girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (0)

46. Parfümlerinin hastasıydım. İç çamaşırları kadar kalitelilerdi.

Parfümlerinin kalıcılıkları high end parfümlerle kıyaslanırdı. 

13 mart 16:38

45. ülkeden çekildiklerini duyduğumda uzun süre yas tuttuğum, kaliteli ürünleri ve yaptıkları güzel kampanyalarıyla fazlasıyla özlenen marka.

neden gittin ha, nedeen??!

13 mart 11:19

44. Türkiye’den çekildiğine çok üzüldüğüm iç giyim markası. Yıllar geçti hala sütyenlerini külotlarını severek giyiyorum. Resmen eskimiyorlar. Çekildiklerine hala üzülüyorum neredeyse bütün sütyenlerim bu marka hala taş gibiler. Çokta kampanya yaparlardı neden gittin la senza çok özleniyorsun

13 mart 01:25


43. türkiyeden gideceği zamanlarda 1 yıla yakın yeni ürün getirmeyip stok eriten markaydı. belki gitmez diye bekledim ama gittiler :( en sevdiğim ve en eski sutyenim buradan, pamuklu çok rahat bir kumaşı var. ben çok kötü kullandım, ayıp ettim, o yüzden çok yıprandı ama canını çıkarmasam çok kaliteliydi. hem günlük hem fantazi çok güzel sutyenleri vardı, renkli cıvıl cıvıl. umarım bir gün döner.

12 mart 22:47 12 mart 22:48

42. bir tane penye tişört sütyenim var bu markadan, 2006 yılında aldım hala da taş gibi ve giyiyorum. kaç kez yıkandı bilmem ki ben sutyenlerimi diğer kirlilerle direkt makineye atarım, öyle yıkama topu, elde yıkama asla uğraşmam. söyleyeceklerim bu kadar

12 mart 22:38

41. Limited Brands' e ait Kanadalı iç giyim markası. L brands aynı zamanda victoria's secret'e de sahip.

La senza artan vergilerden dolayı Türkiye' den çekildiğini açıklamış.

Birkaç babydoll' u var bende modelleri güzel ancak benim açımdan ülkemizden çekilmeleri büyük bir boşluk yaratmayacak. Umarım bu vergi durumu öbür markaları da etkilemez.

28 ağustos 2016 23:25

40. üstte bir yazarın da dediği gibi ben de üniversiteye başladığım yıl buradan 6 tane külot almıştım. 5 senedir hala yep yeniler. ne renkleri attı ne dikişlerinde bir açılma oldu. annemle çamaşır alışverişimizi buradan yapmamıza rağmen genellikle, keşke gitmeden stok yapsaydık dedik. hala annem sorup duruyor bana geri gelir mi acaba diye. valla ben de dört gözle bekliyorum gelmesini. sütyenleri üzerime çok iyi oturuyor.onlarda da bir eskime, lastiklerinde bir gevşeme olmadı hiç. hatta kapandıktan sonra sütyen ihtiyacım olmasına rağmen beğenip bir türlü başka mağazalardan alamadım. hala la senza olanları kullanıyorum.

2 ağustos 2016 20:31


39. benim de çok severek kullandığım marka olduğundan çekilmelerine ben de çok üzüldüm fakat üzüntüm intimissimi markasıyla sona erdi, zaten satış yapan bayanın söylediğine göre de la senza müşterisi bi hayli fazlaymış ben geç tanıştım ama neyse geç olsun güç olmasın

2 ağustos 2016 17:41

38. aa üzüldüm ya bilmiyordum pazardan çekildiğini arada bir toplu alışveriş yapar 3 5 yıl uğramazdım.demek en son 3 5 sene evvel uğramışım hala pijama ve sütyenlerini severek kullanırım. gerçi alışverişlerde sadece tanga çamaşır hediye ettikleri için birikmiş, günün birinden lazım olursa diye kenarda tuttuğum, kullanılmayan rengarenk tanga slibim mevcuttur. ergen bir kardeşe hediye edeyim bari bunları, bu kötülüğü kime yapsam ki, kim giyiyor bunları yahu nasıl rahat ediyor anlamadım gitti.

2 ağustos 2016 16:30

37. Hem şık, hem rahat sutyenleriyle iç çamaşırı çekmecemi şenlendiren markadır.

2 ağustos 2016 15:52