girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (107)
  • medya (0)

107. kışın kuruluktan dökülen cildimi düzeltmiştir. kokusu duştan çıkana kadardır. kozmetik satan esnaflarda çok daha ucuzdur. portakal çiçeklisi bence en güzel kokanı aralarında

10 ağustos 03:10

106. bence çok güzel köpürüyor bir iki damlası bile yetiyor köpürtmeye.kokuları da çok guzel ama denildiği gibi dustan sonra hiç koku kalmıyor

9 ağustos 20:30

105. duş jellerini indirimde buldukça arada bir satın alıp kullanıyorum. Kokuları güzel olmasına rağmen duştan sonra vücudum kokmuyor. o yüzden favorim malesef le petit marseillais değil, Hacışakir zeytinyağlı duş jeli.

9 ağustos 14:32


104. Çilekli duş jeli efsane olan marka. Bütün duş jellerinden çok çok memnunum cildim sevmediği bir ürün olunca hemen soyulmaya, pul pul olmaya başlıyor bu marka ile henüz başıma böyle bir iş gelmedi. Bir alana bir bedava kampanyaları oldukça (gizlinot: Cansın migros) eve stokladığım nadir ürünlerden.

Zeytinlisini de tavsiye ederim bebek poposu gibi oluyor cildim, tertemiz ve nemli. Üstüne birde krem sürdüm mü yumuş yumuş.

9 ağustos 11:27

103. Katı sabunlarını ve onarıcı el kremini sevdiğim marka. Kokuları çok hoş. Güzel nemlendiriyorlar. Yalnız duş jelleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

9 ağustos 11:22

102. Bizim Türk insanının asla yazıp okuyamadığı bi marka. Bence farklı bir isimle piyasaya sürülebilirdi ülkemizde. 

9 ağustos 11:08

101. Duş jelleri çok güzel kokuyor evet ama temizlediğine inanmıyorum. Kalıp sabunu kurutuyor bir de.

8 ağustos 14:41


100. Sabunlarını duşta kullanmayı çok seviyorum. Bazı duş jelleri gibi cildi yapış yapış yapmıyor. Yumuşak bırakıyor cildi. Kurutmuyor ama ben sadece yaz aylarında deneyimlemiş oldum. Sabun olduğu için kışın* kurutabilir diye düşünüyorum. Duş jellerini henüz deneyimlemedim ama deneyimlediğimde belirtirim.

Edit:*

8 ağustos 12:22 8 ağustos 13:56

99. Vücut şampuanlarının kokusunu çok sevsem de iyi temizlediğine ikna olamadığım marka. 

Hepsini denedim. Evet harika kokuyorlar lakin güzel temizlediğini düşünmüyorum. Ciltte bıraktığı yağlı histen dolayı da olabilir. Bunun yanında sıvı sabunlarını seviyorum. Vücut şampuanı hem güzel koksun hem tertemiz hissettirsin hem de nispeten uygun fiyatlı olsun diyorsanız kesinlikle duru’nun zeytinyağlısını öneririm. Fakat içinde siyah parçacıklar olanı değil. Direkt jel olanı. Böyle bir temiz koku yok. Çok seviyorum, tavsiyemdir.

Edit: Eksileyen suserlar markanın elçisi, reklamcısı vs. falansınız herhalde. Zorunuza gitmesin, beğenmek zorunda değiliz. Keyfim hangisini isterse onu kullanırım. Bilginize. Eksileyen elleriniz dert görmesin.

8 ağustos 12:14 8 ağustos 14:53

98. eşimin her 4-5 banyoda neredeyse erittiği katı sabunları harika. Özellikle şeftali ve portakal çiçeği özlü olan çok güzel kokuyo. Ben duş jellerinş kullanıyorum oldukça kalıcı kokusu ve bereketli bir ürün. Vanilyalı, çam ve deniz rezenesi, pamuk ve gelincik kokulu olanı favorim

8 ağustos 09:04