5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (1)
  • medya (2)
5

1. ‘Loreal color riche matte’ serisinin kırmızılarındandır. tok, yoğun, bağırmayan ve bordoya kaçan koyu kırmızı ruj arayan kadınları mutlu edecek bir renk. Tok ve koyu bir kırmızı ama çok hafifçe pembeye göz kırptığını sezinliyorum dikkatlice baktığımda. (Belli belirsiz, kırmızısından ödün vermeden) tampon hareketlerle uygulanıp parmakla dağıtıldığında, doğal bir görünüme de olanak sağlıyor.

Mat ama Yumuşacık bir ruj. Dudakta kayıyor. Müthiş pigmentli, tek dokunuşta tam renk alabiliyorsunuz. Peçeteyi öpüp bir kat daha sürdükten sonra bir kaç dakika içinde sabitleniyor ve dudakta varlığını hissettirmiyor. Bardakta, elinizde, sigarada renk görseniz de (dudakta renginden bir şey kaybetmiyor) bir süre sonra ruj iyice oturuyor ve bulaşma ortadan kalkıyor.

Yumuşak formüllü bir stick mat ruja göre tatmin edici derecede kalıcı. Ancak üsturuplu bir şekilde solarak dudakları terketmiyor. Dudak kenarlarından ya da içlerinden silinip rahatsız edici bir çerçeve bırakıyor.

Paketlemesi inanılmaz şık, göz dolduruyor ve aynı zamanda da çantada açılma riski olmadığından son derece güvenli.

Rujun tek ve en rahatsız edici özelliğiyse, kokusu. Öyle ki, sürerken defalarca hapşırıyorum. Korkunç yoğun bir pudra kokusu alıyorum ve saatlerce hissediyorum kokuyu. Koku hassasiyetiniz varsa ve almaya niyetliyseniz, kokuya dayanıklılık denemesi yapmanızı öneririm.

Not: indirimli fiyatı ₺20.90, indirimsiz fiyatı ₺34.90

ilgili medya:
1
26 nisan 02:28 26 nisan 02:37