yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (27)
  • medya (1)
  5

  24. İş arkadaşımın tavsiyesi ile aldığım ve birkaç haftadır denediğim saç yağı. Saçları beslediğini filan düşünmüyorum ama ne zaman sürsem tekrar yıkayana kadar bozulmayan çok güzel su dalgaları elde ediyorum. Saçıma hiç ısı uygulamadığım için doğal buklelerim duruyor zaten ama bu ürün saçın kabarıklığını alıp onları daha da belirginleştiriyor. Duştan sonra nemli saçıma uyguluyorum. 3-4 pompasını avuçlarımda ısıtıp saçlarıma yediriyorum. Sonra da yar saçların lüle lüle olarak geziyorum bütün gün. Bayağı sevdim bundan sonra bittikçe alırım.

  31 temmuz 00:33

  23. kokusu çok güzel, biraz da saç uçlarını nemlendiriyor ama vov bi etkisini göremedim

  4 şubat 01:15

  22. bayıldığım bir ürün. yıllardır kullanıyorum bir saç bakım yağından beklediğim her şeyi karşılıyor. duştan sonra ıslak saçıma sürüp saçlarımı kendi haline bırakıp kurutuyorum. saçlarımın güzel bir su dalgası almasını sağlıyor ve yumuşatıyor, ağırlık yapmıyor, e kokusu da güze daha ne olsun!

  17 mayıs 2021 13:56


  4

  21. normal saçlar için yeterli bir ürün olduğunu düşünüyorum. benim kuru saçlarımda aşırı bir nem de vermedi ama kuru da bırakmadı. palette ve restorexden iyi ama bioblas ve avondan hala aşağıda benim için

  31 ocak 2021 03:28

  20. Yıllar önce alıp bir köşeye attığım, geçenlerde ise saçıma ürün ararken elime gelen adı gibi mucizevi yağdır kendisi. Bu zamana kadar nasıl bir köşeye atmışım hayret ediyorum yahu Duştan çıktıktan sonra saçlarımı tarıyorum ve elime 2 pomp bu yağdan alıp ısıttıktan sonra diplere gelmeyecek şekilde saçıma yediriyorum. Ve normalde kabaran saçlarım bu yağı sürdükten sonra hem kabarmıyor hem de yumuş yumuş oluyor hiuihihi bundan sonra vazgeçilmezim Saçımda bir ağırlık oluşturmuyor tatlış süslüler

  19 ocak 2021 20:21 26 ocak 2021 18:27

  5

  19. ben bu ürünü bittikçe alıyorum yaklaşık 3-4 yıldır ve çok memnunum. öncelikle saçlarım ince telli ve hacimsiz ama buna rağmen saçlarımı yapıştırmıyor ve ağırlaştırmıyor. dustan sonra nemli saçıma sadece uçlara gelecek şekilde ve sürmeden önce elimde ısıtarak sürüyorum. diğer bi yöntemim işe saçlarım kuruyunca ufak elektriklenmeleri yatıştırmak veya yıpranmış görünümü azaltmak amacıyla oluyor. kuruyken uyguladığımda daha çok verim aldığımı söyleyebilirim ama ıslakken uyguladığımda da bariz şekilde şekil vermemi kolaylaştırıyor. yalnız çok sürülünce saç yağı tam çekmeyebiliyor. verdiği parlaklığı çok beğeniyorum.

  6 ağustos 2020 15:46

  1

  18. kokusu güzel, saça aşırı ağırlık vs. yapmıyor ama başka herhangi bir işlevi yok maalesef, hani bir şey sürünce insan saçına bir şeyler olmasını bekler, olmuyor. bir daha almam.

  2 ağustos 2020 12:56


  17. Tüm bakım yağları içerisinden benim saçıma en iyi gelen, ağırlık yapmayan, yağlı görünüm bırakmayab, kokusu muhteşem yağ. En sevdiğim özelliği saç tarafından hemen emilmesi. 

  Not: kıvırcık saçlıyım, ve bukleleri belirginleştirmesine bayılıyorum

  2 ağustos 2020 12:14

  4

  16. Saç bakım yağları içinde en işlevsel olanıdır. Yağ olayları ilk çıktığında 8 tl idi. Şu an yanına yaklasilmiyor. Açık ara en iyisi bu.

  2 ağustos 2020 10:26

  5

  15. Ben bu ürünü duştan sonra, saçlarımın fazla nemini havluyla aldıktan sonra kullanıyorum. Saçımı taramadan önce orta boy saçıma 4 pompa sıkıyorum, ellerimi birbirine sürterek kokusu çıkana kadar yağı ısıtıyorum. saçlarımı 3 parçaya ayırıyorum ve her birine elimdeki ürünü hafif hafif sürüp sonra hepsine elimdeki ürün eşit dağılacak şekilde sürüyorum. ( mishal 1 numaralı saç parçasından sürmeye başlayıp sırayla 2 ve 3'e sürerseniz 1. Saç parçası ağırlaşır ürün ona daha fazla gelir, 2.si normal olur, 3.süne az gelir kuru kalır hiç sürmemişsiniz gibi olur.) sürdükten sonra saçlarımı tarıyorum güzelce ve kendi kendine kurumaya bırakıyorum.

  Bu yağ hem saçımdaki nemi tutuyor, hem

  yumuşatıyor, hem parlatıyor, hem taramayı kolaylaştırıyor, hem de buklelerimi belirginleştiriyor üstelik kokusu aşırı güzel.

  Saçlarım ince telli dalgalı duşta saç kremi kullanmayı bıraktım ne kadar ince telli saçlar için micellar saç kremleri vs. Kullansam da saçlarımı ağırlaştırdığını ve buklelerimi çabuk söndürdüğünü fark ettim duşta saç kremlerinin. Artık sadece şampuan ve bu ürünü kullanıyorum saçım için,Hem sudan da tasarruf etmiş oluyorum. Tek eksisi cruelty free olmaması.

  Kısacası üründen çok memnunum(cruelty free olsa daha iyi olurdu). ve hayır reklam yapmıyorum gerçek bir şahısım ve bunlar gerçek düşüncelerim. xd

  2 ağustos 2020 01:37