yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (0)

  83. Aynı zamanda avrupa' nin lc waikiki' si olan isveç menşeli h&m' ye koşarak giden insandır. Daha düşük kalitedeki ürünlerine, indirimlerde bile 3 kat fazla para verir.

  26 mart 01:16

  82. kompleksli insandır. bu ne yazık ki bu kadar basit bir psikolojik problem :(

  26 mart 00:57

  81. vucudunuz iyiyse lcw ya da baska marka giymissiniz fark etmiyor, her turlu gideri oluyor. vucut iyi degilse de sac makyaj aksesuar ile zenginlestirilebilir.

  ben lcw dan pek bir sey almiyorum cunku neye elimi atsam polyester. pamuklu olan urunler de cok cabuk dagiliyor. erkek kismi bence daha basarili kumas icerigi acisindan. esime burdan bir ceket almistik, is yerindekiler soruyormus nerden aldin diye. lcw diye gosterince sasiriyorlarmis. keske kadin giyimde de icerige daha dikkat etseler.

  26 mart 00:48


  80. Lcw çocukluğumun markalarından biridir. Birkaç sene önce Lcw mağazasından alışveriş yapmayı bırakmıştım ancak arada yine gider bir kıyafetlere göz atar, çıkarım. Çünkü bazı kıyafetlerini hep kaliteli bulurum hala. Aynı zamanda çok kullanışlı ürünler satarlar. Pek çok mağazaya gidip de bulamadığım tarzda kıyafetleri Lcw'de bulmuşluğum olmuştur. Fiyatları da neredeyse defacto, h&m gibi markalarla benzerdir. Hem kalite hem de fiyat açısından düşündüğümde Lcw'nin neden küçümsendiği merak konusu doğrusu. Markalar insanlara statü satarlar bu doğrudur ama insanları tercih ettiği markalara göre sınıflandırmak, kategorize etmek, küçümsemek doğru değil.

  25 mart 14:59

  79. Markaya takılmam, giyimde takıldığım en önemli konu alacağım ürünün kumaş kalitesidir. Alacağım ürünün pamuklu olmasına dikkat ediyorum ve bu konuda da lcw' nin ürünlerini beğeniyorum. Özellikle bu kış lcw' den degaje yakalı kazaklar aldım, hem çok yumuşaklardı hem de hiç üşümedim çok sıcak tuttu ve bunlara maksimum 50 lira ödedim. Deli gibi övdükleri markalardan alsaydım her birine en az 100 lira ödeyecektim ve iki yıkamada ürünün ağzı burnu kayacaktı. Onun haricinde düz, renkli bluzlardan da çok memnunum ve bunların kışın uzun kollusunu, yazın da kısa kollusunu hem evde hem de dışarıda giyiyorum.Lcw'nin beğenmediğim tek ürünü, eşofmanları.Bunu da hemen diz yeri yapıyor diye beğenmiyorum.Kendi markamızı desteklemek yerine neden yerden yere vuruyoruz anlamış değilim. buradan giyenleri küçümseyen insan tipi 15 sene öncesinde kalıyor zannediyordum, bu dönemde bile varsa çok şaşırırım.

  25 mart 11:33

  78. ben bunun liseden sonra devam ettiğini bilmiyordum. en son converse giymenin cool olduğu zamanlarda gördüm ben bunu.

  25 mart 09:59

  77. bu kış iki tane çok güzel kazak aldım. biri 50 liraya düşmüştü biri 25 liraya. yani toplam 75 tl ödedim, yumuş yumuş kazaklarım oldu. zara'da 70 liraya sadece bluz alabilirdim. 50 liraya aldığım düğmeli örgü hırka ise zara'da 180 liraya gelecekti. 

  aynı örgü hırkanın farklı markalarda üretilmiş halini biliyorum, zara'dakini de biliyorum. kötü demiyorum, ama lcw'dan daha iyi değiller. yerli üretim olduğunda fiyatlar düşüyor, kalite değil. neden insanları daha fazla üretime teşvik etmek yerine kendi markamızı aşağılıyoruz, anlamıyorum. bir insanı marka üzerinden aşağılamanınsa sonradan görmüş insanlara, hatta tam görememiş, alt sınıftan orta sınıfa zar zor geçmiş de ya yeniden alt sınıfmış gibi görünürsem kaygısı taşıyan zavallılara ait hareketler olduğunu düşünüyorum.

  25 mart 01:57


  76. İnditex grubundan 300 liraya aldığı polyester bluzuyle bunu diyorsa ciddiye alınmaması gereken insandır

  25 mart 00:18

  75. Peki bunu diyen insanlarin cogu zaman ceplerinde 5 kurus olmamasi !!

  24 mart 19:28

  74. bunların en sevmediğim türü "kriz yüzünden lc waikiki'ye kaldık," diye ağlayandır. bazı insanların normalinin kendi normali olmasını bir an bile kaldıramayan üst sınıfa atanamamış orta sınıf görgüsüzlüğünü ve hadsizliğini sergiler. denemediği hâlde konuşanlar zaten çenelerini kapatmalıdır. tekstilde genel olarak gerileme yaşadık, yalnız lc waikiki'ye mahsus bir durum değil. vaktinde pek güzel ürünler satmış bir mağazadır, şimdiki hâlini pek bilemem ama kumaş ve dikiş kalitesi yine de çoğu yere bin basar.

  24 mart 19:15