sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (386)
 • medya (0)

386. İzmir’de ünlü bir yerde 3 sene gittim. Seansları ve kontrol seanslarını asla aksatmadım çünkü kıl tüy olaylarından çook bıkmıştım. Alt bacaklarımda gerçekten çok güzel sonuç aldım çünkü jilet yüzünden baya kalınlaşmıştı amaa onun dışında hüsran hatta keşke hiç bulaşmasaydım dedim. Koltukaltı, yarım kol, genital ve tüm bacak gitmiştim. Kollarımın üst kısımlarında, üst bacağımda çıkmayan yerlerde ve göbeğimde de çıkmaya başladı. Hatta hormonal dengesizlik mi yaptı diye düşünüyorum regl döngüm şaştı çünkü. Terleme olayını bilemiyorum normalde de fazla terlerdim. Uzun dönemdeki etkileri bilinmediği için açıkcası korkuyorum da. Yaptırırken evet büyük rahatlık 3 ayda bir gidiyordum ve bu süre boyunca çok rahattım ama şimdi olmayan yerlerde çıkarmasını ve regl düzenimi bozduğunu düşününce değmez diyorum. 

Not:bu düzensizlik ve olmayan yerlerde de çıkan kıllar yüzünden 2 defa doktora gittim hormonlarımda ve yumurtalıklarımda bir sıkıntı Yok 

15 şubat 09:07 15 şubat 09:16

385. polikistik over sendromuna sahip olup, yaptırmak için hormonlarımın keyfini beklediğim uygulama. ilacı bırakmamla birlikte her şey eskiye dönüyor malum. bu konumda lazer yaptırmak mantıklı olur mu sorusuyla baş başayım. fikri olanlar benimle iletişime geçebilir mi acaba?

15 şubat 01:11 15 şubat 01:11

384. Ömür boyu yaptırmak gerektiğine artık ikna oldum. Yılda 1-2 seansda olsa mutlaka devam etmekte fayda var.

14 şubat 14:39

383. iğneli epilasyonun daha kalıcı olduğunu düşünüyorum. kesin çözüm iğneli epilasyon. lazer ise geri dönebiliyor hamilelik sonrası. bir lazer tecrübem oldu alexandrite lazer göbeğime yaptırdım. sarışınım göbeğimdeki tüyler siyah olmasa da kahve olmuştu. lazere 6 seans gittim hiçbir işe yaramadı. şimdi yeniden düşünüyorum ama bu sefer göbeğime iğneli yaptıracağım. genital ve koltukaltı için ise soprano lazer düşünüyorum. kesinlikle kesin çözüm değil iğneli gibi onu da biliyorum lakin uzun süreli rahatlık

14 şubat 10:19

382. Pcos nedeniyle tüm hormon sistemi altüst olmuş bireylerde işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim, kıldan tüyden kurtulma yöntemi. 

Pcos olup tecrübe etmiş siz değerli kaderdaşlarımı mesaj kutuma beklerim. Editlerimle burada olacağım. 

14 şubat 05:18

381. Kandırmaca.

Tüylerden kurtulmuyorsunuz.

En ufak bir hormonal değişiklikte tüyler eskisi gibi çıkmaya devam ediyor. (bkz: hamilelik)

Kanmayın böyle şeylere.

Tüyleri kökünden aldıktan sonra limonlu tuzlu su uygulayın çok daha etkili.

Doğruları duymaya dayanamayan eksiye çöksün cahil geldiniz cahil gideceksiniz :)

14 şubat 04:31 14 şubat 08:19

380. Birçok kişi memnuniyetini anlatmış, ben bir ekonomist olarak işin matematiksel boyutundan bahsetmek istiyorum. Sizleri bilmem ama ağdaya gittiğim zamanlarda ayda 2 kez kuaförün yolunu tutardım, tüm vücut benim kuaförümde 50 liraydı. 2 aylık ücret olarak bu 200 TL’ye denk gelirdi. Şuanda lazere gidiyorum ve 6 seanslık paketimi 600 TL’ye aldım, lazere gidiş sıklığım çok daha düşük, 2 ayda bir. Yani iki ayda bir kıl tüy işine 100 lira veriyorum. Ağdanın yanında baya ucuz kalıyor. Üstelik batık yok, kızarıp tavuk poposuna dönmek yok, sık gitmek yok, cildim yumuşacık ve pürüzsüz. Ağda bunların hiç birini sağlamıyordu ve 2 katı ödüyordum. Eğer ayda bir bile gidiyorsanız gene daha ucuza geliyor, üstelik lazerin artıları ağdadan kat be kat fazla. Hala yaptırmayan, yaptırmak isteyen süslü varsa mutlaka gidin. Bitmese bile rahatlığı güzel, ben senelerdir gidiyorum. Kol altım, bikini bölgemin üst kısmı, alt bacaklarım tamamen bitti. Üst bacaklarım ve genital bölgenin alt kısmı kaldı, onlara da devam ederim. Ağdadan kat be kat iyidir. 

13 şubat 23:45

379. seans sayımı artık takip etmiyorum, ama sanırım 10-11 kez seansa gittim. ilk 7 seansım 2ayda 1 olacak şekilde baya düzenliydi ancak son 3-4 seansımı ortalama yılda iki kez gerçekleştirdim. çok çok memnunum ve verdiğim paraya 1 gram bile acımıyorum.

beyaz tenliyim ve kıllarım da siyah(dı). izmir mediderm'de tüm vücut olarak anlaştık. Onların sistemine göre 5 ya da 6 seanstan sonra verdiğiniz ücret yarı fiyatına düşüyor. çünkü kıllar da yok denecek kadar oluyo, tüm vücudum 15 dk bile sürmüyodur artık. kollarım ve alt bacak tamamen bitti, koltuk altımda 1-2 tüy kaldı, üst bacağımda keza artık kıl değil tüy halindeler. genital de tam olarak bitmemiş olsa da renkleri açıldı ve seyreldiler. zaten uzmanımın dediğine göre genitalin tamamiyle bitmesi gibi bir durum yokmuş. yine de bu haliyle baya rahat ettim.

7-8 seans sonra çok ihtiyaç duymadığım için tüylerimi seans aralarında hiç ellemedim. genital'i bazen kısaltıyorum. kolatlarıma ve bacaklarıma zamanında seans arasında jilet vurmuşluğum var. siyah siyah geri dönmediler. uzmanım demişti zaten, hamilelik ya da herhangi bir hormonal değişiklik olmadığı sürece ne yaparsan yap o eski haline geri dönmezsin diye.

kısacası odur ki, çok memnunum süslüler, özellikle yazın ay şort giyicem ay bikini giyicem kıllarımı alayım derdim kalmadı. umarım bir gün herkesin lazer yaptırmaya imkanı olur.

13 şubat 23:28

378. Kesinlikle hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri,o kadar büyük bir rahatlık ki neden daha önce yaptırmadığım için kendime kızıyorum.Uzun bir süre hangi cihaza girsem,cihazlar nasıl,herhangi bir zararı var mı diye düşünüp,araştırıp daha sonra bir anda gidip başladığım muazzam olay.

Ben bu ay itibariyle 5.seansımı bitirdim ve tüyler artık neredeyse çıkmıyor,çıkanlar da kendiliğinden dökülüyor.Ama ufak bir tavsiye ben yaz tatili dolayısıyla 1,5 ay kadar ara vermiştim ve daha sonradan öğrendim ki ara vermek durumu en basa döndürüyor ve hiçbir fayda sağlamadan hiç epilasyona girmemiş gibi oluyormuşsunuz.Bunu duydugumdan beri düzenli olarak gidiyorum.Faydasını da cok gördüm çok büyük rahatlık

13 şubat 16:03 13 şubat 16:03

377. Tüm vücut için başladığım ve 2 seansını tamamladığım epilasyon yöntemi. Ben üflemeli alexandrite cihaz ile yaptırıyorum. İlk seanstan sonra üst genital ve koltukaltı tamamen, bacaklarsa kısım kısım döküldü. Düzenli gitmeyi başarırsam iyi bir sonuç alacağımı düşünüyorum.

13 şubat 15:39