4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • oylar (17)
  • medya (2)

132. Süt olanı kullandığım ama çok bir etkisini hem koku ham nemlendirme olarak görmediğim pahalı bir üründür.

13 temmuz 05:14

131. Türkiye'de yokken kardeşime yurtdışından ısmarlardım. Her gelişinde şişelerce stoklardım. Ama oradan gelenlerin kokuları daha kalıcıydı. Çarşafıma kadar sinerdi kokusu. Bir estetisyen olarak ürün içeriğinde ülke farkı yapılmayacağını biliyorum ama buradakiler neden kalıcı değil çözemiyorum.

12 temmuz 14:28

130. kokularına bayıldım, ayrıca 2 saat sonra hala kokmaya devam eden tek duş jeli olabilir. Yapış yapış bir hissi yok, kese de yapsan vücuttan çıkmamış gibi gelmiyor (bkz: bee beauty duş jeli)  Ben beğendim.

12 temmuz 04:02


129. bence palmolive den daha iyi. yapısı daha yumuşak ve yapış yapış kalmıyor. bu özelliğini sevdim ben, kokuları da güzel.

11 temmuz 23:16

128. Kokuları çok güzel ama bir de kalıcı olsa keşke. Çilek, şeftali ve naneli olanlar favorim.

11 temmuz 18:57

127. Sütlü ve vanilyalı olanı çok seviyorum. Genellikle sütlü olanı kullanıyorum. Koku kalıcılığı konusunda diğer süslülere katılıyorum. Duşta kullandığımda oluşan buram buram koku duştan çıktıktan kısa bir süre sonra kayboluyor. Ben hangi duş jeli olursa olsun vücudumu önce beyaz sabunla yıkıyorum. Çünkü hiçbir duş jeli beyaz sabunun verdiği temizlik hissini vermiyor. Ama kokusu ve cildi yağlandırmaması nedeniyle severek kullanıyorum.

11 temmuz 18:39

126. Diğer marka duş jellerinin köpürmekten, yapay yapay kokmaktan ibaret olduğunu ve arınmayıp temizlemediğini bildiğim için le petit marseillais duş jellerini, duş jeli kullanmak zorunda kaldığım (gizlinot: Tatil zamanları gibi) zamanlarda tercih ediyorum. (gizlinot: Tam olarak temiz olduğumu yine hissetmiyorum)

Ben Shea butter&Akasya lı olan, yoğun nemlendiricili formülünden kullanıyorum. Kokusundan memnunum. Sık sık kullanmış da olsam yine de çabuk bitmiyor, fiyat/performansı şahane bir ürün. Bedenimde alerji yapmadı.

Sabun forever tabi ki ama en beğendiğim, duştan çıkınca yumuşacık hissettiğim tek duş jeli bu

11 temmuz 18:05


125. kokularına bayıldığım ve duştan sonra tende kalan kokusunun tenden tene değiştiğini fark ettim. beyaz şeftalili ve çilekli olan favorim.kuru ciltli olduğumdan nemlendirme ve verdiği yumuşaklık hissi bakımından yetersiz buluyorum. son zamanlarda fiyatı çok yükseldi ve bir artı bir kampanyaları azalmaya başladı. bu ay denebunu kutusundan da deneme boy ürünü çıktı çok mutlu oldum. ancak ürünlerinin temiz içerikli olduğunu düşünmüyorum bu nedenle kullanırken vicdan azabı duyuyorum, onun yerine uygun fiyatlı alterra ürünleri kullanılabilir.

9 temmuz 21:43

124. Beyaz şeftali ve nektarin aromalısını uzun zamandır severek kullanıyordum, hem kokusu ferah geliyor hem de verdiği temizlik hissiyatı yeterli geliyordu ki duş jellerinin sivilcelenmeye ekstra katkı sağladığı ile ilgili birkaç yazı okuduktan sonra fırçalarımı temizlemek üzere banyodaki konumunu değiştirdim. Dove sabun ile devam edeceğim, tekrar döndük kürkçü dükkanına.

14 haziran 03:07

123. Çoğu (Hindistancevizi gibi yumuşak bir aromaya sahip olan çeşidinin bile) varyasyonunun deterjan gibi koktuğunu gözlemlediğimdir.

Lavanta balı, çilek ve vanilya özlü olanlar ise fena değil. promosyonlarda ve indirimlerde alınabilir.

1 haziran 01:33