sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (0)

  79. "İlgileniyorum" kelimesinden tiksindiren uygulama.

  25 mayıs 20:02

  78. Türlü sapıklıkların döndüğü uygulama.

  Likit aydınlatıcımı satışa koydum, “eşiniz mi aldı size, kavga mı ettiniz neden satıyorsunuz” diye mesaj geldi. Tulum koydum “size çok yakışmış parasını göndereyim ama satmayın” diye mesaj geldi. Rastgele bi giysi için “ben bunu alayım parasını vereyim ama siz bana ayakkabınızı verin” gibi teklifler sunuldu.

  Amacına göre kullanmak o kadar zor ki gerçekten, midemi bulandırmaktan başka bi işe yaramadı.

  25 mayıs 03:52

  77. arabayla tasınacak ürünü evine hatta 1 saatlik yola otobusle getirmeni isteyenlerle bile karsılastım.fiyatları bilerek şişirerek yazmak gerekiyor olabilecek en uyguna son haline koyuyorum 10 tl indirmezsen almıyorlar psikolojik olarak şartlanmıslar gibi orada gorunen rakamdan dusurmek gerekiyor.kesin alıcı oldugunu dusunmediginize yada almak için yola çıkıp muhitinize gelmeden tel vermeyin.ilk mesajda almak isteyip numara isteyen kesim var sonra toz bulutu oluyorlar.

  25 mayıs 02:42

  76. Ölücüler olmasa güzel uygulama aslında. Piyasa değeri 350 TL olan ürüne (2 kere kullanıldı hiç bir deformesi yok) 200 tl fiyat yazmışım 100 tl olur mu diyo. Gel ablam üstüne para veriyim. Gebzeden kadıköye almaya gelicem yol parasını düşersin dimi yazıyor adam hahahshha. Neyse... Onun dışında 2-3 tane ürünü sorunsuz elden çıkardım. Herkes amacına uygun ve kullanırsa baya güzel uygulama. Yalnız kızlar ayakkabı falan satışa çıkartmayın 1 saatte 10-15 tane sapık dadanıyor hemen. İnsanların saçma sapan fetişleri varmış, letgo sayesinde öğrenmiş oldum maalesef hahahaha. Erkek ismiyle profil açarsanız daha rahat ederseniz mümkün olduğunca da telefon numaranızı paylaşmayın benden söylemesi

  25 şubat 18:27 25 şubat 18:28

  75. Geçenlerde buzdolabımızı değiştirdik ve eskisi iyi durumda olduğu için buraya koyduk. Neyse, yine ölümyiyenlerle bir pazarlığa oturduk ve sattık. Konuştuğumuz adam akşam gelip alacağını belirtti. Akşam dediği saatte geldi kapıyı özellikle bir erkek arkadaşım açtı. Ulan sapık 2 dakikada ablamı görmüş. Tabi bundan önce konum paylaşmak adına ablam cep numarasını verdi. Buzdolabı gitti üstünden bir gün geçti, adam ablama yazıyor. "Selam nasılsın bir şey soracağım". Tabi biz kıllandık hiç cevap vermedik, tekrar yazınca engelledi. Bu sefer sms attı çok afedersiniz hayvanoğlu "beni neden engelledin, seninle görüşmek istiyorum". Evimizi bilen bir adam, ve sadece iki kadın yaşıyoruz. Hal böyle olunca korktuk ve konuya babam dahil oldu gerisini tahmin edersiniz küfür, kıyamet, tehdit. Bu girdiyi yazarken amacım kimseyi korkutmak değil. ama artık uygulamayı insanlar bu amaçla kullanmaya başlamış, aklınızın bir köşesinde olsun.

  25 şubat 16:31

  74. 1 aydır bu lanet ortamda telefon arıyorum. delircem artık sabrımın son sınırındayım. kullananlar bilir, “Boş muhabbet yapacak olan yazmasın” diye fiks bi ilan açıklaması var burda.

  Ben bayılıyorum kardeşim senin nemrut profil fotona baka baka gecenin birinde kırık ekranımdan seninle muhabbet etmeye.  Günüm geçmiyor biliyo musun?  rahat uyuyamıyorum böyle senin gibi tanımadığım denyolarla boş muhabbet yapmazsam.  

  Herif sattığı telefonun kaç gb olduğunu yazmamış kaç gb diyorum, “boş muhabbet yapacaksan yazma” diye beni azarlıyor. İlana yazmamışsınız kaç gb diyorum, “öğrenciyim paraya ihtiyacım var ondan satıyorum al bu numaram düşün taşın alacaksan yaz “ diye numarasını atıyor. 

  Ben farsça mı konuşuyorum ya? delirttiniz bak insanı.

  15 ocak 02:09

  73. Süslüler bir tek ben mi bıktım bu tür başlıklardan ya gardrop bir bu iki, ama süslü sizin satış yaptığınız adresleri duyuracağınız biz platform değil sözlüğün amacı bu değil bizene siz ne satıyorsunuz konu dışı başlığına yazın lütfen. Satıcı sözlüğe döndü iyice.

  Tanım:İnsanların ikinci el eşyalar sattığı alışveriş sitesi.

  21 kasım 2018 22:31

  72. Taşınırken gereksiz ne varsa sattığım ve neye ihtiyacım varsa aldığım uygulama. Bir yıldan uzun süredir telefonumda yüklü. Geçenlerde amcanın biri maksat muhabbet diye bir mesaj attı engelledim gitti. Bunca zamandır başka hiçbir olay yaşamadım taciz vs. İsmim de gayet kendi ismim. Bu kadar taciz olayı çok tuhaf geldi ki kozmetik vs de yüklediğim oldu sadece ev eşyası değil

  15 kasım 2018 23:16

  71. türkiye için,kullanıcı profili oluştururken mümkünse cinsiyet belirtilmemesi hatta absürd bir takma isim alınması gereken 2. el eşya alım-satım uygulaması.

  masanızı sandalyenizi satarken,çok ateşli tekliflerle profiliniz taciz edilebilir.

  15 kasım 2018 23:09

  70. Birkaç sene önce ev eşyası almak için yüklenmiştim. Ama hiç kullanmadım, 3 de kere sildim. Her silmişimde bir şeyler kayboldu ya da kırıldı. Kıymetli bisikletim çalındığında belki satmaya çalışırlar diye tekrar indirdim. 6 ay geçti umut kalmadı bende sildim tekrardan. Yeni alıp kendimce bir sürü para döktüğüm canım gözlüğüm çalındı bir gün sonra. Tüm batıl duygularımla uygulamayı yine indirdim. Kullanma ihtiyacım olmadığından gözüme battı hep ve sildim 1 ay sonra. Geçen birkaç günün ardından öğrencim ile çarpıştık ve telefonum kırıldı. Yine o ilkel duygular ile indirdim.

  5 ay sonra hayatımda ilk defa 3 parça mobilyamı satmak için resim yükledim. Tek tük istediğim fiyatın yarısına almak isteyen kişiler oldu. Belki 3 gün içinde 30 dan fazla kişi ile konuştum ve satıldı. Ama bir kişi bile kaba davranmadı. Sanırım birazcık şanslıyım.

  Olumsuzluklara maruz kalan süslüler sizin adına üzüldüm gerçekten kötü bir tecrübe yaşanılan. Kahrolsun pis sapıklar!

  15 kasım 2018 20:35 15 kasım 2018 20:37