girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (370)
  • medya (0)

370. 7-8 seans kol altıma gitmiştim. Neredeyse bitmişti. Sonra roaccutane kullanmaya başladım. Ağda ve lazer yasaklandı. Bütün emeklerim çöpe gitti anlayacağınız. Jilet vura vura sıfırladım her şeyi. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum. 

15 eylül 21:29

369. 4 yıl önce alt bacak ve koltukaltlarıma yaptırdım.Bacaklarımda incecik ve çok nadir kıl çıkıyor onları da cımbızla alıyorum farkettiğimde.Koltukaltımda da durum aynı, yılda bir kez yaz öncesi koltukaltıma lazer yaptırıyorum daha rahat etmek için. Genital bölge acıyor diye o zaman yaptırmamıştım ama rahatlığını görünce bu yıl cesaret edip ona da başladım, daha hassas ve pigmentli bir bölge olduğundan hem daha çok acıyor hem de lazerin etkisi daha az oluyor.Yine de istediğim azalmayı sağlayıncaya kadar gitmeyi düşünüyorum.

15 eylül 21:03

368. koltukaltı kararmasından dolayı yaptırdım, benim için kararık olması o kadar takıntı olmuştu ki kıl kısmı gram umrumda değildi. Kıllar orta boy uzunluktayken gittim (gizlinot: Alexandrite makine) acısı ağdayla aynı gibi ama zaten iki tarafın da bitmesi 5 er saniye bile almadı cehennem acısı gibi gelse bile katlanılacak gibi amaaa (gizlinot: lazeri hep böyle yapıldıktan hemen sonra pürüssüz yapacak bir şey gibi düşünmüştüm) bittikten sonra aman yarabbi bu nasıl bir yanık kokusu baya baya keskin hem de. Yapan hanımefendi tahriş olabilir diye krem de sürdü orda bana. Bildiğiniz deri üstünde küçük küçük yanmış kıllar vardı ve onlar dökülmedi. 15 gün sonraya kontrol seansı aldım (gizlinot: atlanmış kıl kökü vardır diye üstünden geçiliyor). İçimdende diyorum ki yahu zaten hepsi kaldı orda bu ne falan, kontrol seansına gelmeden 2 gün önce fırçayla kese yap denildi. İlk yapılan seanstan sonra 3 gün falan o yanık kıllar gitmedi 3 gün sonra dayanamayıp kese yaptım ve hiçbir şey kalmadı gerçek manada hiçbir şey. 2 günde bir kese yapmaya başladım kontrol seansına kadar + keseden sonra avenein nemlendirici kremini sürüp deodorant vs kullanmamaya çalıştım. Kontrol seansına gitmeden 1-2 saat önce tüm koltuk altında belki 1 ya da 2 kıl falan vardı tırnağımla çektiğimde de anına koptular. Seansın üstünden 45 gün geçti hala kıl yok kese yapınca ya da elimle çekince geliyorlar, çıkanlar sarı oluyor genelde onlar tam kopmuyor kökten ama siyah çıkanlar baya dirayetsiz çıkıp kese ya da elle kökten kopuyor. Koltukaltı rengim açıldı ama bunda deodorant kullanmamamın(gizlinot: günde 1 kez tüm banyo yapıyorum, en ufak bir terleme hissettiğimde de koltukaltlarımı yıkamaya özen gösterdim. Deodorant kullanmamanın bedeli ağır:(), kese yapmamın, keseden sonra temiz ve iyileştirmeye yönelik krem sürmemin de işe yaradığını düşünüyorum. Bu güzel deneyimimden sonra ultra beyaz tenli olduğum için bacaklarımda sayılı kıl çıkmasına rağmen kökler hep var gibi görünüyor bacak için de lazer yaptırdığım zaman bu entrynin altına editliyor olucam:)

------------------------------

Tek önerim sanırım doktor olan bir yerde yaptırılması uyduruk güzellik merkezlerinde değil.

Bursadan sorucaklar için yeri önerebilirim temiz, merkezi bir yerde ve doktor kliniği

22 ağustos 21:23 22 ağustos 21:27


367. yüz tüylerim dışında tüylerimi neredeyse bitirmiştir ama yüzde yüz çıkmıyor diye birşey yok kol altina 20 seans yaptirdim şimdiye kadar arada tek tük 3-5 tüy çıkıyor.lazercide de yüz zor biter yada bitmez yapacak bir şey yok dediler.

18 ağustos 11:50 18 ağustos 11:53

366. Soprano ice lazere gecen sene gitmiştim.Yüklü bir miktar da para ödedim.Yaptirdigim süre boyunca ve sonrasında 6 ay pürüzsüz olmak harikaydı.Ama suan koltuk altı ve bacak %80 eski haline döndü.Bikini bölgesi ise tamamen eskisi gibi diyebilirim.Üstelik önceden terleme gibi bir sorunum yokken şuan koltuk altında çok fazla terleme var.Sirt çantası taktigimda veya dar bir gömlek giydiğimde çok kötü bir görüntü oluşuyor.Yaptırdığıma pişmanım açıkçası.Belki yapan merkezle ilgili bir problem vardı çünkü hekim bulunmayan bir merkezde yaptirmiştim.Tavsiyem iyice araştırılıp öyle gidilmesi ve tüm vücut kampanyalarına kanılmamasıdır.

17 ağustos 20:09

365. başlayalı iki seneye yakın oldu. toplamda 8 seans yaptırdım. iki yazdır yaşadığım rahatlık muazzam. 7. ve 8. seansımın arası 6 ay sürdü.bacaklarımda tek tük çıkanlar görünmüyor. kol altı bacaklara göre biraz daha var. genital de diğerlerinden daha uzun sürecek belli. ama kesinlikle işime yaradı. en faydalı harcamam budur diyebilirim bile.

terleme ve koku sıkıntısı bende yaşıyorum ve roll on dışında deodorant kullanmaya başladım.faydası oldu.

17 ağustos 13:42

364. yaklasik 3 senedir alexandrite lazere gidiyorum yuzum icin. kesinlikle ve kesinlikle cozum degil. sadece en azindan 1 ay rahat geziyorum tertemiz sadece bu ise yariyor. igneli yaptiran arkadaslarim da var ama onlarin da bitmiyor. baska cozum oneriniz var mi susluler? omrum boyunca boyle mi gidicek bu? 

19 temmuz 18:05


363. Asla tam olarak bitmeyen sonsuza uzanan bir girdap ama her şeye rağmen sağladı rahatlığa değer. Birçok makineyi denemiş ve hormonal sorunu olmayan biriyim bu arada.

8 temmuz 14:54 ed.9 temmuz 09:07

362. 11 seans genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. iç bölgelerdeki tüyler geçmediği için her seansta frekansı gitgide artırdıkları için son iki seansta öyle yanıklar oldu ki iyileşene kadar ne iç çamaşırı giyebildim ne de düzgün oturabildim. lanet olsun deyip bıraktım. üzerinden bir sene geçtikten sonra bikini bögesinde %90lık bir azalma varken içbölgede yarısı hala duruyor.

ben cahillik edip doktor bulunmayan bir güzellik merkezine gittim bu yüzden yanıklar normal, sizde krem sürün gibi boş cevaplar aldım hep.

gidecek süslüler lütfen çok iyi araştırsın.

7 temmuz 21:15

361. Evet büyük rahatlık. Ama (yazar: gigglebangs) 'ın girdisinde dediği benim için de geçerli. Ter kokum da artış oldu. Yaptıranlar bu etkiyi bilsin de sonra kendilerinde sıkıntı aramasınlar.

7 temmuz 16:05