girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (0)

47. Hayatımda gördüğüm en saçmasapan satış sitesi olduğunu söylemiş miydim? Söylediysem bi daha söylemek istiyorum. 

Allison diye birinden sürekli olarak İngilizce otomatik mesaj geliyor. ürünümü satmama yardım edecekmiş. Botun da böylesi!

18 haziran 10:52

46. mütemadiyen "fiyatta pazarlık payı var mı?" mesajı aldığım platform.

bot olduklarından şüpheleniyorum.

9 haziran 23:21

45. Burdan yürüyen insanlara karsı çözümü, kullanıcı adımı mahmut diye değiştirmekte buldum :)

17 nisan 11:13 17 nisan 19:14


44. İlk çıktığı zamanlarda bi heves yüklediğim uygulama. Benim başıma da diğer süslülere benzer şeyler geldi. Hatta bi tanesİ direkt "şurda şurda buluşalım bi kahve içelim aslında ürüne ihtiyacım yok ama başka türlü benle görüşmeyi kabul etmezsiniz diye bu bahaneyle yazdım" bile demişti. Zaten bu kadarı da olunca sildim telefonumdan appi.

17 nisan 09:47

43. fikir harika ancak işleyiş çok bozuk. İki kere ilan koydum ikisinde de kekoşların "buluşalım bir de çay ısmarlayım" gibi saçma sapan tavırlarına maruz kalınca sinirden sildim. Tinder falan olsa anlıcam da ya ikinci el eşya satma-almaya yarayan app yani nedir bu ya.

17 nisan 09:32 17 nisan 10:00

42. buraya koyduğum topuklu ayakkabılar için hergün mutlaka mesaj aldım, ama hiçbiri kadınlardan değildi. eşi için alacak gibi mesaj atıp, ayakkabıların az kullanıldığını söylediğimde "daha fazla kullanılmışı yok mu" diye soran bıyıklı dayılar, direkt olarak "bu ayakkabılarla birini çiğnediniz mi" diye konuya dalanlar, "kusura bakmayın sizi rahatsız etmek istemiyorum ama benim fetişim var, bana kullandığınız ayakkabılarınızı verebilir misiniz" diyen kibarlık timsalleri yüzünden hiçbir şey satmadan silmiştim uygulamayı.

16 nisan 15:56

41. ürün almak için değil tanışmak için alıcıymış gibi davrananlarla, ölücülerle dolu uygulama. derhal silindi.

16 nisan 15:42


40. tinder ın satış matış dönen verisyonu.

16 nisan 12:29

39. Resmen "dating app" olayina donmus site. Ben de bi ara bi seyler satmak icin uye olmustum. Birisi yazdi. Ben de yeniyim ya simdi, tahmin edemedim o amacla da kullanabilecegini. Satin alacagi urunle ilgili soru sormasi gereken sahsimiz, sohbet etmeye donunce "isterseniz yarin esim getirsin urunu size" dedim. O saatten sonra ses yok ahaha. 

16 nisan 11:11

38. buradan köşe koltuk bakmaya çalışıyorum aylardır uygun fiyata. sürekli imalatçı firmaların ilanları çıkıp duruyor, çok sinir bozucu bir durum. hayır yani senin zaten mağazan vs var, ekstra satış için niye böyle uygulamaları kullanıyolar anlamıyorum.

15 nisan 22:55