girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (157)
  • medya (4)

157. Konuşması beni çok yoruyor.

13 temmuz 22:30

156. ben izlediğimde dudaklarına ombre falan yapıyodu

çok severdim, uzun zamandır videosuna bakmadığımı farkettim başlığı görünce.

aklımda kalan çok hararetli ve iştahla hayatından bahseden sohbetle iyi ürün tanıtıp makyaj çeken acayip sempatik bir kadındı.

bi bakıcam şimdi yine :)

13 temmuz 15:54

155. kendisiyle barışık olduğunu düşünmüyorum. kilolu halini saklamıyor ama gayet güzel ve düzgün olan yüzüne yaptırmadığı işlem kalmadı. eminim vücuduna da bir şeyler yapmaya çalışıyordur. korse de kullandığını biliyorum, bahsediyordu.

bu durumda "beden olumlama" biraz yapmacık geliyor. çoğumuzun kaygıları, çabaları onda da var. ben kendisini seviyorum bu arada.

12 temmuz 19:27 12 temmuz 19:28


154. Sanırım 2010 yılı falandı, bu kadının ilk türk youtuber olduğunu düşünüyorum açıkçası o zamanlar bihter makyajını izlemiştim

12 temmuz 08:34

153. Kendisi benim ilk izlediğim makyaj youtuber'ı. O yüzden yeri hep ayrı kalacak. Bağırmasıyla,çağırmasıyla, banyosunda çektiği ''reklamsız'' videolarıyla cok severdim kendisini.

Şimdi geri dönmüş, umarım diğerleri gibi reklama boğmaz bizi. Henüz yeni videolarının hiç birini izleme fırsatım olmadı.

Ayrıca ben de kendisini çok güzel ve seksi buluyorum. 

12 temmuz 05:23

152. ilk makyaj kanalı açan youtuberlardan olmasına rağmen takipçi sayısının az oldugunu farkettim.şimdiye çoktan 300 k yı geçmesi gerekiyordu.videolarında çok hızlı bir şekilde konusmasından dolayı sonuna kadar izleyemiyorum.

12 temmuz 03:53

151. Bugün YouTube'da eski şarkıları dinlerken fark ettim ki eskilerin atarlı şarkıcısı Lara'ya benziyor :)(link: http://i.hizliresim.com/lZ3vBl.png ).

İzlediğim ilk makyaj videosunu onun kanalında izlemiştim. Çok havalı bir kadın bence.

12 temmuz 01:32 12 temmuz 01:33


150. kendiyle barışık olması, kendini kabullenmesi güzel. fakat genelde bu tip video ve yazılarda kilolu olmayı yüceltip zayıflara vurma gibi bir durum söz konusu. kendisi de kilolu kadınlar çok daha komik ve dış görünüşünden çok daha fazla özelliğe sahip dediği zaman sinirlendim. ben de zayıf bir insan sayılmam ama neden bir kadın zayıf ve komik olamaz ya da onları betimleyen tek özellikleri fiziklerinin zayıf ve tırnak içinde güzellik normlarına uyması mı? (gizlinot: asla böyle birşey düşünmüyorum bu arada. sadece söylediklerinden bunu çıkardım) hiçbir kadını vücudu belirlemez. ne kilosu olan ne de zayıf olan bir kadın bu fiziksel biçimlerine göre karakter kazanmaz. insan kendiyle barışmak için başkalarını yermemeli. beden olumlama sadece kilosu olan kadınlar ya da erkekler için değildir. beden olumlama herkes içindir. herkesin sevmediği özellikleri var ve bunu değiştiremiyorsak onu kabullenmekle alakalıdır. 

9 haziran 00:03

149. Son videosunu izledim,bir kaç şey söylemek istiyorum.Uzun zaman önce çok hızlı ve biraz da ağır bir diyet yaparak kilo verdiğini ve bunun sonucunda sağlığının kötüleştiğini,bağışıklığının düştüğünü ve bu sebeple mutlu ve kendini iyi hissetmek için eski kilosuna dönme kararı aldığını söyledi.Peki tamam buraya kadar kendi bedeni için verdiği bir karar sonuna kadar saygı duyuyorum.

Ancak öte yandan bu eylemini her kilo vermeye çalışıp başarılı olamayan bireyleri çok yanlış yönlendirdiği kanısındayım.Birincisi diyet yapmak vücuda zarar veren bir eylem değil aksine doğru ve sağlıklı yapıldığı sürece vücudunuzun yaşam kalitesini arttıracak bir şey.İkincisi doğru bir şekilde diyet yapan kişinin bağışıklığı düşmez,aksine daha da güçlenir.Kendisi bu konuda olumlu sonuçlar almamış olabilir bu yaptığı diyetin süresi ve ağırlığıyla alakalı bir durum biz bunu bilmiyoruz kendisi de açıklamadı.

Hiç bir vücut,kapasitesinin üstünde bir ağırlığı sağlıklı bir şekilde taşıyamaz bu bir kere biyolojik olmasının dışında fizik kurallarına da aykırı.Sağlığı için gerçekten kilo vermesi ve bu süreç içinde olan kişiler bu videoyu izledikten sonra o kadar yanlış düşüncelere kapıldılar ki bu beden olumlamanın çok ötesinde bir şey.O hangi bedende kendini sağlıklı hissediyorsa o şekilde yaşayabilir ancak bununla ilgili yaptığı çok sağlıklı bir kararmış gibi yönlendirici videolar çekmek,insanların belki zar zor yol aldığı diyet sürecinden alıkoymasına sebep olacak.

8 haziran 23:07

148. Seksi olmanın bedeninin olmadığının yürüyen kanıtı.

En başından beri bana çok seksi gelmiştir su.

Her saç rengi her kıyafetiyle konuşmasıyla her şeyi yakıştıran bir kadın.

Youtube a geri dönmesine çok sevindim umarım seri seri videolara boğar bizi.

7 haziran 22:30