yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (5)
  • medya (1)
  5

  26. şu ana kadar denediğim gargaralar içinde en çok memnun kaldığım. temizlemesi, ferahlık vermesi ve dişleri koruması harika. tek beğenmediğim özelliği; sürekli kullanımda dişlerime zarar verdiğini düşünmem. çünkü bazen diş minelerimi yakıyor. bu nedenle ara vererek kullanıyorum.

  16 eylül 18:20

  25. Mavisi hariç hiç birini sevemedim zaten. Vaadi beyazlatmak olan bir ürünün tam tersi sarartması çok saçma ve tadı diğer mavi mentollü vs çeşitlerine göre iğrenç . İlaç gibi resmen . Artısı yok eksisi çok bir ürün. 

  6 kasım 2018 09:25 6 kasım 2018 10:10

  24. Gratis'ten 250 ml + 500 ml olan paketlerinden almıştım. 250 ml bitti. 500 ml'de iki kullanımlık kaldı. Tekrar almayacağım için görüşüm tazeyken yazmak istedim. Sabah akşam kullandım. Ağzımı bazen çok bazen az yaktı ama bir yanma hep vardı. Diş beyazlatmada ekstra bir etkisini görmedim. Hatta dişlerime geçici bir sarılık veriyormuş gibi geldi. Fazlasıyla naneli olmasına rağmen ağız kokusuna engel olmadı. Benim için vaatlerini yerine getirmeyen bir ürün. Listerine'in başka çeşitlerine şans veririm ama advanced white'ı bir daha almam.

  6 kasım 2018 02:56

  23. dünyanın en güzel ağız bakım ürünü. gerçekten dişlerimi ışıl ışıl ve bembeyaz yapıyor. diğer süslülerin aksine benim ağzımı yakmıyor ürün belkide senelerdir kullandığımdan.. ancak şu bir gerçek ki kullanımı bıraktıktan sonra sanki etkisi yok oluyor. umarım piyasadan kaldırmazlar..

  23 ekim 2018 23:46

  22. 1 haftaya yakın kullanıyorum tam olarak etkisini görmedim sadece bir tık gördüm gibi. (gizlinot: üzerinde 2 hafta diyor)

  bir haftadır kullanıyorum ama sabah akşam kullanamadım ben bunu ya. bazen sabah akşam bazen sadece akşamları. ilk kullandığımda ağzımdan püskürtmüştüm çünkü tadı çok garipti falan (gizlinot: dsfkdfd) neyse ondan sonra kullandım. ağızda bıraktığı ferahlığı falan seviyorum düzenli kullanımda etkisini göstereceğini düşünüyorum ama bırakınca o etki geçer gibi geldi. ya bunu benim kullanamama sebebim 60 saniyelik bir sürede diş etlerimi falan felaket derecede yakması. özellikle 30dan sonra cidden yakıyor ve sızlatıyor. bende içerisinde inanılmaz derecede kimyasal olduğunu ve bu kadar yakmanın mantıklı olmayacağını düşündüğüm için bazen günde iki bazen bir kullanıyorum. bittikten sonra başka bir versiyonuna geçerim. çünkü acıyor diş etlerim. tadına da biraz tahammül etmesi zor. ama bir yerden sonra insan kullandıkça alışıyor. yine kullandıkça editlerim. :( şimdilik yazmak istedim böyle yakınca.

  25 eylül 2018 00:36

  3

  21. Gratiste 250 mllik hediyesiyle birlikte satıldığı zaman almıştım. Yani toplamda 750 mllik ürün vardı. Çok zorlandım bitirmek için. Ağzımda 1 dakika tutmaya çalışıyordum ama içinde çok fazla kimyasal var ondan dişlerim köküne kadar acıyordu. Vaat ettiği şeyleri karşılıyor bence üstünde de zaten dişleri kendi beyazlığına döndürdüğü, dişlerdeki lekeleri yok ettiği yazıyor. Yani piyasadaki beyazlatıcı diş macunları gibi değil. Ama ne bileyim ağzıma zarar verdiğini düşünüyorum nedense. sonuçta bu işlemi o yoğun kimyasallarla yapıyor ve etki etmesi için de 1 dakika gerekli. Değer mi? Bence değmez, üstelik yanında bir sürü ağız yarası, damak ağrısı da getiriyor. bunu kullanırken resmen ağzımın aşındığını hissettim.

  Bu yüzden normal listerine kullanmaya devam.

  23 eylül 2018 01:29

  20. Dilimi damaklarimi uyuşturan,gözlerimi yaşartan 30 saniyeden fazla ağzımda tutamadığım,tadı garip hatta itici ağız çalkalama suyu. Beyazlatma etkili olduğu söyleniyor ama ben etkisini çok göremedim. Sadece temizlik hissi veriyor. Yanında 90 ml hediye verilen cool mint çok daha katlanabilir bir tat. Hem verdiği ferahlama hissi daha iyi.

  12 temmuz 2018 21:50

  19. Ağzında sürekli aft çıkan ve sürekli çay kahve tüketen biri olarak sürekli ağız çalkalama suyuna ihtiyaç duyuyorum bu yüzden sık sık yeni ve daha etkili olanını arıyorum ama şimdiye kadar denediklerim arasında en iyisi. Büyük boyu tek kişiyseniz 3-4 aya yakın gidiyor var olan diş sarılığınızı çok gidermez ama yenilerinin oluşumuna engel oluyor.Ağzınızda çıkan aftları 2 güne söndürür acısını geçirir ama çalkalarkenki acıyı görmezden gelebilirseniz :)

  14 mayıs 2018 15:24

  18. Bunu ağzında 1 dakika tutabilen bilen varsa gerçekten yürekten tebrik ederim. Bir şişe bitirdim çok zorladım kendimi ama yok beyazlatma etkisini de göremedim. Ağzımın acıması da cabası. Görmek bile istemiyorum

  13 mayıs 2018 16:20

  17. Genel olarak memnun olduğum ürün. Tadı çok keskin ve acı, ağızda tutmak başta çok zor oluyor benim ağzımı uyuşturuyordu o derece fakat bir süre sonra alışılıyor bence. Bence bir miktar beyazlatıyor da ama öyle çok büyük bir farklılık gözlemlemedim , zaten alış sebebim de bu değildi. Gerçekten inanılmaz bir ferahlık ve temizlik hissi veriyor, kullanma sebebim de bu. Bunu kullanmayınca ağzım çok kirli gibi hissediyorum resmen bağımlısı oldum. Fakat kimyasallar barındırması dolayısıyla zararlı olabilir diye düşünüyorum alkol de içeriyor dahası. Diş doktoruna danışmak gerek diye düşünüyorum zararları faydaları ile ilgili ama ağzı çok güzel ferahlattığı kesin.

  5 mayıs 2018 19:39