yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (18)
  • medya (2)

  45. Lancome definicils’in 20 yillik pabucunu piyasaya ciktigi hafta dama atmis mascaradir. Hem kalici, hem kirpikleri gur gosteren,smokey eye vazgecilmezi urundur.

  19 kasım 15:27

  5

  44. fırçası mükemmel, uygulama sırasında kirpikleri tarama ve ayırma özelliği olan çok severek kullandığım bir maskara. şimdiye kadar kullandığım en iyi maskaralardan diyebilirim.ancak fiyatının gittikçe artması maalesef sürekli alınıp kullanılacak bir maskara olmasını zorlaştırıyor. ona benzer maskaralar tercih ediyorum ancak gerçekten yapısı, fırçası ve etkisiyle mükemmel bir maskara.

  19 kasım 01:24

  3

  43. yaklaşık 10 sene önce arkadaşlarımın "efsane" olarak nitelendirdikleri maskara. tek tek ayırıp uzatma ve siyaha boyama özellikleri ile o dönem gönülleri fethetmişti ancak ben aynı faydayı çok daha uyun fiyata max factor 2000 calorie'den de almıştım. günümüzde ise maybelline new york'un geniş maskara skalası, keza loreal paris'in atakları ile çeşitli muadillerinin piyasada çok daha uygun fiyata var olduğunu düşünüyorum.

  18 kasım 14:29


  5

  42. baktığımızda normal bir kıl fırça ama kirpikleri boom efekti yapmadan öyle güzel ön plana çıkarıyor ki. tek tek ayırma ve hacim de mevcut. ağladığımda akıp rezil de etmedi. çok beğendim.

  18 kasım 01:35

  5

  41. bana göre mahareti fırçasında olan maskara. ince bir fırçasının oluşu kirpikleri uzatmak için güzel bir yapıda. bunun dışında sık kılları var ki; bu da kısa kirpikleri bile kavrayıp, kökten uca tarama imkanı sunuyor. mesela kısa ve seyrek kirpikleriniz varsa tek tek ayırma işini çok güzel yapıyor. yani bir maskaradan istediğiniz tek katta güzelce kirpiklerimi tarayıp, bir miktar uzatsın, ikinci katı geçince de tek tek ayrılmış, ilk kata göre daha uzun ve belirgin kirpiklerim olsun derseniz gerçekten severseniz. yoksa hacimli, kıvrık kirpikler istiyorsanız bu maskara işinizi görmez. o zaman ya bunu ikinci katta kirpiklerinizi uzatmak için kullanabilirsiniz ya da mutlaka önden bir kirpik kıvırıcı kullanmanız gerekecektir. tek başına asla yeteri kadar kıvırıp, hacim vermiyor çünkü. hacim için lamcome'un bu maskarasını değil, (gbkz: lancome hypnose drama maskara)yı tercih etmek lazım çünkü.

  yapısı başta birçok maskarada olduğu gibi oldukça sıvı. zamanla istediğim kıvama geldiği için çok dert etmedim bunu. ayrıca bana göre en güzel yanı, buna rağmen fırçası nedeniyle asla alt kirpiklere ya da göz kapağına bulaşıp, göz makyajınızı bozmuyor. bütün mahareti fırçasında derken bunu kastettim aslında. başka tip bir fırça olsa verdiği uzunluğu falan bir yere bırakıp, makyajı çoktan mahvederdi. bu maskarayı lancome kalitesinde yapan şey de bence bu. onun için bittikten sonra fırçayı saklamak kesinlikle çok akıllıca, ben taşınma dönemimde o anki karışıklık nedeniyle bitti nasılsa diye atmıştım çünkü.

  özetle akma, bulaşma, göz altına dökülme gibi hiçbir problem yaşamadan, tek katta bile günlük makyajlarda tertemiz bir uzunluk ve tek tek ayrılmış kirpikler için bence alınır. çift fazlı bir göz makyajı temizleyiciyle bile kolayca temizlenmesi de cabası. bu arada ben kahverengi maskara sevdam nedeniyle kahverengi olanı alıp kullanmıştım. benim gibi günlük makyajda kahverengi maskara sevenler için özel olarak onu öneririm. bugüne kadar kullandığım en güzel kahverengi maskara 02 numarasıydı çünkü.

  ilgili medya:
  1
  16 kasım 22:16

  40. bu ara kullandığım maskara.

  etkisini çok sevdim. çok yerinde bir uzunluk ve hacim veriyor. Yani benim gibi takma kirpik gibi olmasın ama kirpikleri vurgulasın da isteyenler sevebilir. akmıyor,bulaşmıyor ve kirpiklerinizi sanki 3 tane kirpiğiniz varmış gibi göstermiyor, yapıştırmıyor. ayrıca çok hoş bir kokusu var. çok pahalı olmasa tekrar alırdım ama şu şartlarda zor.

  bildiğiniz bir muadil varsa bilmek isterim<3

  16 kasım 18:37 16 kasım 19:34

  39. Parfüm kofresinde çıkan küçük boyunu kullanmamla tanıştığım ve hayran kaldığım maskara. Boyner.com.tr'de bir indirime denk getirip 146 TL ye aldım sonrasında. Kesinlikle kullanmaya başladıktan sonra zamanla oturuyor. İlk açtığımda ıslak ve yapışkan bir formdaydı. Zamanla biraz kuruyunca efsane oldu. Simsiyah bir renk ve dolgunluk veriyor. Kesinlikle dökülme yapmadı bende. Kolay temizleniyor. Fiyatından dolayı her ne kadar beğensem de bir daha alır mıyım bilmiyorum. Bir süslünün dediği gibi fırçasını atmayıp başka maskaraları sürerken kullanacağım. Kofreden çıkanı öyle yapmıştım.. Maybelline maskaranın fırçasındaki ürünü sıyırarak ona dolduruyordum ve bir süre öyle kullandım. Benim kullandığım 01 noir hypnotic. Fırçası düz olan. Sanırım keramet fırçasında.

  30 eylül 14:47


  38. Eskiden 55 tlye aldığımı hatırlıyorum şuan ise 190 tldir. Hiç bir maskara bu fiyata değmez çok güzel etkisi var, hacim dolgunluk, kalıcılık, alerji yapmaması ama fiyattan dolayı. Hayır

  22 eylül 00:11

  5

  37. bende bu maskaranın düz fırçalı olanından var, parfümle set halinde edinmiştim. hem çok güzel hacim verip kirpikleri belirginleştiriyor hem de sanki hiçbir şey sürmemişim gibi hissettiriyor ağırlık yapmıyor. akma ve kirpik dökülmesi de yaşatmıyor. çok severek kullanıyorum ancak bir hayli pahalı, tek başına alabileceğimi sanmıyorum.

  21 eylül 13:01

  36. kendisiyle aldigim urunun yaninda hediye gelmesi sayesinde tanistim. o gunden beri artan fiyatina da karsin birakamadigim bir maskara. tam bir gunluk maskara, kirpikleri tek tek ayiriyor ve uzunluk katiyor. yapisma, dokulme, akma gibi bir problem bu maskarayla hic yasamadim. gece makyaji icinse asla yeterli olmayan bir maskara, birkac katman ekleseniz dahi sonuc degismiyor. hypnose serisinin doll eyes maskarasi gece icin daha uygun. eger gunluk makyajinizda var ama yok denecek kadar dogal bir maskara istiyorsaniz denemenizi oneririm. 

  11 eylül 15:57