yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (395)
  • medya (0)

  395. istanbulda 3 4 senedir gittiğim, tanınmış sayılabilecek merkezde ne yaptıysa kalça üstünü aldıramadım. yok kalınlaşır yok yoğunlaşır. peşin para paket aldığım için bırakamıyorum da. karantinadan önce artık yetti istiyorum dediğimde paket harici 5 yada 7 seans gibi 1000 tl istediler. hadi ordan dedim içimden. böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı ! kalça üstü (gizlinot: popo üstü yani) aldırıken sorun yaşayan, sürekli yapmıyoruz cevabı alan ben miyim !?

  17 mayıs 21:54

  394. üç farklı yerde lazer epilasyona gittim, ilki bir hevesti kyk kredisiyle başlamıştım. kızılayda elos poliklinik tertemiz, gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir yer. ben özel bölge 4 seans gidip sonra da yazın bıraktığım için geçici bir sonuç aldım.

  ikincisi ev arkadaşımın tavsiyesiyle bir güzellik merkezine gittik. o da kızılayda yüksel caddesinde kıytırık bir yer. fiyatının ucuzluğuna aldandım. 7 seans gittim buz lazerdi ve gram acı vermiyordu. gitmez olaydım. kızın dükkanı kapandı. arıyoruz cevap vermiyor vs. bir de maymun gibi olduk. çıktıkça çıkıyor. azalacak dökülecek diye jiletle alıyosun sonu yok.

  İzmir'e taşındığımda bu sefer olacaksa tam olacak dedim bu yıl ağustosta başladım. fiyatı alt bacak, genital ve koltuk altı 400 seans başına. alexandrite lazer. aşırı can yakıyor, kızartıyor kabartıyor. ama lazer demek ki buymuş diyorsun. beşinci seansım bitti virüsten dolayı kontrole gidemedim henüz. her yerimde tek tuk kıl kaldı ama koltukaltları rahatsız etmeye başladı. oralar daha sarı ve ince olduğu için zor görüyormuş. herhalde iki üç seans daha giderim. zaten dördüncü seanstan sonra fiyatta indirim oluyor.

  sizlere de tavsiyem yok güzellik merkeziymiş yok kuaförmüş aldanmayın fiyatına. bir iki sene daha para biriktirin özel hastane poliklinik gibi yerlere gidin. yoksa kısmak yerine hem daha fazla harcarsınız hem de bu süreci uzatırsınız

  17 mayıs 21:29

  393. gerçekten çok güzel bir icattır.herkesin beklentiye girmemesi gerekir yalnız.mesela ben bacaklarımı açıp gösterdiğimde,epilasyonumu yapacak hanım ''oo çok güzel tam istediğimiz kıl tipi''demişti.(gizlinot: swh)

  alexandrite tipi lazerle çok da fazla gitmememe rağmen bacaklarım,kollarım tamamen bitti.koltuk altımda ve paket bölgemde tam sonuç alamadım ama kıllarım seyreldi ve inceldi ki bu da benim için yeterli.

  şimdi yüz,göbek ve sırt için buz lazeri denemek istiyorum,bilgilendirmek isteyen süslüler olursa mesaj kutum açık :)

  17 mayıs 18:36 17 mayıs 18:37


  392. her seansında (gbkz: albert einstein)'a dua edilmesi gereken işlem. zira ta 1917'lerde adam lazeri düşünmüş ve teorik temellerini yazmıştır. o öldükten kırk yıl sonra lazer icat edilmiştir. tabii albert bunu düşünürken işin epilasyona kadar gideceği aklının ucundan bile geçmemiştir.

  bazen böyle kullandığımız şeyler üzerine oturup düşününce, nasıl ortaya çıktıklarını araştırınca ne kadar lüks bir hayat sürdüğümüzü anlıyorum tekrar tekrar.

  16 mayıs 22:39 16 mayıs 22:40

  391. İlk önce beyaz tenli ve siyah kılları olan biri olduğumu belirtmem gerekiyor. Özellikle genital bölgede yoğun, kalın ve siyah kıllara sahibim henüz seanslarım bitmedi ama gözle görülür şekilde incelme ve azalma var. Koltuk altımda zaten az ve küçük bir bölgede var orası neredeyse hiç çıkmıyor. Bacaklarımda alt bacak daha iyi kısım kısım çıkıyor tamamen dökülen yerler de var, üstler zaten ince olduğu için orası çok değişmedi. Genel olarak zaman kaybı yaşamadığım için memnunum çünkü ağda ve diğer işlemler zaman kaybı yaratıyordu ve çok hızlı uzuyordu kıllarım. Alex tipi ve ağız kısmı küçük bir cihaz kullanılıyor ve hastanede yaptırıyorum şimdilik memnunum bittiğinde güncellerim.

  15 şubat 23:37

  390. Bacak,genital,koltukaltı 12 seans gittim. Ben tüylerim siyah tenim beyaz  alex yapalım dememe rağmen yok size diot gerekli dediler ona başladık. 4 seanstan sonra ne bir dökülme ne bir azalma yaşadım. Söyledim hiçbir etkisi yok diye alexe geçelim haklıymışsınız dediler, neyse geçtik. 8 seansta alexe gittim. Alexe gittiğim süre çok iyi gidiyordu bütün bölgelerde %70 e yakın bitme vardı. %30 luk kısım için 2 seans daha ekletip gittim.toplam 12 Seans bittiğinde kalan tüyler %10 du diyebilirim ama  2 ay sonra çoğu tekrar çıktı. Benim için büyük hüsranla sonuçlandı maalesef. 2000 ödedim ben tekirdağda bir güzellik merkezi. Arkadaşlarımın önerisiyle gitmiştim bir tanesinin neredeyse tamamen bitti diğerinin aynı benim gibi tekrar çıktı. Özet olarak Sadece genitalda %30 azalma var. Koltukaltı ve bacakta hiç diyebilirim. Kullandıkları makineleri orijinal mi değildi yoksa yapmaları  gereken dalga boyunda yapmadıkları için mi işe yaramadı bilmiyorum. Birkaç kişiden daha hiç etki almadıklarını duydum. Doğru merkeze gidilmediğinde büyük hayal kırıklığı da olabiliyor.  Parama ,çektiğim acıya , biticek umuduma acıyorum. Bundan sonrasında gitmeyi düşünüyorum ama kesinlikle buz lazer istiyorum. En etkili ve nispeten daha acısız olanın bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü  teyzem ve 3-4 arkadaşım memnun kaldı. Baya bir araştırdım,gidenlerin yorumlarını okudum. Sarı tüylerde etkili olmadığını yazanlar var haricinde çoğu kişi etkili olduğunu düşünüyor. Bu nedenlerle bütçe ayırabildiğim zaman başlayacağım. (link: https://www.buzlazer.com/ Bu siteden) orijinal makine kullanan merkezleri bulabiliyorsunuz. Ben de bu merkezlerden birini tercih etmeyi düşünüyorum. 

  11 şubat 13:56

  389. Koltukaltında 7., genitalde 6., bacakta 2. Ve yüzde 6. seansı tamamladım. Eskişehir’de bir özel hastanede yaptırıyorum. Fiyatı pek çok güzellik merkezi ve diğer özel hastanelete göre yüksekti ama risk almak istemedim. vücut için alex, yüz için diode kullanılıyor. Seanslara düzenli devam ediyorum ve bacak dışındaki diğer bölgelerde ilk seanstan bu yana hiç tüy problemim olmadı. Seanslar düzenli olarak 1,5-2 ay aralıklı olarak planlanıyor. Yani 3-5 tel dışında tüy çıkmamış oluyor. Bu kısmı biraz mantıksız gelse de şu an durumdan memnunum. 8 seanslık paket satın aldım ve estetisyen seans aralarında 6-8 haftayı geçirmememi söyledi. Alex ağdanın 1/3 ü kadar acıyorsa, diode ağdanın onlarca kat fazlası kadar acıyor. Hele ilk seans resmen feleğim şaştı. Ama daha ilk seanstan ciddi bir azalma olunca acısına sonuna kadar değdiğine emin oldum. Bacakta ilk seans sonrası kıl köklerinde siyah noktacıklar oluştu ve sanki pek dökülme olmadı. Keseleme yapsam da kurtulamadım. Neyse ki ikinci seans sonrasında fark oldukça belirgindi ve siyah noktacıklar da azaldı. Tüm vücut işlemi 1 saat kadar sürüyor. Estetisyen tamamen bitme gibi bir durumun, özellikle yüz bölgesinde, söz konusu olmadığını söyledi. Yüz bölgemde aldığımız sonuç onu da şaşırttı. Ciddi bir azalma var. Artık devam etmesem bile olur. Ama 6-7 tane ince tüy var. Onlar için devam edeceğim. Koltuk altı hemen sonuç verdi. Genitalde regl nedeniyle bir seans atlamak durumunda kalınca, iç kısımlarda açık renkli tüyler, tüycük olarak çıktı. Ama eski haline göre öpüp başıma koyarım. Tahminimce bu minik tüycükler kalan kısım olacak. Yılda 1 kez, yaz öncesi gibi, sesans tekrarlamayı düşünüyorum. Böylece tüm yazı rahat geçirebilirim. Paket sonrası alınan seansların ücreti kalan tüy miktarına göre belirleniyormuş. Bu yaz tatilinde bronzlaşamayacak olmak üzse de,  Sonuç olarak o kadar memnunum ki anlatamam. Kararsız olan varsa mutlaka yaptırsın. Zaman ve paradan kazanmak bir yana kafanız rahat oluyor. Ay bıyıklarım çıktı, ay bacağım kıllı diye düşünmekten hayattan soğumuştum cidden. Keşke daha önce yaptırsaymışım. 

  10 şubat 17:57


  388. üsküdarda bir merkeze teyzemin arkadaşının önerisi ile gittim. sağ kolumun tümü ve sağ alt bacağımın yarısı dövmeli diye tüm vücut 8 seans 1800 verdim. hiç memnun kalmadım. ilk 4 seans tüyler döküldü ve sonrasında tamamen durdu. bacaklarımda ve kolumda asla bir dökülme gözlemleyemedim, dökülmeler hep genital bölgenin üst kısmındaydı. bunu belirttiğimde yapan kadın ısrarla aa bak buralar dökülmüş ama diye benim ağdadan dolayı çok önceden kolumdaki ve bacağımdaki kıl çıkarmayı bırakmış bölgelerimi gösterdi. ben de ısrarla oralarımda zaten kıl çıkmıyordu dedim. sonra olay doğum kontrol kullandığım için böyle olmasına geldi. kadın doğum doktoruma bu olayı da sordum ve bana 6 aydan sonra tüyler dökülmeye başlıyor doğum kontrolde, bu yüzden daha çabuk biter demişti. buz lazer hakkında bir bilgim yoktu o zamanlar. bilgim olduğu zaman sorduğumda kullandıkları aletin buz lazer olduğunu iddaa ettiler ama değildi. buz lazer sitesinden kimlerin o makinaları kullandığına bakabiliyorsunuz. kısaca daha uzun gideyim diye atımı az tuttular ve tüylerim dökülmek yerine inceldi. şu an makina bazı tüylerimi bu yüzden göremeyebilir. şimdi bağdat caddesinde bir yere başlayacağım, buz lazer 2300 verdim bu sefer. görüştüğüm kadın çok tatlıydı ve diğer merkezin bana kesin buraları görür dediği yerlerin ince ve sarı tüyler olduğunu (ben bunu zaten biliyordum) eğer köklerim siyahsa görebileceğini, bunu da seanstan sonra anlayabileceğimizi söyledi. kolumu ve bacağımın bir kısmını yapmıyoruz diye diğer yer bana bel ve göbek hediye etmişti. bu yerdeki kadın oralara gerek bile olmadığını söyledi. şu an ilk defa lazere başlıyor gibiyim. pek bir bilgim olmadığı için 1800 zararda olmuş oldum ama yapacak bir şey yok. yani öneren kadın çok memnun kalmıştı ve tüylerinden kurtulmuştu, böyle yapacaklarını tahmin edemezdim. umarım bu yeni gittiğim yerde sonuçlar çok çok daha iyi olur.

  22 aralık 2019 12:47

  387. istanbul anadolu yakasında sözlükten güzel bir klinik önerisi beklediğim muhteşem olay. artık canıma tak etti. araştırdıkça kafam karıştı. beyaz tenli siyah tüylüyüm ancak vücudumun belli bölgelerinde kıllar baya sık ve gür iken diğer bölgelerinde ince çıkmakta. her bölgeye farklı makina aramayı düşündüm ancak ozaman da her kliniğe tek tek sormak gerekecek.

  benim gibi kıl yapısına sahip olan ve gittiği yerden memnun kalan bir süslü bana yardım ederse uzunca bir süre duacısı olacağım.

  edit: euroderm kadıköy şubesinde alexander cihazıyla alt bacak ve genitak bölgesine başladım. biraz pahalı da olsa temiz bir yere benzediği için gittim. şuan için absürd bir durumla karşılaşmadım o yüzden tavsiye ederim.

  ilgilenenler için as estetik adlı klinik de önerilmişti ancak orası evime uzak olduğu için euroderm'e gittim.

  21 aralık 2019 17:55 29 ocak 17:10

  386. Kalıcı olarak kılları bitirmeyi vaad eden bir epilasyon türüdür. 3 seanslık deneyimimde bile kılların çoğunu incecik hale getirmiş ve bir buçuk aya yakın sürede jilet dahi kullanmama gerek bırakmamış uygulamadır. Kıl tipi ve ten rengine göre farklı cihaz seçenekleri var ve beyaz ten siyah kıl kombinasyonundaki kişilere alexandrite önerilmekte. Ayrıca buz lazer uygulamasının da her cilt ve kıl tipine uygulanabildiği ifade edilmektedir. Nacizane deneyimim çok olumlu ve tavsiye etmekteyim.

  30 ekim 2019 22:25