yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (0)

  79. ilk açtığımda bir elbisemi koymuştum sapığın biri sohbet etmek amacıyla yazmıştı elbise de satılmayınca bir süre sonra silmiştim uygulamayı. geçenlerde tekrar yükledim taşınıcaz bu yüzden odamı komple yenilemek istiyorum eskileri satayım elime biraz para geçsin dedim küçük bir kitaplığım vardı onu ve masamı sattım. böylece istediğim yeni masa için para çıkmış oldu hiç yoktan iyidir. sohbet amacıyla yazanlar ve sürekli fiyatı haddinden aşağı çekmek isteyenler dışında problem yok. ayrıca numara gerektiğinde babamın numarasını veriyorum.

  7 ağustos 20:51

  78. Bu cuma olacak Harbiye Yıldız Tilbe konserine arkadaşımın annesi ameliyat olduğu için gidemiyoruz. Merdiven biletleri bile 145 lira şu an, M bloktaki 2 kişilik yerimiz için 250 liraya ilan açtım. Düşünen varsa buyrun:

  https://tr.letgo.com/tr/i/9-agustos-yildiz-tilbe-harbiye-konser-bileti_6ac66a94-ca81-4ed0-b130-0513d6030476

  7 ağustos 17:01

  77. Kullanmadığım halı, topuklu ayakkabı ne varsa sattığım uygulama.

  Yalnız burayı sohbet siteleriyle karıştıran bir sürü insan var (insan demeye utanıyorum onlara.) Attığım dümdüz elbise fotoğrafına tav oluyor adamlar ya. Ya ağır bastırılmış duyguları var ya da ugrasacak başka isleri yok. Hanzolar!

  19 temmuz 09:20

  76. "İlgileniyorum" kelimesinden tiksindiren uygulama.

  25 mayıs 20:02

  75. Türlü sapıklıkların döndüğü uygulama.

  Likit aydınlatıcımı satışa koydum, “eşiniz mi aldı size, kavga mı ettiniz neden satıyorsunuz” diye mesaj geldi. Tulum koydum “size çok yakışmış parasını göndereyim ama satmayın” diye mesaj geldi. Rastgele bi giysi için “ben bunu alayım parasını vereyim ama siz bana ayakkabınızı verin” gibi teklifler sunuldu.

  Amacına göre kullanmak o kadar zor ki gerçekten, midemi bulandırmaktan başka bi işe yaramadı.

  25 mayıs 03:52

  74. arabayla tasınacak ürünü evine hatta 1 saatlik yola otobusle getirmeni isteyenlerle bile karsılastım.fiyatları bilerek şişirerek yazmak gerekiyor olabilecek en uyguna son haline koyuyorum 10 tl indirmezsen almıyorlar psikolojik olarak şartlanmıslar gibi orada gorunen rakamdan dusurmek gerekiyor.kesin alıcı oldugunu dusunmediginize yada almak için yola çıkıp muhitinize gelmeden tel vermeyin.ilk mesajda almak isteyip numara isteyen kesim var sonra toz bulutu oluyorlar.

  25 mayıs 02:42

  73. Geçenlerde buzdolabımızı değiştirdik ve eskisi iyi durumda olduğu için buraya koyduk. Neyse, yine ölümyiyenlerle bir pazarlığa oturduk ve sattık. Konuştuğumuz adam akşam gelip alacağını belirtti. Akşam dediği saatte geldi kapıyı özellikle bir erkek arkadaşım açtı. Ulan sapık 2 dakikada ablamı görmüş. Tabi bundan önce konum paylaşmak adına ablam cep numarasını verdi. Buzdolabı gitti üstünden bir gün geçti, adam ablama yazıyor. "Selam nasılsın bir şey soracağım". Tabi biz kıllandık hiç cevap vermedik, tekrar yazınca engelledi. Bu sefer sms attı çok afedersiniz hayvanoğlu "beni neden engelledin, seninle görüşmek istiyorum". Evimizi bilen bir adam, ve sadece iki kadın yaşıyoruz. Hal böyle olunca korktuk ve konuya babam dahil oldu gerisini tahmin edersiniz küfür, kıyamet, tehdit. Bu girdiyi yazarken amacım kimseyi korkutmak değil. ama artık uygulamayı insanlar bu amaçla kullanmaya başlamış, aklınızın bir köşesinde olsun.

  25 şubat 16:31

  72. 1 aydır bu lanet ortamda telefon arıyorum. delircem artık sabrımın son sınırındayım. kullananlar bilir, “Boş muhabbet yapacak olan yazmasın” diye fiks bi ilan açıklaması var burda.

  Ben bayılıyorum kardeşim senin nemrut profil fotona baka baka gecenin birinde kırık ekranımdan seninle muhabbet etmeye.  Günüm geçmiyor biliyo musun?  rahat uyuyamıyorum böyle senin gibi tanımadığım denyolarla boş muhabbet yapmazsam.  

  Herif sattığı telefonun kaç gb olduğunu yazmamış kaç gb diyorum, “boş muhabbet yapacaksan yazma” diye beni azarlıyor. İlana yazmamışsınız kaç gb diyorum, “öğrenciyim paraya ihtiyacım var ondan satıyorum al bu numaram düşün taşın alacaksan yaz “ diye numarasını atıyor. 

  Ben farsça mı konuşuyorum ya? delirttiniz bak insanı.

  15 ocak 02:09

  71. Süslüler bir tek ben mi bıktım bu tür başlıklardan ya gardrop bir bu iki, ama süslü sizin satış yaptığınız adresleri duyuracağınız biz platform değil sözlüğün amacı bu değil bizene siz ne satıyorsunuz konu dışı başlığına yazın lütfen. Satıcı sözlüğe döndü iyice.

  Tanım:İnsanların ikinci el eşyalar sattığı alışveriş sitesi.

  21 kasım 2018 22:31

  70. Taşınırken gereksiz ne varsa sattığım ve neye ihtiyacım varsa aldığım uygulama. Bir yıldan uzun süredir telefonumda yüklü. Geçenlerde amcanın biri maksat muhabbet diye bir mesaj attı engelledim gitti. Bunca zamandır başka hiçbir olay yaşamadım taciz vs. İsmim de gayet kendi ismim. Bu kadar taciz olayı çok tuhaf geldi ki kozmetik vs de yüklediğim oldu sadece ev eşyası değil

  15 kasım 2018 23:16