4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar ()
  • medya (1)

20. 1 haftaya yakın kullanıyorum tam olarak etkisini görmedim sadece bir tık gördüm gibi. (gizlinot: üzerinde 2 hafta diyor)

bir haftadır kullanıyorum ama sabah akşam kullanamadım ben bunu ya. bazen sabah akşam bazen sadece akşamları. ilk kullandığımda ağzımdan püskürtmüştüm çünkü tadı çok garipti falan (gizlinot: dsfkdfd) neyse ondan sonra kullandım. ağızda bıraktığı ferahlığı falan seviyorum düzenli kullanımda etkisini göstereceğini düşünüyorum ama bırakınca o etki geçer gibi geldi. ya bunu benim kullanamama sebebim 60 saniyelik bir sürede diş etlerimi falan felaket derecede yakması. özellikle 30dan sonra cidden yakıyor ve sızlatıyor. bende içerisinde inanılmaz derecede kimyasal olduğunu ve bu kadar yakmanın mantıklı olmayacağını düşündüğüm için bazen günde iki bazen bir kullanıyorum. bittikten sonra başka bir versiyonuna geçerim. çünkü acıyor diş etlerim. tadına da biraz tahammül etmesi zor. ama bir yerden sonra insan kullandıkça alışıyor. yine kullandıkça editlerim. :( şimdilik yazmak istedim böyle yakınca.

25 eylül 00:36

3

19. Gratiste 250 mllik hediyesiyle birlikte satıldığı zaman almıştım. Yani toplamda 750 mllik ürün vardı. Çok zorlandım bitirmek için. Ağzımda 1 dakika tutmaya çalışıyordum ama içinde çok fazla kimyasal var ondan dişlerim köküne kadar acıyordu. Vaat ettiği şeyleri karşılıyor bence üstünde de zaten dişleri kendi beyazlığına döndürdüğü, dişlerdeki lekeleri yok ettiği yazıyor. Yani piyasadaki beyazlatıcı diş macunları gibi değil. Ama ne bileyim ağzıma zarar verdiğini düşünüyorum nedense. sonuçta bu işlemi o yoğun kimyasallarla yapıyor ve etki etmesi için de 1 dakika gerekli. Değer mi? Bence değmez, üstelik yanında bir sürü ağız yarası, damak ağrısı da getiriyor. bunu kullanırken resmen ağzımın aşındığını hissettim.

Bu yüzden normal listerine kullanmaya devam.

23 eylül 01:29

18. Dilimi damaklarimi uyuşturan,gözlerimi yaşartan 30 saniyeden fazla ağzımda tutamadığım,tadı garip hatta itici ağız çalkalama suyu. Beyazlatma etkili olduğu söyleniyor ama ben etkisini çok göremedim. Sadece temizlik hissi veriyor. Yanında 90 ml hediye verilen cool mint çok daha katlanabilir bir tat. Hem verdiği ferahlama hissi daha iyi.

12 temmuz 21:50


17. Ağzında sürekli aft çıkan ve sürekli çay kahve tüketen biri olarak sürekli ağız çalkalama suyuna ihtiyaç duyuyorum bu yüzden sık sık yeni ve daha etkili olanını arıyorum ama şimdiye kadar denediklerim arasında en iyisi. Büyük boyu tek kişiyseniz 3-4 aya yakın gidiyor var olan diş sarılığınızı çok gidermez ama yenilerinin oluşumuna engel oluyor.Ağzınızda çıkan aftları 2 güne söndürür acısını geçirir ama çalkalarkenki acıyı görmezden gelebilirseniz :)

14 mayıs 15:24

16. Bunu ağzında 1 dakika tutabilen bilen varsa gerçekten yürekten tebrik ederim. Bir şişe bitirdim çok zorladım kendimi ama yok beyazlatma etkisini de göremedim. Ağzımın acıması da cabası. Görmek bile istemiyorum

13 mayıs 16:20

15. Genel olarak memnun olduğum ürün. Tadı çok keskin ve acı, ağızda tutmak başta çok zor oluyor benim ağzımı uyuşturuyordu o derece fakat bir süre sonra alışılıyor bence. Bence bir miktar beyazlatıyor da ama öyle çok büyük bir farklılık gözlemlemedim , zaten alış sebebim de bu değildi. Gerçekten inanılmaz bir ferahlık ve temizlik hissi veriyor, kullanma sebebim de bu. Bunu kullanmayınca ağzım çok kirli gibi hissediyorum resmen bağımlısı oldum. Fakat kimyasallar barındırması dolayısıyla zararlı olabilir diye düşünüyorum alkol de içeriyor dahası. Diş doktoruna danışmak gerek diye düşünüyorum zararları faydaları ile ilgili ama ağzı çok güzel ferahlattığı kesin.

5 mayıs 19:39

14. düzenli kullanımda dişleri gerçekten beyazlatan ağız bakım suyu. ancak tadı gerçekten çok ağır,ağzı yakıyor.düzenli kullanıp bitirdikten bir süre sonra da etkisi geçiyor tabi.sürekli beyazlık sağlamıyor yani.ayrıca fiyatını da biraz uçuk buluyorum ve sadece iyi bir indirim varsa alıyorum.

26 nisan 16:47


13. Sabah akşam çay içen bir insan olduğumdan sararmaya bir nebze iyi gelir umuduyla aldığım bir üründü. Bitirmem baya zaman aldı. İlk aldığımda düzenli olarak her gün kullandım ve hassasiyet sorunuyla karşılaştım. Hakkını vereyim bu sırada dişlerimde hafif bir aydınlanma gözlemledim. 

Tadının pek güzel olduğu söylenemez, ağzımı çalkamaya başladığımda dilimi uyuşturacak kadar da ağır bir ürün.

Sonra aralıklarla kullanmaya devam ettim taa ki bugün bitirinceye kadar.

Vardığım sonuç etkisini görmek için düzenli kullanmak gerek ama düzenli kullanımda da hassasiyet yapıyor. İşin içinden çıkamadığım için bir daha almayacağım bir ürün oldu. 

26 nisan 16:17

12. Öylesine kasa indiriminde aldığım, yarısından çoğu kalmış vaziyette kullanmadığım ürün.Pek bi beyazlatıcı etkisi yok.2 saat sonra etkisi geçiyor.Tadı da kusmama neden olabilecek derecede ağır.

18 mart 19:31

11. Bu ürünün kimyasalının çok fazla olduğunu düşündüğümden kullanmayı bırakma kararı aldım. Keza ürünü ağzımda 30 saniyeden fazla tuttuğumda diş etlerimde fazlasıyla  yanma ve birkaç gün sonra da aft oluşumu ile karşılaştım ki ben de pek olan bir şey değildir. Hayat rutinim standarttır tek değişen bu ürünü kullanmış olmam. ancak ürün vaatlerinden biri olan beyazlatmayı uzun süreli kullanımda sağlıyor bunu da belirtmek isterim. 

17 mart 22:05