yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (175)
  • oylar (62)
  • medya (1)
  5

  175. Bir yıl önce deneyip ıyyy bu ne dediğim, şimdiyse çok hoşlandığım koku. Zevkler oldukça değişken şeyler yani. Bu zor kokuyu bile nefretten aşka dönüştürdüğüne göre epey bir değişken hem de.

  La vie est belle oldukça şekerli bir koku. Ama bir mugler angel tarzı değil. Angel daha olgun daha oturaklı bir kokuyken la vie est belle daha genç ve dinamik.

  Normalde parfümü boca eden bir insanım. Ama okuduğum yorumlar gözümü korkuttuğu için la vie est belle'i temkinli kullanayım dedim. 4-5 fıs sıktım. Üstünden 2 saat geçti fakat hala ilk sıktığım andaki gibi yoğun bir koku. Sanırım daha fazla sıksaydım oldukça rahatsız edici olabilirdi. Ama bu karardaki halini ben çok sevdim. Yayılımı ve kalıcılığı on üzerinden on. 

  Soğuk kış günleri harici kullanımı çok zor bir parfüm. Kesinlikle benim baharda ya da yaz aylarında kullanabileceğim bir türden değil. Ama 30 ml liği bir kış mevsimini rahatlıkla geçirecek türden bereketli. Tazelenmeye pek gerek duymayan sık çık unut şeklinde bir tarzı var. 

  6 şubat 09:59

  5

  174. Yeni imza parfümüm. Yaptığım alışverişin yanında tester olarak istemiştim 2-3 ay önce. Sonra %20 indirimden büyük boyunu sipariş ettim. Tester olan bile bitmedi hala. Tek bir fıs sıkıyorsunuz ve o koku kıyafetinizden siz onu yıkayana dek çıkmıyor. Geçen gün el bileğime sıktım minik bir fıs. O kadar yememe içmeme ve elimi yıkamama rağmen gün sonunda hissedilir bir şekilde duruyordu. Baharatlı şekerlemeli inanılmaz tatlı bir kokusu var. Çevremdeki herkes de çok beğeniyor.

  1 şubat 05:37

  4

  173. yazın da 1(bir) fıs sıkarsanız kimse boğulmaz. ben bunu internetten almıştım, ilk geldiğinde bayılmadım hala da bayılmıyorum ama çevremdeki herkes aşşırı beğeniyo o yüzden kullanmaya devam. (bkz: çok para verildiği için kullanmaya devam edilen şeyler)

  12 ocak 01:23


  5

  172. **spoiler**

  KIŞ KOKUSU

  **spoiler**

  yazın kendinizi ve etrafınızdakileri boğmak istemiyorsanız sıkmazsınız:)

   

  kışa gelirsek, bir fıs sıkmam bile müthiş bir etki veriyor, bazen özel günlerde gaza gelip abartıyorum ama sonucunda kendi kendime rahatsız oluyorum çünkü gerçekten ağır.

  kilit nokta tek fısta.

  üzerinizden kokusu günlerce gitmez, böylece pahalı ama bereketli de bir parfümdür. 

  tanım: sıktığım gün en az bir kişi tarafından sorulan cefasını da sefasını da çektiğim parfüm. 

  ekstra: erkek arkadaşlar tarafından oldukça sevilir:)

  12 ocak 00:42

  5

  171. Kış parfümümdür.baharatlı ve şekerli güzel ve en çok esmer tenlilere yakışacağını düşünüyorum.içerisindeki paçuli baharatı sayesinde aslında şekerli bir parfümden daha kadınsı bir parfüm olmasını sağlıyor.çok kalıcı bir parfüm aynı zamanda.bir kere sıkıyorum bütün gün mis gibi kokuyorum.

  29 aralık 2019 15:05 7 ocak 20:19

  170. Çok çekici bir kokusu var. Edp sinin kalıcılığı gerçekten çok güzel. 2 fıs tüm gün parfüm kokmaya yeterli oluyor. Tavsiye ederim

  21 aralık 2019 20:20

  169. geçen yıl kendimi ödüllendirmek adına kremini de içeren bir set olarak aldığım parfüm. kokusu böyle bir markadan beklenildiği gibi gerçekten güzel, umduğunuz gibi basitlikten uzak ve kalıcı bence ancak birazcık ağır aynı zamanda. tabi bu kanı zevke göre değişebileceği için mümkünse önce bir mağazada deneyip öyle alın derim. ben körlemesine sadece internetten araştırıp sipariş vermiştim, pişman değilim ama günlük olarak kullanmayı bırakıp onu daha özel günlerde kullanmak için saklamaya başladım. 

  29 eylül 2019 13:04 29 eylül 2019 18:38


  3

  168. Bir zamanlar bayılarak kullanıyordum ama artık kokusuna tahammül edemiyorum neden bilmem. Sanırım son zamanlarda herkes kullandığı İçin. Hem masum hem de güçlü kadın kokusu. Böyle tarif etmek de biraz tuhaf oldu ama izlenimi tam olarak böyle. Vanilya ağırlıklı çiçek de kokuyor. Migrenli biri olarak dikkatli kullanılmasını tavsiye ederim. Kalıcılığı da baya yüksek 

  20 eylül 2019 11:49 20 eylül 2019 11:50

  3

  167. kalıcığı muhteşem ve acayip çekici bir kış parfümü.  çok sayıda yerli ve yabancı markada bu kokunun muadillerinin üretilmiş olmasından kaynaklı olsa gerek, son 3 yıldır her yerde bu parfümün kokusunu duymaktan gına geldi.

  11 eylül 2019 13:27

  166. çok kalıcı ve güçlü bir kokusu var. çiçek kokusu hakim ama vanilya kokusu da hissediliyor. indirime girmesini bekliyorum. iyi bir indirimini yakalarsan 2 tane alacağım. watsons a sevil e her girdiğimde bakıyorum. watsons da 420 sevil de 550 tl. bu ne fark ya.

  11 eylül 2019 10:18 27 eylül 2019 11:30