girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (2)

66. Şimdiye kadar yalnızca 1 kez sipariş verdim ama devamı gelecek o kadar mutlu oldum ki. İlk kez gelen kargoya bu kadar çok sevindim. 

Paketlemeleri bıraktıkları sevimli not deneme boy ürünler 1 tane tam boy ürün falan. Hepsi bitkisel içerikli ürünlerdi ve çok memnun kaldım. 

19 mart 22:32 20 mart 00:11

65. en sevdiğim kozmetik sitesi. çünkü organik seçenekler bolca, bazen çok bol tester yolluyorlar :) aramda bir bağ oldu doğrusu.

23 şubat 16:50

64. sonbahar keşif kutularını almıştım. kutu eve geldiğinde açtım ve lavantalı deterjan tüm kutuya dökülmüştü. hem lavantaya alerjim var, hem de astımım var. resmen 1 saat nefes almakta zorlayarak içinde bulunan diğer ürünleri alıp kutuyu ve dökülmüş deterjanı açtım. içinden çıkan tüm ürünler deterjan içindeydi ve yarım saat onları yıkadım.

bu problemi belirttiğimde beni aradılar, aynı deterjanı mı gönderelim yoksa 10 tl indirim kodu mu tanımlayalım diye bir soru yönelttiler. Deterjanı kullanamayacağım için indirim kodunu seçtim, tabi bu esnada bana kimse indirim kodunun 2 ay sonra kendini imha edeceğini söylememişti. 2 ay boyunca alışveriş yapmadım, sonra hop gelen bir maille kod uçtu gitti.

böyle saçma bir müşteri politikasına sahip oldukları için de kendilerinden asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

28 ocak 01:38


63. Bir ara deli gibi alışveriş yapardım sonra ara verdim bu arayı keşif kutusu alarak bozmuştum ve keşif kutusunu hiç beğenmedim. Geçen gün yüz yıkama jeli ve şampuan ihtiyacım doğunca kendilerinden almayı tercih ettim ve aşırı memnun kaldım. Fikrim hala aynı keşif kutusu bir daha almam evet ama alışveriş yapmaya devam edeceğim. Çünkü birincisi aşırı tatlı ve ilgililer (kutumun içine elle yazılmış bir not vardı beni özlediklerine dair) ikincisi sattıkları ürünlerin piyasada her yerde bulunmayacak özel markalar olduğunu düşünüyorum, üçüncüsü sürekli kampanyaları ve indirimleri oluyor mesela en son alışverişimden sonra %15’lik bir kod tanımlamışlar. 

Tanım: genellikle organik ve doğal içerik konseptli güzellik ve bakım ürünleri satan alışveriş sitesi.

27 ocak 01:50

62. birkaç yıl önce içinde ne olduğunu bilmediğim bi kutuya 39 tl vereceğime gerçekten istediğim bir ürünü alırım demiştim. sonuncu kutuyu merakımdan aldım, çünkü 39 tl artık diğer markaların kutularına göre gerçekten ucuz kalıyordu.. ve içinden çıkanları hiç beğenmedim, fos... ilk ve son alışım oldu.. kutudan çıkan 3 ürünü kullandım, biri zaten peddi, hiç beğenmedim resmen parçalandı. diğeri selülit yağı, akşamları sürdüm bi halta yaramadı yakmaktan başka. verdiği his tam tamına krauterhof antiselülit kremiyle aynıydı.. yer temizleyicisini 6 haftada bitirdim, bayağı köpürüyor.. bir de organik olduğu için hayvanlı ve bebekli eve sağlıklı bir seçenek olabilir ama ekstra bir temizleyiciliğini görmedim. tezgah yüzeyi temizlemedim bununla, sadece yer sildim.

geriye tonik, şampuan ve göz kalemi kaldı.. başka bir şey var mıydı hatırlamıyorum.. tampon çıkmadı benim kutudan.

11 aralık 2017 13:18 11 aralık 2017 13:19

61. bikaç gün önce kiss my face güneş kremimi yeniden aldım burdan. önceden annemin hesabından alışveriş yapıyorduk bu sefer ben üye oldum. paketimin içinden el yazısıyla yazılmış bir hoşgeldin notu çıktı( ne kadar da minnoş değil mi) fakat eskiden ne güzel deneme boy ürünler gönderiyorlardı şimdi ise 2 tane saçma tester koymuşlar üzdü bu durum

24 ekim 2017 19:23

60. sitesi keşif kutusu konusunda çok eksik, ilk defa alıyorum süslü olmasa ne fiyatını ne nasıl işlediğini bilicem, site içeriğine biraz önem verse bilgilendirici bişeyler yazsanız ne güzel olucak yani en azından bi fiyatını falan yazın.

19 ekim 2017 17:24


59. İlk alışverişten sonra verdikleri %15 indirim kuponuyla ağına düştüğüm ve ikinci alışverişi de yaptığım site. Puan birikmesi ve ürün çeşitliliği güzel. Kargo da hızlı daha ne olsun. (ybkz: swh)

2 haziran 2017 13:29 2 haziran 2017 13:29

58. vegan içerikli ürünlere önem vermesi sebebiyle ilk internet alışverişimi yaptığım site olmuştur. üç dört gün oldu sipariş vereli henüz ulaşmadı elime. fakat ben gibi öğrenci olan arkadaşlar için pahalı olduğunu düşünüyorum. aynı hassasiyete sahip başka bir platform bulmam halinde burdan tekrar alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

31 mayıs 2017 14:54

57. Temiz içerik arayışında çok kullandığım bir site. Hafta içi verdiğim siparişim bugün sabah 9da geldi. Siparişi geçtiğimden beri 4 mail attılar, sipariş her an nerede bilgilendirildim. Benim seçtiğim testlerin yanına bir kağıt maske ve bir de şampuan testeri eklemişler. Bir de %15 indirim kuponu. Hafta içinde yeni bir sipariş daha oluşturacağım sanırım.

20 mayıs 2017 14:36