girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (3)

5. arada güzel parçalar çıkarsa da gözümde aşırı itici olan, adeta negatif enerji yayan kadın. Ne zaman bir ödül töreni olsa, özellikle biri sahne şovunu sunarken o mutsuz, aşağılayıcı hiç beğenmedim ifadesini takınıyor (sahnede olanlar da dev isimler yani), bunu bilerek yaptıgını düşünüyorum. Güzel biri olmadığı için (en azından benim gözümde) sanki dikkat çekmek için kendi kendine triplere giriyor ya da onlardan üstün göstermek istiyor kendini ...

29 ocak 22:25 29 ocak 22:35

4. Saçlarına kurban olam

6 aralık 2017 23:01

3. yeni cikan albumu melodrama'yi begenmeyeni dovuyorlar twitter'da. bu yilki rap/r&b odullerinden hallice bir grammy adaylari listesinde kadin sanatci olarak one cikiyor fakat hic begenmedim ya. bir albumde bir sarkiyi bile sevmez mi insan? sarkilarda ya sozler benim icin fazlasiyla anlamsiz (gizlinot: gece kulupte kusana kadar ictim, dusunmemek istedim ama hala kotuyum aman neyse gibi) ya da melodi cok kotu. ve herkes albumu ove ove bitiremiyor... hayir oyle herkesin begendigi seyleri begenemem iy miy diyen bir insan da degilim, genelde mainstream seyleri begenirim aslinda ama bana gore olmamis bu album. albumde hincla kapatmaya calismadigim tek sarki green lights ki o da aslinda guzel degil bence. olmamis ella'cigim.

6 aralık 2017 22:13 6 aralık 2017 22:13


2. Parçalarını seviyorum sevmesine de bu sürekli dinlediğim (link: http://www.youtube.com/watch?v=3PdILZ_1P74 yellow flicker beat) parçasının amerikan music awards sahnesine denk geldim. severim böyle sahne performanslarını izleyeyim dedim. anlam veremedim saçma saçma salınmalar, dans desen değil gibi geldi. böyle şaşkın şaşkın ekrana baktım. baya anlam veremedim kızcağızın hareketlerine. sonra klibe bakim dedim onda da aynı. şarkının anlamıyla alakalı diycem ama o da yok. gayet şarkıyla bağdaştıramadığım hareketler.

Kısacası dans etmesin, şarkı söylesin bu kardeşimiz (gizlinot: jfsklfjs)

11 aralık 2014 16:03

1. mac ile bir koleksiyon çıkaracak olan şarkıcı. başlığını açmama sebep ise bugün yaptığı bir paylaşım, fotoşoplanmış ve doğal iki fotoğrafını paylaşıp "kusurlar iyidir" demiş olması. çünkü kusurlar iyidir(gizlinot: swh)

31 mart 2014 22:57