4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • oylar (23)
  • medya (2)
2

145. Şeftalili olanın kokusuna bayılıyorum fakat nedense duşta güzel köpürmediğini düşündüğümden bir kutu bitirip bir daha da almadım. Yves Rocher ve Palmolive yapılarının çok daha iyi olduğunu düşüyorum.

11 ağustos 10:10

144. Temizleme hissini de koku kalıcılığını da beğenmedim, Nıvea'ya döndüm.

10 ağustos 22:22

143. Duştan sonra şeker kız candy olmak istiyorsanız ya da turunçgil kokmak istiyorsanız neden olmasın. Ürün bol köpürüyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Çünkü içerisinde ammonium lauryl sulfate gibi Als ve sls gibi hijyen ürünlerinde bulunan klasik kimyasallar yer alıyor. Açıkçası ambalajı ne kadar cicili bicili olursa olsun içeriğini gördükten sonra yine almadıklarımdan. Arkadaşlarımdan kullanan çok; ben genelde onları koklamak yetiniyorum. Doğal sabunlar tercih etmenizi öneririm, özellikle zeytinyağlı ve e vitaminli collagen sabunlar. Cildiniz gıcır gıcır oluyor ve yine güzel kokuyorsunuz, bazikliği dengelemek için de yoğun nemlendirici vücut losyonlarları kullanabilirsiniz. Böylelikle cildinizde kuruma ve çatlama yaşamazsınız.

10 ağustos 19:48 10 ağustos 22:52


142. Yürüyen şeker gibi ağır bir kokuyla gezmek istemediğim için almadığım, kokusu gereksiz yoğun duş jeli.

10 ağustos 19:06

141. mandalina ve misket limonu ve akdeniz çileği kokularıyla aşk yaşıyoruz. diğer duş jellerine göre kokuları gerçekten çok yoğun. misket limonlusu çok çok ferah bir his bırakıyor. her seferinde artık almayacağım desem de sadece bu iki koku yüzünden sürekli almaya devam ediyorum.

10 ağustos 12:31

140. hiçbir kokusu hoşuma gitmiyor. birkaç çeşidini alıp denedim. başta kokusu hoşuma gitse de sonra sanki şurup gibi geliyor. kullanamadım.

10 ağustos 08:50

139. Ne kadar olumlu bakarsam bakayım galiba kokularını beğenemeyeceğim. Halbuki ambalajı falan çok tatlı. Böyle sıcak bir havası var. Bendeki Akdeniz narı, bu sefer bunu deneyeyim dedim ama beğenemedim. Kokusu da o kadar kalıcı değil bence. Daha önce Avon’un duş jelini kullanmıştım ve onunki yeterince kalıcıydı. Çabucak bitmesini ümit ediyorum. Yine şans verir miyim? Belki başka bir duş jeline, işte vanilya olsun misket limon olsun. Bunlara belki.

9 ağustos 19:43


138. akdeniz çileği olanını çok seviyorum. gerçekten güzel kokuyor. köpürmesi ve temizlemesini de iyi buluyorum ama kokusu hiç kalıcı değil 

6 ağustos 01:40

137. sırtımda sivilcelere neden oldu. bir ara kullanıp sivilce sorunu yaşayınca bıraktım bu aralar yine indirimde görünce alayım dedim almaz olaydım tekrar putürlenme ve sivilce yaptı

22 temmuz 22:54

136. Kokularını çok beğendiğim için severek kullandığım ancak üzerinde yazdığı gibi eksta bir nemlendirici özelliğini göremediğim duş jeli -lavanta, şeftali,şakayıkfrezya ve misket limonlusunu kullandım-

16 temmuz 20:55