yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (13)
  • medya (2)
  4

  25. Küçüklüğümden beri çatlak pul pul ve dönem dönem uçuklu dudaklara sahibim. Bu sebepten her çıkan dudak ürününü denemeye and içmiş gibi alırım. Fiyatı sebebiyle uzun süre takip ettikten ve mucize yorumlarını okuduktan sonra indirimden aldım. Ürün gerçekten küçük gibi görünmesine rağmen her akşam sürerek bana en az bir yıl yeter gibi duruyor. Mucize bir etkisi olduğunu söyleyemem ama birkaç gün bunun yerine başka bir ürün kullandığımda da dudaklarımın laneige lip sleeping mask kullandığım zamana göre daha kuru ve çatlak olduğunu farkettim. Kısacası övüldüğü kadar olmasa da faydası olduğunu düşünüyorum. Herşeyin fiyatı bu kadar armışken de bir sene kullanabileceğim bir ürüne 130tl vermek beni çok üzmedi diyebilirim.

  16 mayıs 12:54

  24. çoook büyük heveslerle almıştım. ilk cümleden fikrim belli oluyordur zaten. sephora'da 200tlye satılıyor, ben 1 ay önce indirimden 130tlye aldım. 200'e alsam cinnet falan geçirirdim herhalde. aslında bu ürünün asıl amacı nemlendirmek değil. ilk aldığımda kuru dudağa direkt sürdüm sabah uyandım hani bir numarası yok dedim. sonra adında geçen mask sözcüğüyle geç kalınmış bir aydınlanma yaşadım ahhahd. gece yatmadan nemlendirici sürüyorum hafif emildikten sonra da bunu uyguluyorum. maksat bariyer olsun o nem dışarı çıkmasın, dudak tarafından emilsin. böyle kullanınca baya işe yaradı aslında. indirimli fiyatını hak ediyor. sabah şiş dudaklarla kalkıyorum. özellikle değinmek istediğim şey ambalajı. benim gibi fazla estetik kaygınız, takıntınız (gizlinot: ahags gerçekler :() varsa o kremlerin yanındaki duruşu, pembe ambalajı çok güzel. tam bir prenses gibi hissetme, keyif ürünü aslında. 

  5 nisan 14:08

  3

  23. tam bir pr harikası ürün.

  ne yalan söyleyeyim, ben de şımarıklık yapmak istediğim bir anda satın aldım kendisini. satın almadan önce de deneme imkanı bulmuş ve pek bir numarasını da görememiş olmama rağmen aldım. yoğun yapılı bir dudak balmından fazlası diyen yalan söyler gibime geliyor. ayrıca kavanozda olması da gün içinde kendisini kullanmayı hijyenik sebeplerden dolayı imkansız kılıyor, o sebeple yanımda da taşıyamıyorum. diyecek olursanız ki "bu zaten uyku öncesi sürülen bir dudak maskesi", haklısınız elbette. ancak sabah ayrı akşam ayrı bir dudak rutini oluşturacak halim de yok, en nihayetinde bir dudak nemlendiricisinden bahsediyoruz.

  bu ürünü kişisel bakımını bir ritüel ve/veya hobi haline getirmiş insanlar sevebilir. onun haricinde fonksiyonellik ve fiyat/performans bakımından incelenirse bu ürünün sınıfta kalacağını düşünüyorum.

  10 mart 10:14


  5

  22. Sevmeyenlerin bir şans daha vermesi gerektiğini düşündüğüm dudak maskesi. Yapısı jel ile balm arasında, oldukça yoğun ama yapışkan değil. Pürüzsüz bir dokusu var. İlk kullandığım zamanlarda bir işe yaramadığını düşünmüştüm. Sürüyordum ve sabah normal bir dudakla uyanıyordum yani ekstra nemli hissettirmiyordu ve dudağımda ürün kalmıyordu. Örneğin Kiehl's Buttermask kullandığımda sabahına hala ürün oluyordu dudaklarımda. Ara ara kullanıp beğenmeyip kenara attım. Sonra dudaklarımın kötüleştiği bir dönemde bir iki gece kullanıp etkisini fena bulmadım. Ardından düzenli kullanmaya başladım. Aksatmadan her gece kullandım. Ve yaklaşık bir ayın sonunda dudaklarım herhangi bir ürün yokken nemli, pürüzsüz ve dolgundu. Artık bittikçe yeniliyorum. Sanırım uzun vadede fayda sağlayan bir ürün.

  10 mart 04:34

  21. Satış politikasından kaynaklanarak ben de abartıldığını düşünüyorum. Evet dudakları yumuşacık yapıyor ama 'anlık'. Sonra yine eski haline dönüyor. Fiyatını asla haketmeyen şişirilmiş bir ürün.

  4 şubat 16:34

  1

  20. Kesinlikle abartıldığını düşündüğüm, fiyatını asla hak etmeyen bir ürün. Nemlendirmesi olsa da olur olmasa da olur, parlatıcı özelliği iyi olan dudak balmı desek daha dogru olur. Bir önceki süslünün dediği gibi gece yatarken o kadar parlak bir dudagı napiiim. Gündüz parlatıcı olarak kullanılsa daha cok işe yarar bence

  4 şubat 03:40

  2

  19. Sürüldüğünde güzel nemlendiren ama sonrasında dudakta asla elle tutulur bir değişiklik yapmayan maske. Bütün gece dudağımın üzerinde ne yaptın sen diye sormazlar mi adama laneige? Güzel görünüyor sürünce fakat gece yatarken dudağımız neden güzel görünsün? Gündüz parlatıcı niyetine kullanılabilir. Fiyat/performans çok kötü. Normal bir lip balm alıp sürüp yatın bence.

  24 kasım 2019 18:57


  2

  18. İndirimden mini boyunu satın almıştım bir sene önce belki korendy gibi bir siteden olabilir. Bugun sephoradaki fiyatına yanlış gördüğümü düşünerek gözlerimi ovuşturarak üç kez baktım. İnanılır gibi değil....Sabaha kadar nemlendirme olayında başarılı buldum.Dolgunluk olayını çok fazla yaşadığımı söyleyemem. Güzel bir ürün ama bu fiyata kesinlikle değil. Eczanelerden muadil ürünleri rahatlıkla bulabiliriz. Yazık bu fiyatlara .

  24 kasım 2019 16:10

  5

  17. Dudağı sabaha kadar nemlendirmede gayet başarılı. Hatta sabah kalktığınızda bile hala dudağınızda olduğunu hissedebiliyorsunuz. Ancak akşam yatmadan önce yine dudağınızın kupkuru olduğunu görüyorsunuz. Yani gün içinde veya uzun vadede nemli tutma gibi bir etkisi yok. Birkaç aydır kullanıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla Ayşe Çakar'ın bahsettiği dolgunlaştırma etkisini de veriyor. Ama tabii ki bu fiyatını hakettiği anlamına gelmiyor. Neyse ki bitecek bir ürün değil ve ben indirimden çok uyguna almıştım :)

  24 kasım 2019 05:17 24 kasım 2019 05:21

  3

  16. Hayalini kurduğum lip gloss görüntüsüne ulaştıran dudak maskesi. Tam glass skin makyajlarında kullanılan tarz dudakta 10 kat sürülmüş gibi durmayan doğal bir görüntü veriyor.(gizlinot: Bu+Üstüne lip&cheek tinti hafifçe geçtiğimde yolda durdurup soranlar olmuştu, tam bir mlbb kombinasyonu) Ürünün rengi pembe ama dudakta rengini pek göremiyoruz.

  Yapısının yoğun olması, şekerli hafif, hoş bir kokusunun olması, mat olmaması ve sonuç olarak performansına göre pahalı bulmam herkesle hemfikir olduğum yönleri.

  1-1.5 saatte çoğunluğu emiliyor ve anında yumuşatıyor ama sabah uyandığımda dudaklarım tekrar kurumuş olabiliyor. Etkisi çok da kalıcı değil yani. Kullandığım en iyi lip balm olmadığını(gizlinot: p/f bir yana bana göre burts bees beeswax en iyisi) kesinlikle söyleyebilirim ama kötü bir ürün asla değil. Sevmediğim bir diğer yanı mat rujların altına makyaj öncesi kullanılamaması, hızlı emilmiyor ve rujların yapısını değiştiriyor.

  ruj yerine lip balm da kullanan kişilerdeseniz eğer, ürünün duruşu da sizin için önemliyse güzel de nemlendirsin diyorsanız bakabilirsiniz. sadece mat ruj alıp kullanan ben bile gloss olarak kullanımını çok beğendim.

  24 kasım 2019 01:16 24 kasım 2019 01:18