sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (75)
 • medya (0)

75. özellikle kadın arkadaşlardan olumsuz yorumlar duyunca siteye erkek ismiyle üye oldum ve herhangi bir sorun yaşamadım.

- yatak + karyola

- dumbbell seti

- sandalye

- vintage casio dalgıç saati

yukarıdakileri ilginçtir ki hızlı bir şekilde(1-2 haftada) satabildim.

15 ocak 08:38 30 ocak 14:05

74. 1 aydır bu lanet ortamda telefon arıyorum. delircem artık sabrımın son sınırındayım. kullananlar bilir, “Boş muhabbet yapacak olan yazmasın” diye fiks bi ilan açıklaması var burda.

Ben bayılıyorum kardeşim senin nemrut profil fotona baka baka gecenin birinde kırık ekranımdan seninle muhabbet etmeye.  Günüm geçmiyor biliyo musun?  rahat uyuyamıyorum böyle senin gibi tanımadığım denyolarla boş muhabbet yapmazsam.  

Herif sattığı telefonun kaç gb olduğunu yazmamış kaç gb diyorum, “boş muhabbet yapacaksan yazma” diye beni azarlıyor. İlana yazmamışsınız kaç gb diyorum, “öğrenciyim paraya ihtiyacım var ondan satıyorum al bu numaram düşün taşın alacaksan yaz “ diye numarasını atıyor. 

Ben farsça mı konuşuyorum ya? delirttiniz bak insanı.

15 ocak 02:09

73. Süslüler bir tek ben mi bıktım bu tür başlıklardan ya gardrop bir bu iki, ama süslü sizin satış yaptığınız adresleri duyuracağınız biz platform değil sözlüğün amacı bu değil bizene siz ne satıyorsunuz konu dışı başlığına yazın lütfen. Satıcı sözlüğe döndü iyice.

Tanım:İnsanların ikinci el eşyalar sattığı alışveriş sitesi.

21 kasım 2018 22:31

72. Taşınırken gereksiz ne varsa sattığım ve neye ihtiyacım varsa aldığım uygulama. Bir yıldan uzun süredir telefonumda yüklü. Geçenlerde amcanın biri maksat muhabbet diye bir mesaj attı engelledim gitti. Bunca zamandır başka hiçbir olay yaşamadım taciz vs. İsmim de gayet kendi ismim. Bu kadar taciz olayı çok tuhaf geldi ki kozmetik vs de yüklediğim oldu sadece ev eşyası değil

15 kasım 2018 23:16

71. türkiye için,kullanıcı profili oluştururken mümkünse cinsiyet belirtilmemesi hatta absürd bir takma isim alınması gereken 2. el eşya alım-satım uygulaması.

masanızı sandalyenizi satarken,çok ateşli tekliflerle profiliniz taciz edilebilir.

15 kasım 2018 23:09

70. Birkaç sene önce ev eşyası almak için yüklenmiştim. Ama hiç kullanmadım, 3 de kere sildim. Her silmişimde bir şeyler kayboldu ya da kırıldı. Kıymetli bisikletim çalındığında belki satmaya çalışırlar diye tekrar indirdim. 6 ay geçti umut kalmadı bende sildim tekrardan. Yeni alıp kendimce bir sürü para döktüğüm canım gözlüğüm çalındı bir gün sonra. Tüm batıl duygularımla uygulamayı yine indirdim. Kullanma ihtiyacım olmadığından gözüme battı hep ve sildim 1 ay sonra. Geçen birkaç günün ardından öğrencim ile çarpıştık ve telefonum kırıldı. Yine o ilkel duygular ile indirdim.

5 ay sonra hayatımda ilk defa 3 parça mobilyamı satmak için resim yükledim. Tek tük istediğim fiyatın yarısına almak isteyen kişiler oldu. Belki 3 gün içinde 30 dan fazla kişi ile konuştum ve satıldı. Ama bir kişi bile kaba davranmadı. Sanırım birazcık şanslıyım.

Olumsuzluklara maruz kalan süslüler sizin adına üzüldüm gerçekten kötü bir tecrübe yaşanılan. Kahrolsun pis sapıklar!

15 kasım 2018 20:35 15 kasım 2018 20:37

69. hayatımda gördüğüm en kalitesiz 2. el ürün satma sitesi.. Yani bu kadar aptal saptal insanların bir ara da toplanmış olması ise, hakikaten içler acısı. Bir kere sadece ayakkabı ayagımda bir fotoğrafımı paylaştım. yüzüm bedenim gözükmüyordu. Sadece ayak bileğim bacağım dahi değil yani. Ürünün fotoğrafını paylaşmıştım aslında, ama orada ki profiller ayak bileğimi sattığımı düşündü sanırım. Yemediğim küfür, hakaret, sapıklık derecesinde sarkıntılıklar kalmamıştı. Alt tarafı stiletto ya! Profili sildim. Tekrar üye oldum. erkek ismi ile. Tabii ki hiç bir ürünüm satılmadı. Çünkü bir çoğu partallarını resmen satmak için koymuş. Çamurlu ayakkabılar, lekeli bebek kıyafetleri vs. Bir de satış fiyatları mağazadan pahalı. Gerçi 10 TL'de olsa alan var mıdır bilemem ama. Ürünü oraya koymak bile emek harcamaya değmeyecek bir site.

15 kasım 2018 09:24

68. yıllar önce telefonuma indirip kullanmadığım eşyalarımı satmak için denediğim uygulama. hiç kullanmadığım bir bot için adam yüzyüze almak istedi, o zamanlar da saf salak ben direkt vermiştim numaramı. buluştuk adam ayakkabıyı teslim aldı kahve içmeyi vs teklif etti iki kere, kibarca reddedip ayrıldım. ertesi gün beni arayıp bu olmadı iade edicem dedi ben de değişim yapabilirsiniz iade yapmasak daha uygun olur benim için deyince, “kızım sen mağaza mısın hayırdır, bana bak 20 lira daha verip seni s***yim” dedi. o zamanlar hiçbir şey bilmediğimden sadece engellemiştim o herifi. şimdi olsa etmediğimi bırakmazdım heralde. 

bir keresinde de birisi tüm ürünlerime tek tek yorum yapıp bunlar kullanılmışsa almak istiyorum ne kadar isterseniz veririm para demişti, biz de arkadaşımla 5 bin teklif etmiştik kabul etmişti ama ne olur ne olmaz diye engellemiştik askjf. 

uğraşılacak iş değil, açarsanız da erkek ismiyle açın hesabınızı. ev eşyaları vs için zebramoyu tercih edebilirsiniz. çevredeki tüm sapıklar toplanmış resmen, uygulamayı görünce bile midem bulanıyor.

15 kasım 2018 01:09

67. Oturma odamızda bir koşu bandı vardı, iki yıldır hiç açılmamış öylece köşede duruyor. Oda kuşlarımın odası olduğu için arkasına bütün tüy, yem, toz toplanıp kalıyordu. Artık birini bulalım da taşıyıp atsın çöpe, nereye atıyorsa atsın diye araştırırken letgoya ilan verdik. Koşu bandı 2004 yılından kalma bu arada antika sayılır yani. Resmen eve geldiler bir de 150 tl verip götürdüler. Adeta satın aldılar. Şimdi bütün eşyalara letgo gözüyle yüzümde sinsi gülüşle bakmaya başladım. Evde kalabalığa gelemiyorum hiç. 

15 kasım 2018 00:19

66. Bebeğimin hiç kullanılmamış veya en fazla 1-2 kez kullanılmış bir çok eşyasını çok kısa süre içerisinde satmamı sağlayan uygulama. Çok yüksek paralar ödeyip aldığım ürünleri çok uyguna verdiğim için de olabilir tabii :) Henüz bir sapığa manyağa denk gelmedim, şimdilik memnunum.

15 kasım 2018 00:10