girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

62. Soru cevap aparatından geliyorum, bu kız o ekşi sözlük yazarı çıkan kız mıymış? Ben sadece duygu olayını biliyodum aboooo

Not: soruyu ben yazmadım modlar şahit jsnjsjsh

Allahını seven üstüme eski dramaları atsın snnsknsk

31 aralık 2017 13:03

61. sözlüğün ilk zamanlarının sansasyonel girdilerini yazan yazarımızdı :(

zamanında aşırı uç, kişiyi kötüleyen girdiler yazıyor deniyordu. evet sivri dilliydi ama şu an daha kötü yazanlar da çıkabiliyor. keşke uçmasaydı.

6 aralık 2017 13:16

60. (no:179636)

4 aralık 2015 11:11


59. Yazar oluşum kendisinin gidişinden sonrasına denk gelir ama sözlükte estirdiği fırtınalardan haberdarım. Ekşideki nickini yine süslü sözlükten birine devretmiş hayat çok garip. Böyle tesadüfler anca filmlerde olur sanırdım.

4 aralık 2015 02:21

58. Ay o ekşideki iğrenç senaryoları yazan bu kişi miymiş ! Bu hayal gücüyle ve bu psikopat bilinç altıyla hayatta başarılar

11 aralık 2014 23:56

57. ilk girdimi artı oylayarak beni mutlu etmiş yazardı.

arkadaş millet ne biriktirmiş içinde. "sözlükle ilişiği kesildi "denmiş mesela, yahu sanki saygın bir üniversitede öğrenciydi de kovuldu ahahah. sahi bu kadar ciddiye alıyor musunuz bu işleri? alt tarafı bir sözlük hesabı ayol, üçer beşer alıp yazanlar var. (gizlinot: göz kırpmalı imalı gülücük)

bu kız burada yazarken ne diye kimse içindekileri dökmedi? gidince, söz hakkı olmayınca konuşmak hoş mu?

sözlükte gördüğüm en güzel kadınlardan biri olmasına rağmen, bir fotosu dahi olmayan bazı ego piyemseslerinin aksine şu kızın güzelliğini açıktan ya da gizliden övdüğü tek girdisini hatırlamıyorum. kız güzeldi ama güzelliğini dillendirmezdi. iltifat bekliyor denmesini de o yüzden manasız buldum.

siyasi görüşleri beni bağlamaz ama gelin dürüst olalım, kimsenin de suriyelilere aşkından çıldırmadığını tahmin edebiliyorum. üslubu sert deseniz anlarım da, "vayyyy aman bu ne iğrenç insanmış, hastaymış" demek, birini nefret söylemiyle suçlarken nefret söyleminin, lincin daniskasını yapmak bence.

ha yerine göre alaycıdır(gizlinot: ki o yönünü seviyorum nihahaa), lafı eğip bükmez, sivri dillidir. estetik ameliyat konusunda tepki çekmişti mesela. o konuda görüşlerimiz tamamen zıt. bana göre isteyen istediği yerini kestirip biçtirsin. bakın ilk mesajlaşmamız o konuda olmuştu ve fikirlerimiz zıt olmasına rağmen, tartışma üslubu olan biriyle konuştuğumu hissetmiştim ki tartışma değildi, sohbetti. ekşi'de ne yazmış, sekiz yıl önce suriyelilerle ve alttan çıtçıtlı zımbırtı giyen kızlarla ilgili düşünceleri neymiş aratmaya da uğraşmam. bana karşı nezaket sahibi mi değil mi, beni bu bağlar.

herkes gibi biraz iyi biraz kötü yanı olan insandır. insandır çünkü. cevap hakkı olmayan birinin arkasından saydırmak sizi tamamen iyi insan yapmıyor, bunu da söylemeli.

son olarak, başlığı takip etmeyeceğim, benim meselem değil bu, sezar'ın hakkını sezar'a vermek istedim sadece. söyleyeceğiniz varsa da mesaj atarsınız.

11 aralık 2014 01:58 11 aralık 2014 02:22

56. https://eksisozluk.com/entry/47511414 şu entry'yi ve diğer türevlerini okuduktan sonra kendisinden korkmaya başladığım kızcağız. allah yar ve yardımcısı olsun.

10 aralık 2014 22:56 10 aralık 2014 22:56


55. bu ne özgüvensizlik bu ne işsizlik bu ne kindarlık dedirten eski yazar.

Zekasını(?) yanlış yerlerde kullanan biri gibi görünüyor kendisi. Tüm gün evde pinekliyo mudur nedir o uzun iğrenç hikayeleri ne ara yazıyo merak ettim.

Umarım asıl itlaf edilmesi gerekenlerin kendisi gibi araplara kürtlere ya da herhangi bi etnik gruba nefret saçan okumuş vicdansızlar olduğunu yakın zamanda farkeder.

Sayesinde ezip durduğu duyguya da hafiften bi sempati beslemeye başladım :) Her fırsatta duyguyla ilgili bi göndermeler vs. nasi bu kadar komplekse girmiş ya da nefret beslemiş ben çözemedim. Acil şifalar.

10 aralık 2014 22:48

54. azıcık ekşiden bakınıyim dedim ki neyle karşılaştım

(link: https://eksisozluk.com/entry/39980052 https://eksisozluk.com/entry/39980052)

burada kim kime laf etti bilmiyorum ama ekşisözlükte kendi nick'i ile açılan başlıkta bazı entrylerinin abesliği yutulacak gibi değil.

orada girdiği ırkçı entry lerin linkleride mevcut.

benim sözlüğe ilk üye olduğum dönemlerde buranın muhtarı gibiydi. yeni gelen herkes ona yamanmaya çalışıyordu. başlığını altına her gün mutlaka 'süper kız çok güzel' entrysi girilirdi.

o zaman belli değil miydi bu kızın ekşi kariyeri.

4 kişi mi ne 1 kızın üstüne gitmemişler miydi sözlükte. kim haklı olursa olsun, çok üzülmüştüm o kıza.

lisede son sınıfların alt dönemleri sıkıştırması gibi.

kendini sevmek ve kendini beğenmişlik arasında çok ince bir çizgi var. marmara üniversitesi'nden aldığı zeka testine güvenmemesini öneriyorum kendisine.

zira bende test mest yok ama en azından kimin insan kimin insan olmadığını kestirebiliyorum.

edit:

ekşide ismine açılan başlık için (link: https://eksisozluk.com/pasiflaura--2600141?p=1 şöyle)

10 aralık 2014 21:03 10 aralık 2014 21:04

53. Sevenleri için tam bir hayal kırıklığı olmuştur sanırım. Entyleri ciddi anlamda hastalıklı ve buram buram kuyruk acısı kokuyor. Burdayken oraya oradayken buraya (gizlinot: bok) atmasına da şaşırmamak lazım. Beceridiği tek şey reklamın kötüsünü yapmak. Hatta o kadar kötüsünü yapıyor ki duygu'yu tanımayan kalmadı.

10 aralık 2014 20:34