yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (1)

  48. uzun zamandır antreamanlarını denemek istediğim ve karantinayı fırsat bilip başladığım kişisel antrenördür. Ev küçük olunca adım sayısı da çok az oluyor gün içinde bu sayde artırmaya başladım. Günde 1 kere leslie + yarım saat pilates şuanki spor günlüğüm. Günde iki kere yapanlara saygı duydum.

  28 mart 22:11

  47. eve kapanmış melankolik halimden kurtulmak için 1 mile happy walk egzersizine başladığım enerjik teyze. aylardır tek hareketim dershaneye gidip gelmek olduğu için ve yaklaşık 2 haftadır da yattığım yerde çukur oluşturduğum için kaslarım resmen pelteye dönüşmüş. o yüzden başlangıç yapabileceğim kolay bir egzersiz istiyordum ve bu tam aradığım şeymiş yahu. şuncacık hareketlerde bile nefes nefese kaldım varın halimi siz düşünün. bence bir egzersizi tamamlayabilmek de çok iyi motive ediyor. mesela şu 3 haftada karın kası vs gibi videolara pelte halinde kaslarla başlayıp bitiremeden olduğum yere yapışınca moralim çok bozuluyor benim. leslie teyzem o enerjik haliyle hem cesaretlendiriyor hem de egzersizi tamamlayabildiğiniz için devamlılığı sürdürmeniz kolaylaşıyor. gittikçe mileları artırmayı düşünüyorum ben. kısaca egzersize yeni başlayacak olanlara tavsiyemdir.

  25 mart 12:09

  46. Evde olduğumuz şu günlerde, başlığı yeniden yukarı taşımak istedim. Hem vaktimizi verimli geçirmek hem de forma girmek isteyenler için leslie güzel bir başlangıç olabilir. Hali hazırda spora devam etttiğim için 5 mile yaptım bugün, şimdi biraz da pilates eklemeyi düşünüyorum.

  İlk kez başlayacaksanız daha düşük mesafelerden başlayıp düzenli olarak arttırabilirsiniz, video bittiğinde daha enerjik hissedeceğinizi garanti ediyorum

  16 mart 15:26


  45. düzenli yapıldığında etkisini görüyorsunuz. insanı kan ter içinde bırakıyor. evde spor yapmaya güzel bir alternatif. ama allah adı verdim bi sus leslie ya. sesi kısıp yaptım bi yerden sonra. keşke totişimi kaldırıp yine yapabilsem :(

  5 nisan 2019 11:18

  44. Sıfır spor geçmişiyle, yaklaşık 3 haftadır sabahları dışarıda 3 km kadar hızlı tempo yürüyorum.

  Dün gece geç yattım sabah uyanamayacağım belli hadi dedim şu 3 mili deneyeyim. Kendimce yavaştan kondisyonum da var ya 1 az geldi gözüme.

  Ama sabah 3 mil yapacak kadar da uyanamadım. 15 dk geç kalsam bir şey olmaz diyip 1 mile giriştim ve gördüm ki ben kir gezisi yapar gibi yürüyormuşum. Resmen yıllar sonra kaslarının çalıştığını farkettim. Daha duşa girmeden yazmak istedim (gizlinot: Bebiş uyandı, emzirme molasi)

  Yalniz dikkat odadaki temiz hava çok önemli. Kızdan dolayı cam açamadım ama bur sonrakine farklı bir çözüm bulacağım

  5 nisan 2019 07:21

  43. Bu kadın bir tanedir. Bu kadın bana 1 kilo kaybettirmiştir. Gülüşüne kurban olduğum.

  1 mart 2019 19:32

  42. havadan ya da üşengeçliğimden egzersiz yapmak için dışarı çıkmak istemediğim günlerde "kaldır kız kıçını" diyen ana imgesiyle gözümün önüne gelip benim için kilo verme sürecimi(gizlinot: ya da süreçlerimi) hızlandıran hanımefendidir. hiç yoktan iyidir diyerek 15 dakikalık 1 mil programını uygulayıp hadi 1mil daha yapayım diye diye bir saati egzersizle geçirdiğim çok oldu bugüne kadar. ben yürüyüş yapmayı da seviyorum ancak, bütün kas grupları yeterli çalışmıyor haliyle yürüyüş esnasında. leslie ile birlikte çalışırken birçok kas grubunu birlikte çalıştırmış oluyorsunuz ve yürüyüşe nazaran sıkılaşmaya kesinlikle daha yardımcı. ikisi arasındaki tek olumsuz fark ise leslie'yi doğadaki temiz havadan mahrum kalarak yapmak. o kadarcık da olsun diyor ve "walk walk walk" diyerek yürüyoruz arkandan ablacım.

  ilgili medya:
  1
  1 mart 2019 17:32


  41. Çok güzel bir enerjisi var. Her gün 1 km yürüyoruz beraber (gizlinot: Sanki evde benimle birlikte yürüyormuş gibi hissediyorum :)dışarıda yürüyüş yapma imkanı olmayan ya da dışarıda yürümeyi sevmeyen insanlar için harika bir alternatif. Ben her hafta başka bir videosunu izlemeye çalışıyorum. Böylece farklı farklı birçok hareket de eklemiş oluyorum yürüyüşlerime. Aslında 3/4 km yapmak çok daha yararlı olacaktır; fakat ben en fazla 1 ya da 2 km olanları yapiyorum. Ondan sonra başka bir egzersiz programı yaptıgım için fazla yorulmak istemiyorum. En büyük artısı 15 dk içinde 1 km yürütüp yanında farklı hareketler ekleyerek tüm vücudu çalıştırması. Normalde 1 km yürüdüğüm de asla aynı etki olmuyor. Dışarıda yürürken de o hareketleri yapamazsın zaten :)

  Yediklerime de dikkat ediyorum, şekeri kestim.  Marta kadar hiç tartılmama kararı aldım. Mart ayında farkı yazacağim -umarım fark olur- 

  (link: https://m.youtube.com/watch?v=qJ7lgODE2uY En iyilerden biri)

  18 ocak 2019 14:10 18 ocak 2019 14:12

  40. denemek için geçen hafta 3 mil olan bir videosunu yaptım. açıkçası beni zorlamadı, terlemedim de. bu hafta bir daha deneyeyim dedim ve iki elime de yarım kilo ağırlık alarak yaptım egzersizleri. bu sefer çok daha iyi oldu, terledim en azından. ben spora gidemediğim günlerde hareket olması açısından ağırlıklarla evde yapabilirim.

  sonuç olarak eğer düzenli spor yapan birisiyseniz sizi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum, eğer başlangıç iseniz tam size göre.

  14 ekim 2018 19:00

  39. özellikle (link: https://www.youtube.com/watch?v=DYuw4f1c4xs&t=1916s şu) videosunu yapanların ciddi anlamda faydasını gördüğünü belirttiği fitness eğitmeni. yaz sonuna gelmiş olsak da başlamak için geç değil diye düşünüyorum. belki ilk etapta 45 dakika uzun gelebilir ama 15 15 15 diye arttırarak 45 tamamlanabilir belli bir süre zarfında sanırım. gelişmelere göre editlemeyi hedefliyorum, umarım devam ettirebilirim. 

  4 ağustos 2018 18:35