girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (159)
  • medya (4)

159. Evet onun elinde değil ama ses tonu beni rahatsız ediyor ,dinleyemiyorum.

9 ağustos 12:11

158. benim izlediğim ilk makyaj videosunun sahibi. hiç unutmam annem eve internet bağlatmamış. bir ramazan gecesi turkcellin o zamanlar verdiği sahur internetiyle bulmuştu kız kardeşim kendisini. duş perdesinin önünde çektiği videolardan biriydi. beni bu batağa su ve kız kardeşim sürükledi yani. arkadaşlar kusura bakmayın kozmetik dünyası elini verenin kolunu kaptırdığı bir cehennem

9 ağustos 05:25

157. Konuşması beni çok yoruyor.

13 temmuz 22:30


156. ben izlediğimde dudaklarına ombre falan yapıyodu

çok severdim, uzun zamandır videosuna bakmadığımı farkettim başlığı görünce.

aklımda kalan çok hararetli ve iştahla hayatından bahseden sohbetle iyi ürün tanıtıp makyaj çeken acayip sempatik bir kadındı.

bi bakıcam şimdi yine :)

13 temmuz 15:54

155. kendisiyle barışık olduğunu düşünmüyorum. kilolu halini saklamıyor ama gayet güzel ve düzgün olan yüzüne yaptırmadığı işlem kalmadı. eminim vücuduna da bir şeyler yapmaya çalışıyordur. korse de kullandığını biliyorum, bahsediyordu.

bu durumda "beden olumlama" biraz yapmacık geliyor. çoğumuzun kaygıları, çabaları onda da var. ben kendisini seviyorum bu arada.

12 temmuz 19:27 12 temmuz 19:28

154. Sanırım 2010 yılı falandı, bu kadının ilk türk youtuber olduğunu düşünüyorum açıkçası o zamanlar bihter makyajını izlemiştim

12 temmuz 08:34

153. Kendisi benim ilk izlediğim makyaj youtuber'ı. O yüzden yeri hep ayrı kalacak. Bağırmasıyla,çağırmasıyla, banyosunda çektiği ''reklamsız'' videolarıyla cok severdim kendisini.

Şimdi geri dönmüş, umarım diğerleri gibi reklama boğmaz bizi. Henüz yeni videolarının hiç birini izleme fırsatım olmadı.

Ayrıca ben de kendisini çok güzel ve seksi buluyorum. 

12 temmuz 05:23


152. ilk makyaj kanalı açan youtuberlardan olmasına rağmen takipçi sayısının az oldugunu farkettim.şimdiye çoktan 300 k yı geçmesi gerekiyordu.videolarında çok hızlı bir şekilde konusmasından dolayı sonuna kadar izleyemiyorum.

12 temmuz 03:53

151. Son videosunu izledim,bir kaç şey söylemek istiyorum.Uzun zaman önce çok hızlı ve biraz da ağır bir diyet yaparak kilo verdiğini ve bunun sonucunda sağlığının kötüleştiğini,bağışıklığının düştüğünü ve bu sebeple mutlu ve kendini iyi hissetmek için eski kilosuna dönme kararı aldığını söyledi.Peki tamam buraya kadar kendi bedeni için verdiği bir karar sonuna kadar saygı duyuyorum.

Ancak öte yandan bu eylemini her kilo vermeye çalışıp başarılı olamayan bireyleri çok yanlış yönlendirdiği kanısındayım.Birincisi diyet yapmak vücuda zarar veren bir eylem değil aksine doğru ve sağlıklı yapıldığı sürece vücudunuzun yaşam kalitesini arttıracak bir şey.İkincisi doğru bir şekilde diyet yapan kişinin bağışıklığı düşmez,aksine daha da güçlenir.Kendisi bu konuda olumlu sonuçlar almamış olabilir bu yaptığı diyetin süresi ve ağırlığıyla alakalı bir durum biz bunu bilmiyoruz kendisi de açıklamadı.

Hiç bir vücut,kapasitesinin üstünde bir ağırlığı sağlıklı bir şekilde taşıyamaz bu bir kere biyolojik olmasının dışında fizik kurallarına da aykırı.Sağlığı için gerçekten kilo vermesi ve bu süreç içinde olan kişiler bu videoyu izledikten sonra o kadar yanlış düşüncelere kapıldılar ki bu beden olumlamanın çok ötesinde bir şey.O hangi bedende kendini sağlıklı hissediyorsa o şekilde yaşayabilir ancak bununla ilgili yaptığı çok sağlıklı bir kararmış gibi yönlendirici videolar çekmek,insanların belki zar zor yol aldığı diyet sürecinden alıkoymasına sebep olacak.

8 haziran 23:07

150. Seksi olmanın bedeninin olmadığının yürüyen kanıtı.

En başından beri bana çok seksi gelmiştir su.

Her saç rengi her kıyafetiyle konuşmasıyla her şeyi yakıştıran bir kadın.

Youtube a geri dönmesine çok sevindim umarım seri seri videolara boğar bizi.

7 haziran 22:30