüyorum ooooh misss seviyorum seni bebeeem 

15 şubat 22:33

5

33. bugüne kadar denediklerim arasında en memnun kaldığım yüz temizleme jeli, bittikçe alıyorum. arada bir cildimi gözlemleyerek yüz temizleme jeli kullanmayı bırakıyorum. ben de öyle bir kaide olmadığını bildiğim halde yüzü foşur foşur köpürtmedikçe temizlenmiş hissetmeyenlerdenim malesef, belirteyim. eğer bıraktığım bir dönem değilse, kullandığım ürün yüzde doksan dokuz bu üründür. yüz temizleme jellerini genel olarak çok tercih etmemeye çalışıyorum aslında, yüz temizleme yöntemleri arasında en nazik alternatif olmadıkları malum, özellikle de dehidre bir cildiniz varsa. ama bu ürün gerçekten de bir yüz temizleme jelinde aradığım tüm özellikleri taşıyor. ph'ı ciltle uyumlu, parfümsüz, potansiyel irritanlar içermiyor, temizleyici ajanlar nazik ve cildin nemini ve koruyucu bariyerini söküp atmıyor. ulaşması da kolay, internetten hemen sipariş verebiliyorsunuz ve eczanelerde de satılıyor. ama en nihayetinde yüz temizleme jeli olduğu için temizleyici sütler, kremler, yağlar ve balmların nazikliği beklenmemeli. severek kullanıyorum, öneririm.

15 şubat 19:17

32. hayatımın yüz yıkama jeli.

Daha önce bioderma kullanıyordum ve cildimde o bıraktığı gıcır gıcır hissi sevmiyordum. Bunda ise yıkadıktan sonra o cildimdeki yumuşacık hissi çok seviyorum.

Karma cildim için doktorumun önersiyle aldım ve özellikle alerjiye meğilimli ciltler için olduğundan sivilcelenme yada alerji yapmadı. çok da bereketli fındık kadar alıp köpürtüyorsunuz ve bir gram makyaj kalıntısı kalmıyor.

26 ocak 09:28


5

31. Senelerdir çok severek kullandığım ürün. Doktorumun tavsiyesi ile başlamıştım ve normalden karmaya dönük cildime çok iyi geliyor. Sabah akşam yüzümde iyice köpürterek yıkıyorum ve bütün gün yüzümde oluşan kir,yağ,makyaj kalıntısı hepsini mükemmel bir şekilde temizliyor.Köpürtme işleminde temizleme fırçası kullanırsam çok daha derinlemesine bir sonuç elde ediyorum. Asla vazgeçemeyeceğim bir ürün. 

12 ekim 2017 15:28

30. bu ürüne süslü sözlükte nazik ve sls içermeyen bir temizleme jeli ararken rastladım . ben genellikle normal bir cilde sahibim . yağlı cilde sahip çoğu kişi çok memnun kalmış ama ben kullandığımda biraz cildimi gerdi ve kuruttu .

nazik bir temizleyicimi ?

bana sorarsanız normal ciltler için pek nazik olduğunu söyliyemiyeceğim , yüzü geriyor ama çok fazla değil, benim için sorun değil derseniz tavsiye ederim .

sls içeriyormu ? 

malesef içeriyor , cildimi kurutmasını buna bağlıyorum . malesef sls içermeyen bir yüz temizleyici çok aradım ama bulamadım . kullanıpta memnun kaldıgınız bir yüz temizleme ürünü varsa sls içermeyen önerilere açığım .

24 eylül 2017 11:54 24 eylül 2017 12:23

29. Karma ciltliyim, alnımdaki yağlanma çok değil ama burnum yağlanıyor. Yaz başında aldım bu ürünü. Başlarda sadece sabahları kullanıyordum ama son bir ay boyunca sabah akşam düzenli kullandım. Dudak çevremi kurutabiliyor ama nemlendirici sürünce geçen bir kuruluk. Yeterli temizlik hissi vermiyor bana yalnız. Duşta sıcak suda vakit geçirdikten sonra kullanıp konjac sünger kullanıyorum bazen. O zamanlar güzel oluyor ama buhar ve süngerin etkisi var zaten orda. Bir de özellikle o akşamların ertesi sabahı burnumdan yağ fışkırıyor resmen. İçeriğinde sodium laureth sulphate (gizlinot: Sanırım)olan temizleyicilerin bunu yaptığını okumuştum. Daha önce kullandığım temizleyicilerde de vardı ama bundan :( sonuç olarak fazla temizlik hissi vermiyor bana ama hassasiyet yaratmıyor ve kurutmuyor. 

23 eylül 2017 14:47 23 eylül 2017 14:52