4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • oylar ()
  • medya (2)
2

156. Şeftalili olanın kokusuna bayılıyorum fakat nedense duşta güzel köpürmediğini düşündüğümden bir kutu bitirip bir daha da almadım. Yves Rocher ve Palmolive yapılarının çok daha iyi olduğunu düşüyorum.

11 ağustos 10:10

1

155. kokularına bayıldığım ve duştan sonra tende kalan kokusunun tenden tene değiştiğini fark ettim. beyaz şeftalili ve çilekli olan favorim.kuru ciltli olduğumdan nemlendirme ve verdiği yumuşaklık hissi bakımından yetersiz buluyorum. son zamanlarda fiyatı çok yükseldi ve bir artı bir kampanyaları azalmaya başladı. bu ay denebunu kutusundan da deneme boy ürünü çıktı çok mutlu oldum. ancak ürünlerinin temiz içerikli olduğunu düşünmüyorum bu nedenle kullanırken vicdan azabı duyuyorum, onun yerine uygun fiyatlı alterra ürünleri kullanılabilir.

11 ağustos 05:37

154. Temizleme hissini de koku kalıcılığını da beğenmedim, Nıvea'ya döndüm.

10 ağustos 22:22


153. Yürüyen şeker gibi ağır bir kokuyla gezmek istemediğim için almadığım, kokusu gereksiz yoğun duş jeli.

10 ağustos 19:06

152. Çam ve deniz rezenesi kokulu olanı muhteşem kokan duş jeli. Çoğu duş jelinin ağır geldiği burnuma ilaç gibi gelmiştir. Ama büyük boyu sanıyorum yok. Kendisini de zar zor bulabiliyorum zaten.

10 ağustos 13:22

151. mandalina ve misket limonu ve akdeniz çileği kokularıyla aşk yaşıyoruz. diğer duş jellerine göre kokuları gerçekten çok yoğun. misket limonlusu çok çok ferah bir his bırakıyor. her seferinde artık almayacağım desem de sadece bu iki koku yüzünden sürekli almaya devam ediyorum.

10 ağustos 12:31

150. Süslüler her almak istediğimde bir 1 alana 1 bedava olaral 2 şişe alıyorum hem çok hesaplı oluyor hem de misler gibi duş almaya devam ediyorum.. favorim misket limonlu olanı , asıl SAKIN YEME reklamını diye bu marka yapmalıydı bence çünkü insan bir düşünüyor o muhteşem konuyu yemeyi :)

sülfatsız olsa daha iyiydi de neyse..

10 ağustos 10:51


149. hiçbir kokusu hoşuma gitmiyor. birkaç çeşidini alıp denedim. başta kokusu hoşuma gitse de sonra sanki şurup gibi geliyor. kullanamadım.

10 ağustos 08:50

148. Artan yağı ve güllü olan pembe şişeden 2 kutu bitirdim nemlendirmesinden de kokusundan da memnundum ancak sıkıldım şimdi rossmanda gördüğüm mavi şişeyi deneyeceğim yosunlu Denizli bir şeydi umarım onu da severim 

10 ağustos 01:21

4

147. Ne kadar olumlu bakarsam bakayım galiba kokularını beğenemeyeceğim. Halbuki ambalajı falan çok tatlı. Böyle sıcak bir havası var. Bendeki Akdeniz narı, bu sefer bunu deneyeyim dedim ama beğenemedim. Kokusu da o kadar kalıcı değil bence. Daha önce Avon’un duş jelini kullanmıştım ve onunki yeterince kalıcıydı. Çabucak bitmesini ümit ediyorum. Yine şans verir miyim? Belki başka bir duş jeline, işte vanilya olsun misket limon olsun. Bunlara belki.

9 ağustos 19:43