girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (419)
  • medya (28)

419. özellikle yaz ayları hassas cildime pamuklu ürünler dışında nerdeyse her şey zarar verdiği için tişörtlerini gömleklerini bayıla bayıla giydiğim markadır. spor kıyafetlerinde tişörtlerini gayet beğenerek almıştım ancak taytların kumaşı yeterince esnek gelmemişti. geçenlerde baktım gayet güzel kumaş kullanmışlar taytlarda da. doların delice yükseldiği günlerde lcw beğenim de aynı oranda yükseliyor.

7 ağustos 17:28

418. Diz üstü siyah tayt arıyordum ve bulamıyordum bir türlü ve en sonunda elsiva bee<33 (gizlinot: swh) Hem kaliteli kaç kere yıkadim hiç bir gevşeme solma yok, hem de 13 tlydi. Siz de benim gibi yaz akşamları popo kapatan tişört diz üstü tayt spor ayakkabı rahatlığına düşüyorsanız bakabilirsiniz

tanım: ucuz diye adi olduğu düşünülmemesi gereken, güzel ürünleri olan marka

6 ağustos 17:03 6 ağustos 17:04

417. burdan bir (link: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kadin/Sutyen/3145912/569088 sutyen) aldım hemde denemeden göz kararı allahım nasıl rahat nasıl güzel topluyor. pentiden olanlar yatsın daha uzun süre çekmecede bu kadar işe yaramaz rahatsız sutyen kalıbı görmedim. daha çok gömeyim pentiyi hemde pentinin 3 te 1 fiyatına.

edit: link eklendi

6 ağustos 16:43 6 ağustos 17:18


416. Hamilelik ve hemen sonraki dönemde benim için hayat kurtarıcı olan marka. Hamilelikten önce yüzüne bakmazdım ancak 20 kilo alınca büyük beden kıyafetlerindeki çeşitlilikle vazgeçilmezim oldu. Başka markalarda büyük beden ya olmuyor ya da kısıtlı. Büyük beden mağazaları ise hem pahalı hem kocaman dallı güllü babaanne kıyafetleri satıyor. Özellikle pantolon konusunda çok sıkıntı yaşıyordum. Şimdi kilo verdiğim halde arada alış veriş yapıyorum.

31 temmuz 09:07

415. Bebek kıyafetleri fiyat/ performans olarak oldukça iyi. Tasarımlarını da seviyorum gayet işlevsel özellikle şortlu tulumlarını çok beğeniyorum. Lcw’de yöneticilik yapan bir arkadaşım “bebek kıyafetlerini gönül rahatlığıyla alabilirsin, boyasından ipliğine en çok bebek kıyafetine dikkat ediyoruz” demişti. 

30 temmuz 23:22

414. Basic tişört, eşofmanları ve kot pantolonlarını severek kullanıyorum. Gercekten fiyat performans olarak tam yerindeler. Fakat kazak ve sweatshirtlerini o kadar başarılı bulmadım. Kazakları hemen kendilerini bıraktı ve tüylendi. Sweatshirtlerin de kısa zamanda ağzı yüzü kaydı. De facto'nun kazakları da keza bu şekilde. Bu yüzden bu segmentten kazak almanın mantıklı olmadığını düşünüyorum.

30 temmuz 18:54

413. pantolonlarını ve basic tişörtlerini severek kullandığım marka. havlu, mayo gibi şeylerini de kullandım bence fiyat performans olarak gayet iyiler sağlam oluyorlar.

pantolon biraz şans işi ve seçmek gerekiyor mesela bir pantolonum var ağ kısmı daha hızlı eridi açıldı ama aynısını tekrar alıyorum çünkü bu sorun olsa da çok rahat ve rengini seviyorum, vücudumda duruşunu seviyorum ama bollaşıyor daha sık yenisini almak gerek yani.

ama bir tanesi var yıllardır taş gibi ne ağ kısmı eridi ne bollaştı bulamadım görselini ama bilekten fermuarlı. sık sık giyiyorum en sevdiğim pantolonum hala sımsıkı çok güzel duruyor. bulursam bir daha alacağım ama göremedim bu sezon.

ama mango, mavi, defacto, loft, koton, dilvin gibi pek çok marka kullandım ama şu bilekten fermuarlı gibi olanı bulamadım, hepsi eridi, bollaştı.

30 temmuz 14:20 30 temmuz 14:24


412. başka ürünlerini bilemem, bilirim de hepsi adına genel konuşamam, ama tişörtleri pekçok markaya göre daha iyi olan markadır. üstteki süslü de belirtmiş. buradan aldığınız ipince olan değil normal tişörtler asla yamulmuyor. yanda olan dikiş çizgisi bir yıkamada önünüze gelmiyor.

30 temmuz 11:23 30 temmuz 11:23

411. Mağazaya sıktıkları kokuyu iğrenç bulan tek ben miyim? Ürünlerini beğenerek kullanıyorum ama.

30 temmuz 10:07

410. internet mağazasında bikini ve iç çamaşırı hariç tüm kategorideki ürünler manken üzerinde,buna bakıp aşağı yukarı bir fikir edinip satın alıyoruz Herkes mağazaya gitmek zorunda değil,manken üzerinde olmayan bir ürünü hayal ederek almak zorunda değil.her şeyi internetten yapabildiğimiz bir çağdayız.koskoca,bir çok ülkede şubeleri olan bir giyim markasının bikini-iç çamaşırı mankeninin olmaması bir tek bana mı tuhaf geliyor? Madem bu kadar muhafazakarsınız o zaman komple satışını kaldırın. (gizlinot: buna uygun çok güzel bir atasözü geldi aklıma ama anladınız siz)

30 temmuz 10:00 30 temmuz 10:19