girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (1)

46. ikisi de bausch and lomb'a ait olmasına rağmen biotrue ve renu algısına kapılan ben, yıllardır hep biotrue kullanıyorum ve aşırı memnunum. en son eczaneye gittiğimde biotrue kalmadığı için renu aldım, paketten çıkardığımda görsel olarak biotruenun aynısı olduğunu farkedince anladım aynı marka olduğunu. renudan da memnunum ama biotrue yu her zaman tavsiye ederim.

16 nisan 16:46

45. şiddetle optie free express tavsiye ederim, hatta maddi açıdan zorlanmayacak olanlara pure moist versiyonunu denemelerini öneriyorum. ilk lens kullanmaya başladığım zamanlarda renu kullanıyordum lenslerim gözlerime yapışmış gibi oluyordu. ne zaman ki opti freeye geçtim huzura erdim diyebilirim. geçen sene n11 de kampanyalı setle beraber pure moist versiyonunu hediye etmişlerdi, opti free express e göre daha nemli tutuyor yumuşacık bir his veriyor cidden ancak fiyatı yüksek olduğu için express versiyonla devam ediyorum.

16 nisan 16:42

44. 6 senedir lens kullanıyorum, ilk bir iki sene ismini bile hatırlamadığım birkaç marka denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım sonra biotrue ile tanıştım, gerçekten üstüne tanımıyorum. En son atasundan üç al iki öde kampanyasıyla almıştım, çok da uyguna gelmişti, haberiniz olsun güzellikler.

16 nisan 16:15


43. Dokuz yıldır lens kullanan biri olarak biotrue derim.biotruedan önce çok farklı markaları kullandım.opti free,renu,solocare,elegance....falan.fakat aşırı rüzgarlı havalarda veya gün içinde bilgisayar ekranına bakmama bağlı gözlerimdeki batma,iğnelenme hissi hiç geçmiyordu.devlet hastanesinin mesai saatleri bittiği halde nöbetçi doktor vardır diye gittim.göz muayenesi de oldum bu şikayetimi de söylediğimde doktor bana biotrue'yu önerdi ve göz yaşına en uygun lens solüsyonu olduğunu söyledi.kesinlikle tavsiye edebileceğim bir solüsyon.garanti üç yıldır biotrue'yu kullanıyorum.benim için değiştirilemez şeylerden...

16 nisan 09:04

42. Renu, biotrue vs aklıma gelmeyen başka markaları denedim. Ama optifree ile 8 yıldır düzenli bir ilişkimiz var. Bebeğim hiç batma hissi yaşatmıyor. Ki yanma hissi bile neyse ama, lensin göze oturmadığını hissedip batma yapması katlanılmazdır.

15 nisan 23:45

41. biotrue candır gerisi heyecandır

15 nisan 21:14 15 nisan 21:15

40. lensleri yıkamak, temizlemek ve saklamak için kullanılan solusyon. kontamine olma riski fazladır. kapağına dokunmadan kullanmanız tavsiye edilir. eğe kontamine olursa-yani içinde mikrop ürerse kullandığnız lensler mikrop yuvası haline gelir ve gözlerde ağır enfeksiyon olabilir. ben sırf bu korkum yüzünden günlük lens kullanıyorum.

15 nisan 20:19


39. biotrue'nun üzerine tanımam ya. eskiden optifree kullanıyodum, iyiydi hoştu ama gözümü fazlaca kurutmaktaydı. biotrue'yu keşfettik sonra rahata erdim resmen.

15 nisan 18:07

38. Lens kullanmaya başladığımdan bu yana sadece biotrue markasını kullandım, çok rahat ettiğim için başka markaları deneme macerasına girişmedim hiç. Benim gözümü yakmıyor ve lenslerimi gerçekten iyi temizlediğini düşünüyorum. Yeni lens kullanmaya başlayacak arkadaşlarım sorduğunda da önerdiğim bi marka kendisi.

Bazen gözlerim çok kuruduğunda gözyaşı damlam bitmişse kullanıyorum ve etkili oluyor gayet. Lensi taktıktan sonra hafif batma sorunu olursa da yine gözüme damlatıyorum rahatlatıyor. Lensi iyi temizleyen solüsyonların lensin ömrünü uzattığını da düşünüyorum ama bu konuda kesin bir bilgim yok.

15 nisan 17:41 15 nisan 17:41

37. solo care, renu, opti free, biotrue markalarının hepsini kullanmış bir insan olarak benim tercihim opti freeden yana. yanma hissini bir tek onda hissetmedim çünkü. söylemeden geçemeyeceğim biotruenun lensi bir tık daha iyi temizlediğini düşünüyorum ama bende hafif bir yanma hissi yarattığı için kullanmıyorum. ama o renu yok mu? yemin ediyorum gözlerinden ateş çıkaran bir pokemon gibi hissediyorum kullanınca. renu kullanabilen bir insanın gözleri benim nazarımda on kaplan gücündedir :)

15 nisan 14:21