4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • oylar (32)
  • medya (4)

172. türkçe "küçük marsilyalı (erkek)" anlamına gelen marka.

duş jeli konusunda hiç seçici biri değilimdir, indirimli olup kokusu rahatsız edici olmayan herhangi birini alır kullanır(d)ım. erkek arkadaşım "bana bi' duş jeli alalım mı ya? seninkiler spordan sonra iyi temizlemiyo sanki" deyince, reyonlar dolusu(migros, rossman, gratis gezildi) "erkekler" için "erkeksi" olanları kokladıkça psikolojim bozuldu; tüm kokular aşağı yukarı, 13 yaşında ergen bir "erkeğin" beden dersi sonrası boca ettiği iğrenç axe kokularına benziyordu taa ki onu bulana kadar: kan portakalı ve safran.

artık favorim markanın erkek serisinden bu arkadaş kiiii bence yapıştırın üniseks etiketini gitsin.

ilgili medya:
1
20 ekim 01:28

171. Kokuları aşırı güzel bunu belirtmeliyim. Çoğu markada olmayan çeşitlere sahip. Ama etki olarak pek fark göremedim. Köpürmesi vs. normal duş jelleri gibi. İndirim zamanında uyguna edinilebilir.

5 ekim 19:46 5 ekim 19:48

170. vanilya sütü olanını kullandım kokusu güzel teni yumuşacık yapıyor ama her şeyde olduğu gibi bunun da fiyatlar eskiye göre baya artmış

5 ekim 15:06


169. vanilya sütü olanını kullandım, köpürmesi güzel, az ürünle rahatlıkla duşumu alabiliyordum, kokusu da iyi fakat kalıcı degil, diğer çeşitleri de denenecek.

5 ekim 14:02

168. nektarinlisi, şakayıklısı ve çileklisinin sırf kokusu için bile alınır dediğim duş jeli. Nemlendiriyor mu bilmiyorum ama çileklisi o kadar gerçek çilek kokusu gibi geliyor ki bazen ağzıma sıkasım geliyor.

Watsons indirimlerinde uygun fiyata alınabiliyor bazı zamanlar görüyorum.

Tabi watsons mağazasındaki güvenlik görevlisi skandalından beri ben boykot ettiğim için başka kozmetikcilerin indirimlerini kovalamaya devam.

5 ekim 12:09

167. kokuları çok güzel olan, teni yumuşacık yapan duş jeli serisi. kokusu yoğun değil insanı daraltmıyor. fazla şekerli de değil. tam kararında. kalıcılığı da çok güzel. favorim çilekli olanı. nemlendirmesi falan da çok başarılı. severek kullanıyorum.

5 ekim 11:08

166. Lavanta balı olan favorim misler gibi kokuyor 

4 ekim 20:58


165. Benim favorim beyaz şeftali ve nektarinlisi. Vücudumu nemlendirdiğine inanıyorum ve kokusu gerçekten kalıcı. Fiyatını saçma bulmakla birlikte gratislerde bir alana bir bedava kampanyalarının olduğunu ve bazen eve shop'ta sepetenize ek indirimli olarak sunulduğunu paylaşmak isterim. Stok yapılabilir ürünlerdendir kendisi. 

4 ekim 18:54

164. argan yağlı ve portakal çiçekli olanına bayıldığım ve bana geçmişte kalan birini hatırlattığı için artık kokusunun bile acı verdiği duş jeli, geçmiş gerçekten geçtiğinde bol bol koklayacağım

4 ekim 17:54

163. çilek kokusuna bayılırım. yıllardır birçok markanın çilekli duş jellerini denedip ancak hepsi şurup gibi kokuyordu. gerçekten çilek gibi kokmasıyla beni kendisine aşık etmiş markadır.

sabun kullanmaya karar verdiğim için yollarımız kısa süreli ayrılsa da ara sıra kendimi ödüllendireceğim tek duş jeli.

4 ekim 17:21